Dotaz

Dobrý den Miluško,

jsem moooc ráda, že existuje Váš web. Vše do sebe zapadá. Dle lékařů mám vysoký stupeň latentní tetanie a depresivní sydrom. Už nevím kudy kam a celá situace mě trápí už rok a půl deprese, úzkostné stavy., zatím téměř žádné zlepšení. Začalo to po rehabilitaci Dornovou metodou mám skoliozu a další věci-zablokovaná  dlouhodobě pravá ruka-rameno, údajně od páteře, po 4 rehabilitaci úleva, ale rozbrnění levé ruky , kolem pateře a levé nohy , následně pravé nohy. Absolovovala jsem řadu vyšetření, atb na boroliozu, kterou už jsem prodělala někdy dávno, nevím kdy, Po měsíci atb zhoršení, pálení těla, obličeje. Půl roku akupunkutuy, bylin, pálení pomíjelo, zůstalo pálení , brnění štípání, přidala se bolest. Nohy nsmírně přecitlivělé na teplotu, dotek. Po ročním trápení mi řekli, že mám latentní tetanii-vsoký stupen z emg a rozvinut depresivní syndrom. Mezitím jsem vyzkoušela léčbu zaper, meditace, změnu stravy, vitamíny. 15 měsícu v prac. neschopnosti, momentálně ID částečný. Beru léčivé konopí a AD, meditují-zkouším, jogu, měním stravu bez cukrů, bélé mouky, alkoholu. Zařazení hodně ovoce zeleniny, kváskový chlb, Vitamíny BCDE, omega vše přírodní. Nohy však se nelepší, nemůžu ujít vetší kus 400 m, štípání, pálení, bolest ,brnění chodidla, a levá dlaň trochu. Nesnesu plné boty, horko, při zimě bolestivý chlad. Nejlepší pokud se nohy ničeho nedotýkají, pokud jdu, sedím, tak hrozný. Už nevím, co dál a kde začít a jestli opravdu má diagnoza je správna. Jako kdby ty nohy neměly termoregulaci, při horku pálí, v zimě studí. Suché a chybí jim vlhkost, chůze bolí.

Miluško mooc děkuju za pomoc, radu jakým směrem se dát.

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače na empatie latentní tetanie a najdete tam podobné dotazy a odpovědi, třeba tento.

Přečtěte si o svém dni narození, třech devítkách, dvou jedničkách a sedmičce.  Vy jste tvrdá, uzavřená energie 7 Kovu, máte jen samá lichá čísla – tedy jen mužskou energii. Navíc silnou tlačící energii Roviny odhodlání, tedy máte tendence druhé vychovávat, vměšovat se do nich, říkat jim, co by měli nebo neměli dělat. Chcete, aby bylo vše podle vás, a když tomu tak není, jste nespokojená a vnitřně se překyselujete. Příliš vše analyzujete a rozpitváváte v hlavě, ale jste příliš uzavřená a neumíte mluvit o svých pocitech. Je potřeba se otevřít a mluvit o tom, co vás trápí, co vás bolí, čeho se bojíte.

Potřebujete změkčovat jako sůl, pracovat na své ženské energii, učit se sdělovat žensky své pocity, naslouchat druhým (nemáte dvojku), pro vás je ideální kurz zdarma Žena je láska, kupte si knížku Žena je láska a začněte se věnovat sobě.

Akademii celostního zdraví je pro váš prvek Kov kurz Odpustit je láska. Nohy symbolizují naši cestu, proto vás zastavují bolestí, abyste to změnila.

Je potřeba vyrovnávat překyselení, protože díky překyselení ztrácíte důležité minerály, které tělo bere ze zásob pro nervový a svalový systém. Minerály musíte doplňovat, ale ty přírodní v chelátové vazbě, aby je tělo dokázalo využít. 

Přečtěte si o odkyselení organismu, dále si přečtěte na stránkách o Aquarionu o působení volných radikálů v kyselém těle.

Doporučila bych vám Liquid Chlorophyll – 3 lžíce denně do 1,5 l vody popíjet během dne, New life 1-1-1 – multiminerál, Strong Boness – vápník a hořčík v chelátu -2-2-2, vitamín D v produktu D drops 3 kapky denně, Noni – harmonizuje psychiku a působí i od bolesti – 3 lžíce denně, Stress management – komplex vitamínu B – 1-1-1 na podporu nervů i zklidnění, a Rhodiolin 1-1-1, uvolní a zklidní psychiku.

Vše nakoupíte v empatia shopu.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře