Dotaz

Dobrý deň,

poradte mi, prosím, niečo na kašeľ a soplík u môjho takmer dvojročného syna.  Doteraz nebral žiadne ATB a chcem pre neho to najlepšie. Stav pretrváva asi druhý týždeň. Zároveň sa mu prerezávajú stoličky.

A ešte  Vás poprosím niečo na imunitu pre môjho manžela. Stále  ho trápia sople, kašeľ, kruhy pod očami, neustála únava. Podľa dr. mal vírus a bral ATB. Od mlada ho trápia zvýšené pečeňové testy, hodnoty.  Užíva  Nopalin. Rád by si vyliečil úplne pečeň.

Vopred ďakujem za odpoveď a za Váš čas.

Syncek ma na krku hrcky zvacsene uzliny.

S láskou

Jolana

Odpověď

Dobrý den,

Malému dávejte vysoké dávky probiotik (ProbioBalance 6 denně) + Lion Kids C (6 denně) + Lion Kids D (6 denně) + Organic Noni (3 polévkové lžíce), tato kombinace většinou postačí, aby za pár dní akutní potíže odezněly. Pokud by se stav zhoršoval a bylo nutné nasadit ATB, tak přidejte Samburex (6 čajových lžiček denně), naprosto spolehlivě nahrazuje ATB. Po pár dnech, až se stav začne zlepšovat, tak intuitivně snižujte dávky. Po uzdravení zůstaňte na prevenci – multivitamín pro děti + vitamín C + Organic Noni, uvidíte, jak to zvládnete a za pár měsíců nebo příští podzim nebudete nemocní vůbec 🙂

Četla jste tento článek? Spolehlivá náhrada ATB u dětí

Doporučuji vám nadstavbový kurz na Základy celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu

A vašemu muži doporučuji jaterní kůru, teď je pro ni nejvhodnější čas (potřebuje Silymarin a Lecitin), k tomu přidat C 1000 3 dopoledne + AC Zymes PLUS 6 denně + Super Mega 50 3 denně a 3 lžíce Liquid Chlorophyll do 2 litrů vody a přes den popíjet. Je pro něj velmi potřebný kurz Tolerovat je láska, aby sám pochopil sebe, souvislosti a dokázal změnit i to, co má v hlavě 🙂

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Jako člen naší skupiny v CaliVitě získáváte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře