Dotaz

Dobrý den,
dnes jsem náhodou (konečně) narazila na Vaše stránky plné přírodní léčby. Trochu se v tom množství preparátů ztrácím, proto před objednávkou  požádám o radu.

Před dvěma a půl lety jsem vysadila antikoncepci po devíti letech nepřetržitého užívání (vím, že je to příliš dlouho a těžko to odčinit). Hned dva měsíce poté mi začaly neskutečně padat vlasy (padají dodnes), s kterými jsem nikdy žádný problém neměla. Vždy jsem řešila maximálně nečistou a aknózní pokožku a přemnožené kvasinky ve střevě.

Po jednom roce mi začaly problémy s bolestivou menstruací, ochromující bolest, která když odezněla, byla vystřídána zvýšenou teplotou. Bylo mi diagnostikováno podezření na endometriozu, bohužel jsem v té době také nastoupila do nového zaměstnání, což mi přineslo několik měsíců velkého tlaku a stresu a k tomu hluboké deprese z mé stávající životní situace, takže teprve po půl roce jsem byla schopna začít v tomto směru nějaké aktivity.

Můj současný nález je už poměrně závažný, protože endometrioza za tu dobu rostla a v součinnosti s kvasinkami a přechozenou chřipkou a angínou měla ideální podmínky. Chřípka a angína následovaly po léčbě antibiotky Doxybene, které mi má bývalá gynekoložka nasadila na chlamydie už po nálezu endometriozy (tehdy ještě v relativně malé velikosti).

Na pravém vaječníku mám tedy v současné době cystu průměru 8 cm, mezi dělohou a tlustým střevem další vel. 3 cm, adenomyozu v děloze a děložním hrdle. Právě tato menší cysta doktora – specialistu – odrazuje od operace s možnými následky a riziky (kolonoskopii už jsem loni absolvovala), vzhledem ke skutečnosti, že bych chtěla otěhotnět (ještě nemám děti). Předal mě tedy do péče IVF centra, zatím jsem ještě před vyzkoušením metod: inseminace, IVF po tříměsíčním umělém přechodu. Jeden z lékařů dokonce navrhuje mezi to nějak ještě přeci jen zakomponovat onu zmíněnou operaci.

Nemyslím, si, že celé toto martirium absolvuji, protože v takovémto sledu bych to nemusela zvládnout fyzicky a hlavně ani psychicky. Každopádně ať se rozhodnu jakkoli, prosím o radu, čím a jak mohu tělu v mém stavu pomoci. Mým největším pokrokem je, že jsem se psychicky stabilizovala a dostala z vleklé deprese (nebrala jsem antidepresiva, “přechodila” jsem ji) a mám konečně sílu řešit svůj stav i životní situaci aktivně. Posiluji imunitu a snažím se bojovat proti přemnoženým kvasinkám. 

Děkuji, Markéta.

Odpověď

Dobrý den,
jistě jste při hledání svých potíží využila vyhledávací okénko, zadala tam své potíže a to, nač hledáte odpovědi – podobných dotazů je v poradně hodně….

Je skvělé, že jste se rozhodla vystoupit. Vystoupit z rozjetého vlaku včas, protože ve vašem mladičkém věku nevím, jak daleko a jak osekaná a ořezaná byste dojela… 🙁 Nic si nenechejte řezat, vše potřebujete a potřebovat budete.
Velmi to oceňuji!
Určitě si uvědomujete, že nejdůležitější, co v tuto chvíli potřebujete mít, je trpělivost. Což je váš hlavní životní úkol. Přečtěte si o svém dni narození a plné rovině odhodlání. Jste velmi silná, aktivní energie (plná rovina energie), i podle své krevní skupiny. Jste dominantní, středem pozornosti, potřebujete mít vše pod kontrolou, jste hodně rozumová, jste totiž navíc 8 Země
Všechny problémy se točí kolem vaší ženskosti, protože všechny výzvy dle vašich indicií ukazují na výzvu být víc ženou. Doporučuji vám přidat se k aktuální ženské výzvě Jsem skvělá žena, je to náš nový ženský prostor. a podívat se na ženské programy Žena je láska a KLUB Žena je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.
Tam současně najdete kurz PŘIJÍMAT JE LÁSKA, který je přesně pro vás jako Zemi, v něm pochopíte sebe, své výzvy, celostní pohled na tělo, duši a mysl a naučíte sobě rozumět, ale i pomáhat, najdete sebe a způsob, jak se o sebe postarat i bez léků, chemie a operací. 

Pokud se opravdu chcete uzdravit, je třeba začít pomalu odkyselovat organismus, protože jste v permanentním zánětu. Posílit vlastní imunitu a začít pomalu rozvolňovat tkáně, změkčovat a pouštět to, co ve vás leží nepřijatého v podobě endometriozy, cyst. Nepochopila jsem, zda jste už umělý přechod podstoupila, pokud ne, vyhněte se mu!

Doporučuji jako první krok Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody, popíjet přes den) +  Organic Noni (6 polévkových lžic) + AC Zymes PLUS (2-2-2) + Ocean (3 polévkové lžíce ráno na lačno) + C 1000 (3-2-0) + Strong Bones (2-2-2)

Pokud by bylo třeba v průběhu léčení konzultovat váš stav s celostním lékařem, tak takového máme v CaliVitě k dispozici, jako člen byste se na něj mohla obracet, pokud bychom potřebovaly pomoc. V této chvíli to zvládneme samy…

Strava bez cukru a sladkostí, mléčných výroků, pečiva, alkoholu, uzenin, masa (můžete jen kvalitní ryby). V podstatě jíst pouze rýži, zeleninu, ovoce, rybu a nic jiného. Zakázaná je soja a výrobky z ní.

Takže asi tak jako první doporučení, dál budeme řešit váš postup mailem 🙂
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?