Dotaz

Dobrý den, milá Miluško,

dlouho Vás sleduji, hlavně tedy Vaše články a moc mi pomáhají.

Nedalo mi to a zkouším Vám napsat do Vaší skvělé poradny.

Už delší dobu, je to více jak dva roky, se potýkám s oslabenou levou stranou těla, hlavně tedy obličeje, kdy mi neustále slzí levé oko, jako bych měla i zánět trojklanného nervu na inkriminované straně a trošku pozoruji zdeformované prso. Chci se zeptat, co mohu udělat, abych napravila onen stav.

Zhoršení pozoruji při větším stresu nebo když dlouhodobě řeším partnerské neshody, což v podstatě v poslední době dělám pořád, takže troufám si říct, že můj problém bude souviset se vztahy …

Jinak se snažím udržovat v klidu a v pohodě, někdy to nejde, ale jinak jsem zdravá a nemám potíže.

Děkuji a mějte se moc krásně.

Tereza

Odpověď

Dobrý den, děkujeme za pochvalu.

Levá strana je vaše ženská strana, ochablost svalů je signálem oslabení jater od neventilované zlosti, nespokojenosti. Oči jsou kontrolkou jater, slzením tělo ventiluje potlačené emoce, které neumíte vyjádřit. Prsa představují naši ženskost, ženský pocit vlastní hodnoty.

Přečtěte si o vašich dvou izolovaných jedničkách, o své neschopnosti mluvit o tom, co cítíte, čím se trápíte, a co ve vás vyvolává nespokojenost.

Přečtěte si o své plné rovině empatie a prázdné rovině senzitivity, které ukazují na vaši velkou citlivost, vcítění se a zároveň velkou zranitelnost. Dále o svých dvou devítkách a dvou šestkách. A konečně o vašem prvku 7 Kovu, který je velmi uzavřený a neumí odpouštět. Své pocity, křivdy, lítost a ublížení, vše, co vás zraňuje, nedokážete ventilovat, ale ukládáte je v sobě. Neumíte sdělit co cítíte, říct to negativní. Držíte vše v sobě, protože si nevěříte a bojíte se, že byste druhým mohla ublížit, a mohla je ztratit. Lpíte na druhých lidech, především na svém partnerovi, a tak raději ukládáte vše v sobě, protože sebe nemáte dost ráda. Váš životní úkol je otevřít se druhým, naučit se sdělovat, co cítíte, komunikovat žensky.

Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma. V Akademii celostního zdraví je pro váš prvek kurz Odpustit je láska.

Uvědomte si, že nikdo druhý vás nemůže mít raději, než vy sama sebe, od druhých nemůžete získat pocit vlastního sebevědomí. Ten musíte najít v sobě vy sama. Začněte dělat něco, co vás baví, a tomu se věnujte. Vaše dvě šestky, které nesou rodinnou karmu a neschopnost ocenit sama sebe, mají i druhou stránku, a tou je obchod. Jste rozený obchodník! Tím, že to budete dělat a půjde vám to, budete úspěšná, najdete vlastní ocenění, začnete si sama sebe vážit, více si věřit, najdete sebedůvěru. Potřebujete totiž komunikovat s lidmi, otevřít své nitro a překonat své izolované jedničky. Při obchodování budete muset sdělit své pocity, své zkušenosti, a to vám pomůže začít mluvit a více si věřit. Můžete obchodovat s námi.

Doporučila bych vám Liquid Chlorophyll -3 lžičky denně rozpustit ve sklenici vody a vypít na lačno

Stress management – komplex vitamínu B pro posílení nervových vláken a zklidnění, dávkování 1-1-1

Strong Boness – vápník+hořčík  v chelátu, pro podporu správné funkce svalové a nervové činnosti, dávkování 2-2-2

Bee Power – mateří kašičky, proti ochabování svalů, je plná živin, dávkování 1-1-1

Rhodiolin – harmonizuje psychiku, uvádí tělo do rovnováhy, pomáhá při stresu, dávkování 1-1-1

Vše nakoupíte v našem eshopu

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře