Dotaz

Dobrý den,

syn 11 let má cystu na penisu. Má ji nejspíš od narození, víme o ní cca od jeho jednoho roku. Věkem se zvětšuje. Byli jsme na urologii, doktorka tvrdí, že jediné řešení je operace, že se sama neztratí.

Chtěla bych se zeptat, zda je nějaká šance, aby se sama rozpustila? Je možné pro to něco udělat?

Mockrát děkuji a přeji hezký den!

Odpověď

Dobrý den,

určitě ano, opak je pravdou, cysty vznikají a zase zanikají a nejde o to odstranit jednu z nich, ale zprůchodnit lymfatický systém tak, aby nikde k blokaci lymfy nedocházelo a lymfa proudila bez překážek do sleziny k filtraci. Se zablokovanou lymfou se tudíž pojí problémy s imunitou, mandlemi, psychikou, poruchami učení a chování,… nevím, zda něco se synem řešíte dalšího.

Přečtěte si duchovní příčinu cysty v pohlavních orgánech ženy, je tam přesně popsáno, na základě čeho cysty vznikají i tam najdete doporučenou přírodní léčbu. Duchovní příčina je důležitá pro vás, protože je vaše. Naše děti z nás sbírají nezvládnuté vzorce chování, kvůli kterým bychom bývali onemocněli sami, ale protože je to tak zařízeno, tak „naše“ nemoci se projevují fyzicky na našich dětech. Není to o vině, je to o tom, že se naše duše takto domluvili. Tady je dotaz: Proč má nemoc dítěte příčinu v matce a má odpověď. Nebo se vám možná bude hodit článek Nemocné dítě je dar.

V každém případě je vaše cesta změny k pomoci vyléčení svého syna daná duchovní příčinou jeho cysty, takže se nechte vést doporučením v duchovní příčině, následujte a žijte svou ženskou roli – je vám k dispozici vše z Žena je láska a KRUH. Penis je výrazem mužské síly, takže pokud se tam cokoliv blokuje, je to známka stagnace mužské síly, což vidím jako stagnaci mužské síly jeho otce, vašeho muže, partnera, která se nemohla nebo stále nemůže projevit, protože veškerou jeho sílu berete vy…

A synovi bych doporučila toto:

Ocean 21 3 polévkové lžíce – rozhýbe lymfu + Immunaid 2-0-2 – zvýší počet a aktivitu bílých krvinek, které vychytávají z lymfy nečistoty + Pure Juka 2-0-2 – rozmydlí a odstraní z těla vše, co do něj nepatří

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Ze stravy je nutné vyřadit všechny sladkosti, cukr, bílou mouku, uzeniny, mléčné výrobky (pouze rostlinné, ale NE sojové), z masa jíst pouze ryby. Čím lepší bude strava, tím méně se bude znovuzanášet lymfa škodlivinami. Stravou samotnou se moc vyléčit nedá, ale k léčbě je nutné vyřadit to, co vyloženě nemoc způsobuje.

Přečtěte si naše zásady zdravého stravování, a pokud by se vám podařilo sladit stravu s krevní skupinou, bylo by to skvělé, alespoň vyřadit mínusové potraviny. Je třeba hodně pít a to zásaditou vodu, buď uvažujte o filtru a ionizátoru vody Aquarion – vše na aquarion.empatia.cz, nebo alespoň do čisté vody 1 lžíci Liquid Chlorophyll a popíjet přes den. Přečtěte si další doporučení k očistě lymfy.

Takto určitě min. 3 měsíce, já to vidím tak na rok, ale pokud syn má cystu 10 let, asi je jasné, že to bude trvat. Můžete operaci absolvovat, ale blokace lymfy se projeví jinde a jinak, možná ne jako cysta, ale jako něco dalšího v soustavě imunity a lymfy, pokud lymfu nevyčistíte. Operace jako taková nemusí být špatná, pokud se povede a pokud pomineme to, že každým řezem do těla se přeruší síť kanálků lymfy a lymfa se tudíž začne hromadit, blokuje se, a než se obnoví, může dojít k potížím – při problému s lymfou je tedy řez, operace vlastně zhoršením stavu.

Možná se ptáte, jak ke všemu svého syna přimět, jak ho donutit ke zdravé stravě a všemu… pak pro vás bude minikurzík Jak mít zdravou rodinu, sdílím v něm svou cestu.

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, můžete se přihlásit do FB i webové uzavřené skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si budeme dál radit jak pokračovat, tam si pomáháme všichni členové vzájemně a jsem tam i já s akutní podporou.

Držím palce!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře