Dotaz

Dobrý den chtěla bych se zeptat  na přípravky na pročištění  lymfy. Jsem dost zahleněná, ale užívám Warfarin.

Děkuji

Odpověď

Dobrý den,

zahlenění je problém tlustého střeva, zadejte si do vyhledávače na empatii a najdete podobné dotazy. Přetížené tlusté střevo neodvádí dostatečně zplodiny z těla pryč a špiní následně krev. Vy užíváte warfarin, četla jste si o tom, jak v těle působí?

Tlusté střevo souvisí s neodpuštěním, neschopnosti vypustit křivdy, lítost, ublížení, a tím si sama bráníte radosti – prvek srdce. Krev je radost, kterou roznáší naše cévy. A tak vaše krev houstne, protože i vy se nechcete pohnout a toho nepotřebného zbavit. Jste energie Vody, to je nejuzavřenější energie, všechno drží v sobě a tváří se, že se nic neděje. Vaším životním úkolem je pochopit vztahy, a protože máte dvě dvojky, máte problém s odpuštění.  Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma.

Máte tři jedničky, silné ego, a tak prosazujete své pravdy, chcete, aby bylo vše po vašem a izolovanou sedmičku a tak nedokážete své smutky, strachy, ublížení sdělit, držíte je v sobě. Dvě izolované devítky jsou o tom, že vše rozpitváváte v hlavě, přemýšlíte, co vám kdo kdy udělal, řekl, jak to myslel, nad vším hodně dumáte. Místo, abyste reálně neudělala, nějakou změnu u sebe, plníte se křivdami a střevo se obaluje hlenem. Potřebujete se učit sdělovat své pocity, odpouštět a začít něco dělat prakticky, měnit sebe. Začněte třeba tím, že se o své tělo začnete starat, čistit a podporovat ho. Máte na to, abyste to zvládla, ve škole života jste vysokoškolák, jen udělat ten první krok a začít konat!

Akademie celostního zdraví je pro váš prvek Voda kurz Soužít je láska.

Doporučila bych vám Liquid Chlorophyl – to je vojtěška zbavená vitamínu K, tedy ji mohou i lidé, kteří užívají warfarin, čistí všechny tělní tekutiny tedy i krev, dávkování 3 lžičky do 1,5 l vody.

Nopalin – pomůže vám vyčistit střevo, je dužina kaktusu, antioxidant, který stahuje nečistoty z trávicího traktu, dávkování 2-2-2 10 min před jídlem

Je třeba upravit stravu, žádné mléčné výrobky, ty zahleňují, vyloučit cukr, bílou mouku, stravovat se nejlépe podle krevní skupiny.

Místo warfarinu můžete užívat: Omega 3 (1-1-1) + Zenthonik 3 lžíce denně + White Willow (1-1-1)

Takto 3 měsíce, což vám vyjde do období lymfy- žaludek, slezina, slinivka – viz energetická růžice, pak můžete podpořit očistu lymfy Oceánem.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře