Dotaz

Dobrý den.
Prosím Vás o cokoliv, co je potřeba k úspěšnému vyléčení CRONOVY NEMOCI. /včetně bylinek, homeopatik apod./
Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
Crohnova choroba je charakteristická chronickým a dlouhotrvajícím vředovatěním jednoho i více úseků trávicího traktu, postihuje celou trávicí soustavu, zanícená místa zůstávají po vyhojení zarostlá jizvou, která zužuje průchodnost trávicí soustavy. Je velice důležité tuto nemoc zvládnout rychle, aby bylo zabráněno rozvinutí všech jejich příznaků, po zanedbání se tato nemoc stává neléčitelná. Jelikož lékařská věda nezná přesnou příčinu onemocnění, pak i léčba této nemoci je sporná s nejasnými výsledky.
Je velice důležité uvědomit si, proč jsme tuto nemoc dostali jako dar, co se máme naučit. Něco děláte špatně a vaše tělo vás touto cestou upozorňuje. V tomto případě nemocný příliš pitvá problémy, nedokáže nic hodit za hlavu, neustále něco řeší i věci, které se ho netýkají – špatně „tráví“ události, které k němu každodenně přicházejí. Musí se naučit věnovat každé události jen tolik času, kolik jí přísluší a pak ji i nevyřešenou nechat být. Vždyť tolik věcí se děje a my nevíme, proč. Pokud se to nenaučí, bude každodenně po celý život řešit obyčejné věci spojené sám se sebou – s jídlem (dieta) a vylučováním a nezbude mu ani trochu času na řešení problémů zbytečných. Ale každý musí sám vědět, kam až daleko potřebuje zajít.
Dovolím si citovat z krásné a poučné knížky pana Hrabici Co nám tělo říká:
„Člověk vnáší omyly a zmatky do života druhých lidí i do svého života nejen nynějším žitím, ale možná i jednáním dávno minulým (z jiných, dřívějších existencí). Nemoci jako celiakie a Crohnova choroba jej pak učí hledat chyby v sobě (dietou a sebekázní) a nacházet požehnání klidné stravy a míru v srdci.“
Z produktů CaliVita potřebuje nemocný nutně:
Noni – dodá tělu všechny vitamíny a minerály, které trávicí soustava nedokáže vstřebat z potravy (nedochází k nechutenství a podvýživě)
Mega Protect – je prokázáno, že v tomto onemocnění hrají roli i volné radikály, které vznikají špatným trávením – tento produkt je tzv.antioxidant, neboli shášeč volných radikálů (laicky řečeno, chytá škodliviny a nedovolí toxikovat tělo)
Acidophilus s psyliem – acidophilus vám vytvoří na sliznicích tzv. mech, který pomáhá lepšímu trávení a psylium má funkci čistící
Culevit – protože ve střevech máme 90% imunitního systému, pak nemocný má velmi oslabenou imunitu – tento přípravek ji velmi účinně posiluje.
K výše uvedeným potravním doplňkům v současné době doporučujeme ještě Rhodiolin, což je přírodní adaptogen obsažený v rostlince rozchodnice růžové, který nám lépe pomáhá vše zvládnout, alespoň v počátcích, než člověk nalezne cestu.
Omega 3 – nenasycené mastné kyseliny, které působí proti zánětlivě především v oblasti střev.
Základní podmínkou stravy je stravování podle své krevní skupiny s tím, že v akutní fázi onemocnění je nutné jíst pouze blanšírovanou zeleninu a ovoce (nic čerstvé) a rýži. Naprosto vyloučit mléko a mléčné výrobky, uzeniny, kvasnicové výrobky, alkohol, kofein, nápoje sycené oxidem uhličitým. Pít dostatečné množství tekutin – bylinné čaje, čerstvé šťávy. Stěžejní je zbavit se překyselení organismu a cíleně udržovat své tělo v zásaditém stavu. Vše o tom si přečtěte v Odkyselení.
Nemoc vám ukazuje, kde jste na své cestě, kde jste vybočili a vy musíte chtít vrátit se zpět.
Mějte se hezky
S láskou Vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře