Dotaz

Dobry den Milusko, obracim se na vas s prosbou o pomoc.. mam 2,5leteho syna, kteremu byla diagnostikovana celiakie. Snazim se neco o teto nemoci najit, jaka je pricina nemoci, ale nachazim jen same velmi obecne informace, vesmes ze to je odmitani chleba zivota, dospelosti..Mohla bystw mi prosim k tomu rici neco blizsiho? Varim nyni hodne dle makrobiotiky low carb..a moc nam to vyhovuje..ale spise bych chtela vedet, co mi tim syn ukazuje. Na jare jsem v problematiku syna psala, ale to jsem jeste nevedela, ze se jedna o celiakii. Dekuji Lenka

Odpověď

Dobrý den,

Celiakie má kořeny v minulých životech, je karmická, současně je nemocí rodičů dítěte. Přečtěte si článek

Proč má nemoc dítěte do šesti let příčinu v matce

Vy máte karmickou rovinu Saturnu, vybrala jste si větší úkoly, protože jste ve škole života už vysokoškolák. Jste podle Astrologie 9 planet energie 3 Dřeva, to je tuhá energie, a vaším nejdůležitějším úkolem v životě je učit se spokojenosti.  Máte silnou aktivní Rovinu energie, tedy obrovské množství energie, kterou potřebujete pravidelně ventilovat seberealizací, sportem, jinak se obrací proti vám a jste pod tlakem, výbušná, naštvaná, nespokojená. Máte sklon k zatvrzelosti, neústupnosti a negativnímu přístupu k životu – dvě osmičky, je potřeba učit se změkčovat, ustupovat ze své pravdy a učit se pozitivnímu přístupu k životu.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, kupte si knihu Žena je láska.

Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Přijímat je láska i Tolerovat je láska, obojí jsou pro vás jak stvořené.

Váš syn vám ukazuje, že se máte učit být spokojená s tím, co k vám přichází, zaměřit se na to pozitivní, uvědomovat si vděčnost za to, co máte a učit se milovat svůj život takový jaké je, prostě žít život s radostí.  Najděte radost ve svém životě, dělejte něco, co vás baví a předávejte tak svému synovi pozitivní přístup k životu a ukazujte mu, že život je možné prožít s potěšením, radostí, navzdory jeho omezení. 

Žádná nemoc není nevyléčitelná, naše tělo umí zázraky a střevo máme v pořádku za měsíc! Pokud změníme naši mysl, změníme naše fungování a eliminujeme zánětlivé reakce našeho těla. 

Dávejte mu především probiotika – Probiobalance – jsou kousací, chutnají jako lipo 6 denně a Lion Kids D multivitamín  a Lions Kids C od každého 3 tabletky denně, vhodné by bylo i Noni – tekutý produkt k posilnění imunity 3 lžičky denně. Vidím, že to děláte, tak pokračujte, jen zvyšte u probiotik dávky a přidejte Noni. 

Vše nakoupíte v empatia shopu.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře