Dotaz

Dobrý den,
moc rád bych vás poprosil o radu a názor. Zhruba 3 roky se mi často vyskytuje u chřípí nosu z obou stran červená šupinatá kůže. Kožní lékařna mi předepsala k potírání kortikoidy, ty ale nepoužívám. Žádné léky pravidelně neberu. Pohybu mám dostatek. Kde by prosím mohl být problém??? Strava?
Děkuji Vám

Odpověď

Dobrý den,
chřípí nosu je ukazatelem našich průdušek, červená barva známka zánětu a šupinatá, loupající se kůže problém špatné sliznice, nedobře zásobené a špatně prokrvené. A protože jste člověk se dvěma dvojkami v datu narození, nesete si karmu odpuštění, máte se učit odpouštět, resp. pochopit školu života, trénink druhých a tak pochopit, že vlastně odpouštět není komu 🙂 Že je odpouštění váš karmický úkol ukazuje i vaše rovina Saturnu, která vám dává možnost a sílu tento úkol zvládnout. Také váš den narození je silně karmický a trochu problematické číslo – dává vám jistou zatvrzelost a urputnost lpět na svých názorech. Odpuštění je spjato s fungováním našeho tlustého střev a tlusté střevo je párovým orgánem plic! Dobré, že? Takže pravá příčina problému je v tlustém střevě, které bych doporučila vyčistit, pokud váš stav trvá už tři roky. V každém případě si očistu udělejte, pokud nejíte příliš zdravě, jíte uzeniny a mléčné výrobky především, ty nejvíce oslabují tlusté střevo, zahleňují a pak způsobují problémy s plícemi, nebo míváte s průduškami již nějaké potíže. V září začíná nejlepší období na očistu tlustého střeva, můžete si tři měsíce vygruntovat své tělo od základu, uvidíte sám, jak jakoby mimochodem se chřípí spraví. V očistné kůře je vše dobře popsáno, pokud si nebudete vědět rady, ozvěte se, v každém případě bych si hned od počátku společně s očistnými produkty nasadila i probiotika a to kvůli tomu šupinatění a stavu sliznic.
Pohyb je pro vás výborný, ale protože máte energii stromu (3 Dřevo), je pro vás nejlepší ventilace energie procházky lesem, kde se vám myšlenky nejlépe utřídí.
Kdybyste si s něčím nevěděl rady, jsem tu pro vás 🙂
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře