Dotaz

Dobrý den,

cca 5 let kožní problémy střídající lokaci (tvář, ústa, krk, vlasy, tělo), poslední projevy – půl roku velké svědění pokožky hlavy, lupy, nedorůstají vlasy a přes měsíc trvající svědivá vyrážka na celém těle. Pokožka extrémně vysušená, v místech vyrážky vrásčitá a šupinatá. Zatím nejhorší je velké svědění kůže na hlavě, kdy kůže i pálí až do bolesti. Vyzkoušeny různé masti od lékaře, vyrážka na těle se zmenšila asi i díky kinezi, ale hlava je velmi nepříjemná, v noci mě budí svědění hlavy ze spánku. Použit postupně Chlorophyll, laktobacily, zinek, vitamín B, tkáňové soli, chrom, Kindlova čistící směs, Ragalen. Děkuji M.

Odpověď

Dobrý den,

problém je v játrech a žlučníku, kůže i vlasy i spánek jsou kontrolkou jater – viz diagnostika jater.

Jste velmi empatická bytost, která ale nedokáže mluvit o svých pocitech, máte je uzavřené – izolovaná sedmička, ale tlačíte pro blaho všech – máte plnou rovinu myšlení a empatie. Podle Astrologie 9 planet jste 2 Země, která potřebuje cítit, že je platná a užitečná pro druhé lidi, má velkou potřebu pomáhat, ale občas to vypadá spíš jako páchání dobra, dávání nevyžádaných rad, tlačení na změnu druhých podle sebe. Jakoby druzí necítili, že to myslíte pro jejich dobro 🙂

Přečtěte si o své silné energie i v souvislosti s vaší krevní skupinou

Nelze nikoho do ničeno donutit, jen inspirovat. Je třeba se starat o sebe a tím měnit druhé.

Doporučuji vám vstoupit do kurzu Soužít je láska – je otevřený a je právě jeho čas teď v zimě. Tam se naučíte vnímat druhé lidi jako trenéry sebe, tam nastartujete změnu pohledu na druhé lidi. A pak přirozeně kurz Tolerovat je láska, který je prioritně o spokojenosti, játrech a žlučníku.

Pro tělo doporučuji:

AC Zymes – probiotika na spravení stavu vnitřního prostředí 2-2-2 + Mega qProtect – antioxidanty 1-1-1 + Omega 3 na hojení zánětu 1-1-1 + C 1000 2-2-0 + Mega Zinek 1-1-1, takto 2 měsíce

Poté si dát jaterní kůru a podle stavu se domluvíme, jak pokračovat, předpokládám, že nebude možné tak rychle vyřešit problém trvající 5 let, uvidíme. Výše uvedená kůra jistě váš stav zklidní.

Vše si pořídíte v empatia shopu.

Doporučuji se teď striktně stravovat podle vaší krevní skupiny, rozhodně vyřadit všechny sladkosti, cukr, pečivo a mléčné výrobky, uzeniny samozřejmě.

Vše půjde! s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře