Dotaz

Dobrý den, jsem tu ,,nová,,.

Až kam si vzpomínám, vždycky jsem se bála. Od malička hlavně o mámu, aby se jí něco nestalo. Ona se v mých 13 letech od nás najdnou odstěhovala a já zůstala sama s tátou, který mě nechal si dělat cokoliv, v Praze na sídlišti… Stále jsem se o ní hrozně bála. Když jsm si založila svou rodinu, začala jsem se bát hrozně o děti, pak strach přešel na strach o sebe samou, aby se mě něco nestalo a děti nezůstaly bez mámy. Celý život se pořád něčeho hrozně bojím. Vím, moc dobře, že mi to jen ubližuje.

Chtěla bych moc ale pochopit proč mě strachy stále provází a pak se jich pokusit  zbavit. Moc bych chtěla žít volně, šťastně.

Děkuji Vám za přečtení a snad i radu. Míša.

Odpověď

Dobrý den,

Nikdy mne nepřestane fascinovat, jak příběhy lidí jsou jasné, když se podívám na jejich výzvy. Jak snadné je číst ve svém životě, uvidět souvislosti a pochopit, co mám změnit.

Zadejte si do vyhledávače strach, úzkosti a najdete tam spoustu dotazů a odpovědí. Strach je jen výzva ke změně myšlení a pochopení, že všechno je v pořádku a vždy se děje vše tak, jak má. Nic se neděje náhodou, ani to, že vám odešla máma, my sami jsme si zvolili své rodiče jako ty nejlepší pro svou školu.

Přečtěte si o svém dni narození, o svém životním čísle 6 – šestka je rodinná karma, tedy jste si jisté věci v oblasti rodiny přišla dořešit. Máte dále prázdnou rovinu Saturnu, takže jste vyspělá dušička, která si zvolila větší úkoly, protože věřila, že to zvládne. Máte osmičku, sklon k negativnímu pohledu, vidíte všechno negativně, strašíte sama sebe, co vše by se mohlo stát, je to výzva k pozitivnímu přístupu k životu a pohledu.

Strach je vaše téma, přečtěte si článek Máte strach o druhé nebo o sebe,  vy jste energie 1 Vody, to je velmi uzavřená energie, která neumí mluvit o svých pocitech a vše drží v sobě. Vaším životním úkolem je otevřít se a začít mluvit o tom, co cítíte a zbavit se strachu ze samoty, lpění na druhých lidech.

Podívejte se na Akademii celostního zdraví na kurz Soužít je láska, je o vašem prvku Voda.

Najděte si něco, co vás baví a dělejte to, zaměřte se více na to, co vám přináší radost, než na myšlenky strachu. Všechny metody celostně získáte v kurzu Soužít, jsou tam videa zdarma, která i ta vám otevřou oči, a pak můžete pokračovat do členské sekce. Bonusem v členské sekci je přednáška Jak se zbavit strachu.

A podpořte tělo regenerací ledvin, je jejich období, jsou to „vaše“ nejdůležitější orgány, kterou nesou váš životní úkol, je třeba o ně pečovat, přidejte si Rhodiolin 1-1-1 na podporu psychiky, pomůže vám zmírnit strach.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Začněte pracovat na změně svého myšlení a hledejte ve svém životě to pozitivní.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Strach, úzkost strach Strach - jak se ho zbavit?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře