Dotaz

Dobrý den,

mám za sebou těžkých 5 let. Můj život se odchodem mého milovaného dědečka právě před 5ti lety začal bortit ve všech oblastech mého života. Mnohá uvědomění mě dovedla k odchodu z nefungujícího partnerství trvajícího 12 let, následná né příliš fungující střídavá péče o dcerku, každé odevzdávání plačící dcerky mě roky neskutecně bolelo. Poté několika letý vztah na dálku s partnerem z Francie z něhož se vyklubal manipulátor, tudíž dalši náročný rozchod… vše provázené velkými emocemi a bolestí. Velkým zklamáním v lásce.

Prošla jsem mnohé terapie a semináře abych to ustála a pochopila proč se mi co děje a jak se spojit zase sama se sebou protože jsem se na své cestě nějak ztratila. Když se vyřešilo jedno, přišla vždy další zkouška. Rodiče. Studená výchova, tatívod nás odešel… žádné objetí ani slova podpory. Pouze kritika a nespočet rad jak co délat lip. Dodnes jsou naše vztahy takové. Přijetí, že to jiné asi nikdy nebude mi trvalo roky a dodnes mi je to líto.

Následovala oblast práce. Změna několikrát. Náhle po 20ti letech v logistice a administrativě to už více nedokážu dělat. Zastavilo mě zdraví. Ze dne na den. Odešla jsem tedy z práce a teď půl roku na úřadu práce přemýšlím co dál.

Celé ty roky jsem měla více či méně problémy s nespavostí. Psychické a emoční vypétí, život jak na horské dráze a neustály pocit, že to musím zvládnout mě 2x dovedl k vyhoření… vyčerpáni.

Protože se o celostní přístup ke zdraví zajímám zkoušela jsem lecos. A na chvíli to vždy pomohlo. Změnila jsem lecos, dokonce postupně komplet i své okolí, které bylo toxické. Přátele mám teď nové, podpůrné a milující. Teď krátce i nového přitele který je též podpůrný a vřelý. Vše se pomalu narovnává, ale oblast zdravi a životní vitality je pořad dost špatná. Dala jsem si čas odpočinout, zastavit se… ale jako samoživitelka potřebuji fungovat. Dochází mi finance, což spouští úzkosti a existenční strach je někdy až hmatatelný… a bludný kruh se zase roztáčí. Když nefunguje zdraví, nemohu do práce a bez peněz se nepostarám o dcerku ani sebe.

Je to už to dno mého života od kterého se mám odrazit? Kolik toho ještě musím unést a co jsem stále nepochopila, že je to všechno tak krkolomné.

Dnes mi oznámil můj ženský doktor že mám v děloze několik myomů a že to bude na odstranění dělohy. To už je prostě moc. Vůbec nevím co mám dělat. Nechci už takhle nefungovat. Jenže kde začít jinak a jak. Jsem zoufalá. A tak budu ráda za váš pohled.

Ze srdce děkuji

Odpověď

Dobrý den,

těžkosti nás zastavují a dávají příležitost, jak chvíli posečkat, zůstat v tichu a klidu, zamyslet se, pochopit a změnit a jít nově dál. Všechno, co se vám děje, vás učí nelpět na druhých a svítit, zářit své světlo sama bez ohledu na druhé, na to, koho máte či nemáte a jaké máte vztahy. Jste totiž 9 Oheň a vaším životním úkolem je radovat se každý okamžik, být vděčná za všechno i za nepříjemnosti, brát je jako super výzvy ke změně, být šťastná sama se sebou. Evidentně se vám to příliš nedařilo… máte totiž překážky a to dost velké. Znamená to ale, že jste silná duše, protože nikdy nikdo nedostává to, co by neunesl a nezvládl překonat, ale naopak můžete udělat ohromný posun ve vývoji své duše, pokud to dáte.

Přečtěte si o své karmické rovině Saturnu, která ukazuje na zátěž z minulých životů. Ta zátěž spočívá ve vašich dvou dvojkách, přílišné citlivosti, napojenosti na druhé, lpěním na nich. A ve vaší osmičce, kdy máte tendence vidět věci spíš z té černé stránky, máte problém vidět skvělou příležitost místo překážky. Pokud zvládnete tyto těžkosti, rozvinou se před vámi takové možnosti a příležitosti, že budete napojena na intuici, budete překypovat vděčností, dokážete si tvořit svůj svět a půjdete za svými sny, začnete žít své poslání, začnete zářit, a budete mít hromadu peněz – to vám dává prázdná rovina Vize. Zatím jste spíš udušený Ohníček…

Program pro Oheň je Radovat se je láska, projděte si videa zdarma a v létě, až bude čas tuto energii řešit, se přidejte do členské sekce. Tam najdete způsoby, jak vše udělat, jak se rozzářit, jak svítit, jak se radovat.

Je potřeba nějak začít, krok za krokem sama k sobě, sebe na první místo, zbavování se lpění na druhých, plnit si život sama, najít svou sílu, která tkví v pasivním ženství, které je silným magnetem, aby se vše aktivní kolem ní dělo jaksi samo, aby aktivní mužská síla pracovala pro ni. Je skvělé, že máte kolem sebe milující lidi, nejsou ale to nejvíc, co potřebujete v životě mít, nejvíc je milující vztah sama k sobě, kdy nepotřebujete nic a nikoho a umíte se udělat šťastnou sama. Proto vás zvu na cestu vědomého pasivního ženství v tuto chvíli do KRUHU Žena je láska (do pátku je otevřeno za výjimečných podmínek). Tam dostanete praktické kroky, jak postupovat pomalu a s velkou laskavostí a bez tlaku na sebe na cestě k sebelásce a sebevědomí, k záření vaší duše, a to s velkou podporou stovek dalších žen.

Je pro vás připravena cesta vědomého pasivního ženství ve formě kurzu Žena je láska zdarma, kde jsou naprosté základy, k dispozici je knížka Žena je láska, pro vás výzva sebelásky – každý den něco pro sebe. Protože ale potřebujete vedení, nebýt na to sama, potřebujete popostrkovat (nemáte číslo 5), tak bych upřednostnila KRUH.

Všechny vaše potíže vychází z přílišné závislosti na druhých lidech díky vaší citlivosti. Řešíte a vnímáte vztahy kolem, zasahují vás, mávají s vámi, jste v tom příliš zaháčkovaná – a to proto, že se nevěnujete sama sobě. Myomy jsou o nesprávném směřování vaší ženské síly, tvoříte na jiném místě než byste měla. Myom není důvodem pro odstranění dělohy, zmizí až vše zvládnete stejně jako cokoliv jiného, co v těle vyroste, zase může zmizet. Tělo je jen místo, ze kterého můžeme číst, zda jdeme správně či jsme se uchýlili z cesty, nemoc je dar, není třeba se jí zbavovat, ale díky ní se měnit, a podpořit ho, pomoci mu fyzicky – stravou a přírodními doplňky stravy. Jen je třeba změnit postoj k léčení, protože jsme zvyklí vnímat přírodní léčení stejně jako běžné – přečtěte si článek Přírodní versus chemické léčení.

Podívejte se na energetickou růžici, doporučila bych podle možností vždy v daném období nějak – jak to půjde finančně – podpořit orgány, které vládnou. Tím budete postupně zvedat sílu svého těla, jeho samouzdravovací schopnosti, pomalu (stejně jako cesta k sobě a sebelásce bude krok za krokem pomalu) ho začít dostávat zpět. Současně si procházet jednotlivými online programy třeba jen videy zdarma Akademie celostního zdraví, abyste se naladila i na řešení emocí, které s těmi orgány, které vládnou, souvisí. Jednoduše vnímat své uzdravování celostně.

Teď doporučuji zaměřit se na odpuštění a minulost, Odpustit je láska, a orgány tlusté střevo a plíce s tím, že stále budeme mít na zřeteli problémy s ženstvím.

Užívejte toto:

AC Zymes 2-2-2 + Pure Juka 2-2-2 + Rhodiolin 2-2-2 na zklidnění – na lačno zapít 3 dcl vody + po jídle C 1000 2-2-0 + Evening Primrose Oil pupalka 1-1-1 a kdyby vyšly peníze, přidala bych Zenthonic 3 polévkové lžíce, je to nejsilnější antioxidant

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravu je potřeba velmi zjednodušit, zelenina, ovoce, obilné kaše, rizoto, zeleninové polévky. Ideálně sladit se svou krevní skupinou, rozhodně vyřadit mínusové potraviny, sladkosti, cukr, mléčné výrobky, bílou mouku, maso kromě kvalitní ryby, chce to velkou změnu v péči sama o sebe.

Takto 2 měsíce do konce listopadu, pak se podle toho, jak se budete cítit, domluvíme, jak pokračovat v období ledvin a vztahů, zimy.

Těším se s vámi na novou cestu ♡ jsem tu, abych vám pomáhala.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony
Zenthonic: Mangostan obsahuje nejsilnější antioxidanty - xanthony

ZenThonic je koncentrát na bázi superovoce mangostan, který má mimořádně silný obsah antioxidantů v tekuté formě. Jeho cenná vláknina, bioflavonoidy, vitaminy a minerály pomáhají při ochranných procesech proti volným radikálům, které poškozují buňky, a mohou zpomalit proces stárnutí, mají příznivé účinky na kardiovaskulární systém, poskytují zvláštní podporu imunitnímu systému a zlepšují fyzickou kondici.

Detail produktu

Komentáře