Dotaz

Dobry den, uz nevim co delat. Uz je to nekolik mesicu co mam tento problem, ale ted uz se to stalo velice bolestive a nevim kudy kam. Mam natrhnuty ritni otvor a zkusila jsem ruzne kremy, vice vody, vice zeleniny a ovoce a stale to nepomaha. Prosim poraďte co si mam vnitrne vyresit aby tento problem odesel.
Mockrat vam dekuji za vase stranky.

Odpověď

Dobrý den,

je neskutečné, jak je Vesmír se svými zprávami skrze tělo dokonalý!

Podle Astrologie 9 planet jste 7 Kov, kam patří orgány tlusté střevo a plíce – viz energetická růžice, téma odpuštění a vypuštění věcí, které už v životě nepotřebujeme – duchovní příčiny nemocí. Jste velmi silná mužská energie – máte pouze samá lichá čísla, číslo mužské logiky 3 a buldočí rovinu odhodlání se dvěmi pětkami. Navíc silný den narození i měsíc narození. No a když přidáte sílu energie vaší krevní skupiny, je jasné, že ten tlak a síla ve vás musela odejít způsobem a místem, které ukazuje na váš životní úkol: Přestat tlačit na druhé, aby oni něco změnili a poté vy měla klid, a začít se učit žít pasivní ženskou roli.

Doporučuji kurz Odpustit je láska – v polovině září, až začne období odpouštění, vstoupit do členské sekce, videa k tomuto tématu. Současně kurz Žena je láska, ženská videa k odpuštění, ale nejen k tomu, přidat se na čekací listinu KRUHU a až ho otevřu, vstoupit, kupte si knížku Žena je láska, přidejte se k uzavřené FB ženské skupině Žena je láska – cesta k vědomému ženství.

A pro tělo doporučuji:

AC Zymes 5 x 2tbl. + vojtěšku Green Health 5 x 2 tbl. + C 1000 5 x 1 tbl., mazat EveryMoments vnitřně

Vše si pořídíte v empatia shopu

Stravu podle krevní skupiny, žádné maso, uzeniny, co nejvíc ovoce, zeleniny, především čerstvé zelené – saláty.

Za pár týdnů jste v pořádku…

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře