Dotaz

Dobrý den,

poslední dobou mám trochu pocit, že se nemohu hnout z místa. Myslím, že v sobě mám schopnost dělat v životě to co mne baví a naplňuje, ale jakoby mne v tom něco bránilo. Už jsem ve věku, kdy lidé mají rodiny a ustálené vztahy a život a já tak nějak pořád žiji ze dne na den bez jasného směru. Trápí mne i menší zdravotní problémy jako akné na obličeji i zádech, již se to zlepšilo po změně stravování, ale jde to pomalu. Pak i gynekologické problémy jako kvasinky, hormonální nerovnováha. Menší energie, menší trávicí potíže, kdy ráno než jdu na stolici trochu bolesti břicha( přirovnala bych to k bolestem při průjmu ) jakmile jdu na záchod, pak to povolí. Jsou to problémy, které mne nijak neomezují spíš trochu narušují energii a chut do života stejně jako výše uvedené psychické stavy. Pracuji jako asistentka prodeje v bylinářství a zdravé výživě, což je i obor, který baví, můj sen je ale spíš pracovat sama na sebe, jen mi k tomu chybí odvaha a finance momentálně. Děkuji Jana

Odpověď

Dobrý den,

začala bych tím, že bych naskočila do kolečka energetické růžice a pomalu se seznamovala se všemi souvislostmi kvůli sobě i kvůli případnému předávání dál, činnosti, která vás bude naplňovat. Naskočit znamená začít kolečko programů AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, teď aktuálně Odpustit je láska, je podzim a je otevřena členská sekce. Jde o to seznámit se a vrátit se k přirozeným rytmům sama, tím se naučíte, jak o sebe pečovat preventivně a celostně a můžete to předávat dál.

Pro vás je nutné dělat to, co milujete, jste 9 Oheň a ta potřebuje zářit a být vidět. K tomu máte dvě šestky, takže potřebu obchodovat, dělat lidem dobře (pozor na páchání dobra!), dělat konzultace (dvě dvojky), pokud začnete, což je pro vás největší problém (chybějící pětka), nejste schopna udělat první krok a dlouho váháte, nebo se netrpělivě vrháte do všeho, ale u ničeho nevydržíte. Pokud začnete, máte zaručenou hojnost (osmička). Podívejte se na spolupráci s námi, vidím vás jako člena našeho týmu.

Doporučila bych ženské programy Žena je láska, KRUH budu brzy otevírat, přidejte se na čekací listinu. Jde o to, že problémy s ženskými orgány ukazují na nežité ženství a při nalezení toho, co milujeme dělat, je třeba vnímat svou ženskou podstatu, abychom nefungovaly mužským způsobem, zharmonizovat seberealizaci, lásku k sobě a ženskou roli v partnerství. Podívejte se na kurz zdarma Žena je láska, je k dispozici knížka Žena je láska.

Začněte s očistou střeva, souvisí s vašimi potížemi, které máte – buďte vděčná, že jsou to jen první náznaky a žádná velká nemoc.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Těším se na vás v členské sekci Odpustit a na spolupráci!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega qProtect: Mega dávky antioxidantů
Mega qProtect: Mega dávky antioxidantů

Ve starším věku nebo v období velkého napětí máme často zkušenost s tím, že se hůře soustředíme, máme rozmazané vidění nebo změny v krevním oběhu. Mega qProtect je přípravek s mega dávkami antioxidantů, který obsahuje vitaminy, stopové prvky, aminokyseliny a výtažky z rostlin, který chrání naše buňky mnohem účinnějším a cílenějším způsobem. Ginkgo, zelený čaj a CoQ10 dodávají energii, stimulují krevní oběh a udržují normální činnost mozku a srdce. Zdraví očí chrání mj. borůvky a betakaroten. Aminokyseliny výrazně zpomalují stárnutí buněk.

Detail produktu

Komentáře