Dotaz

Dobrý den,

trápí mě výtoky již možná více než 10let. Myslím, že tak od puberty. Na Vaše doporučení právě začínám brát už třetí balení vojtěšky. Je to asi rok zpět co mě také v noci/nad ránem začala bolet záda, řekla bych že v oblasti ledvin. Od té doby co beru vojtěšku se bolesti zlepšily a téměř vymizely, objevují se jen minimalně. Výtoky se také lehce zmírnily, ale nepřestávají ani se nezlepšují v soucasné době. Chtěla bych si ledviny i výtoky úplně vyléčit.

Už vim ze jsem prvek voda a ledviny jsou pro mě orgánem číslo jedna, proto se chci zeptat jak je mohu ještě podpořit?

Mám dobrat třetí balení vojtěšky a být trpělivá nebo přidat nějaké další produkty či přidat jiné produkty?

Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

je super, že jste začala! Je potřeba vzít v úvahu, že pokud člověk od 10 let trpí nějakou nemocí, tak zřejmě za 2 měsíce po 2 baleních něčeho přírodního nebude zdravý… Četla jste článek Co je to přírodní léčení?

Výtoky primárně souvisí s nespokojeností s partnerem, takže souvisí s ženskou rolí, ženskou cestou. Nespokojenost oslabuje žlučník a játra, po tak dlouhé době je musíte mít oslabná také. Proto vždy, když se začne člověk léčit po tak dlouhé době nemoci, doporučuji „objet“ celé kolečko očistných procedůr podle růžice, tzn. dát si očistné kůry (směřované na váš hlavní problém) celý rok podle energetické růžice.

Přidejte se na ženskou cestu vědomého života. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte, co vás čeká…

Projděte si kurzem pro váš prvek Voda Soužít je láska, tam pochopíte hlavní životní úkol a dostanete nástroje, jak s ním pracovat.

Doporučila bych doužívat třetí balení vojtěšky (určitě s ní je nutné užívat min ještě probiotika), a pak do konce července užívala Nopalin (2-2-2) + AC Zymes PLUS (2-2-2) + C 1000 (2-1-0) + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do vody, popíjet přes den).

Od srpna místo Nopalinu Spirulinu Chlorelu Plus (2-2-2), ostatní nechat, tak 2 měsíce.

Poté cca na konci září se pustit do podpory tlustého střeva – Pure Juka (2-2-2) + AC Zymes PLUS 1-1-1 + Paraprotex 2-2-2 + Liquid chlorophyll. A jste u zimy cca v listopadu, prosinci, a pak se ozvěte a podle stavu budeme pokračovat dál…

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Jako člen naší skupiny v CaliVitě získáváte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K
Green Health: Vojtěška je jedním ze zdravých zdrojů vitaminu K

Vojtěška, která je základní látkou Green Health, je díky svému vysokému obsahu chlorofylu skvělá k detoxikaci a alkalizaci. Je to opravdová zásobárna živin: obsahuje několik vitaminů (C, D, E, K, B), betakaroten, minerály (vápník, železo, draslík, fosfor) a esenciální aminokyseliny, které všechny podporují zdravé fyziologické procesy v těle.

Detail produktu

Komentáře