Dotaz

Dobry den,

moje 12 leta dcera ma nadmerne poceni rukou a nohou a i celkove se poti vice. Nema zadne jine zdravotni problemy, ale toto ji velmi trapi, nese to tezce psychicky kdyz se ji posmivaji. Navic dela zavodne tanec, a tam ji to dost prekazi. Prosim muzete mi poradit, jak by se to dalo odstranit? Nejsme bohuzel z Ceska, zijeme v Kalifornii, takze nemame asi pristup ke vsem vasim produktum.

Moc Vam dekuji za pomoc.

Veronika Aliamus

Odpověď

Dobrý den,

na empatii je už jeden podobný dotaz. Nadměrné pocení je známkou přetížených jater, podívejte se na další diagnostické znaky. Vaše dcera má v sobě velké množství mužské aktivní energie (plná rovina myšlení s vícečetnými dvojkami a jedničkami), k tomu má sílu krevní skupiny vůdce, chce být v čele, vyhrávat, stále je v ní pocit soutěživosti. Všechno to ale dělá pro přijetí a lásku druhých, potřebuje být milovaná, obdivovaná, chválená, přijímaná – má číslo 6. Přečtěte si i o jejím datu narození, třeba tam najdete způsoby, jak jí pochopit a pomoci jí. K tomu všemu je ještě navíc podle Astrologie 9 planet 8 Země, což je energie, která tlačí na svou pravdu, chce, aby bylo vše po jejím, velmi tvrdě jde za tím, co chce.

Nadměrné pocení je výsledkem tohoto tlačení, snažení se, přetížení. Přečtěte si duchovní příčiny přetížených jater, tzn. k čemu byste měla dceru směřovat, a současně se podívejte na jaterní očistu, jsou tam doporučené rady ke stravě i potravinové doplňky, které určitě koupíte i v Kalifornii (někdo mi říkal, že dokonce je k sehnání i CaliVita, ne jako členská síť, ale volně prodejná).

Dceři bych doporučila dávat:

Sylimarin Plus (Liver Aid je stejný název) – 2-2-2 + vojtěška Green Health (Green Care je stejný název) 2-2-2 + Organic Noni 3 polévkové lžíce, vydržet určitě půl roku, možná i déle. Je třeba současně i směřovat změnu jejího fungování, aby tolik netlačila na výkon, tolik nechtěla soutěžit, uspět, bojovat… to bude stát jistý čas a vaše láskyplné úsilí jako matky. Pokud byste chtěla znát, jak vyléčit celostně problém dcery, tak na změnu je připravený kurz Tolerovat je láska, můžete se inspirovat, naučit se to a pak předávat dceři tím, že to budete žít sama.

Doporučuji vám pořídit si ebook Harmonické vztahy podle A9P, tam najdete způsoby, jak fungovat mezi sebou, jak můžete k dceři přistupovat, jak ji vnímat, jak s ní komunikovat. Prospěšné by bylo projít si kurzíkem Jak mít zdravou rodinu, je tam spoustu rad i o vztazích pro nás ženy, matky, léčitelky. Nevím, jaké máte spolu vztahy, jak fungujete jako matka s dcerou, samozřejmě základ je v tom, abyste vy žila tím, co chcete po ní, tzn. žít ženskou energií. Bez toho, že to budete žít, není možné ji to učit…

Proto vás zvu do hnutí Žena je láska, projděte si kurzem zdarma, kde najdete své ženské výzvy, které před vámi leží (a díky kterým si vás vybrala vaše dcera, aby měla živnou půdu, na čem pracovat), podívejte se na videa o dětech, vstupte do KRUHU, až ho otevřu. Hledejte sebe, měňte sebe a inspirujte svou dceru k tomu stejnému. Už bylo dost žití nás žen v aktivní mužské energii.

Přečtěte si články o Návratech k ženské podstatě

A s vaší dcerou jen buďte. Ukazujte ji, jak má pečovat o sebe, jak se má naplňovat, jak si dělat radost tím, že to budete dělat vy sama a ona s vámi ♡

Držím vám palce, tato práce nás žen je extrémně zapotřebí!

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře