Dotaz

Dobrý den,

ráda bych si u vás objednala rozbor nachlazení u mého dítěte. Mému synovi jsou 3 roky a stále ho trápí rýmy, kašel, zvětšená nosní mandle. Situaci jsem řešila a snažila se najít duchovní příčinu nemoci pomocí rodinných konstelací, sofioterapie.. ale asi pořád nechápu a nedokážu přijít na příčinu a napravit to tak, aby byl syn zdravý.

Můžete mi pomoci? Bohužel jsem na stránkách nenašla jak vám napsat tak píši takto přes dotaz.

děkuji

S pozdravem Ivana

Odpověď

Dobrý den,

nemoci dětí do šesti až deseti let jsou projevem nevyřešených problémů matky, nezvládnuté vaše výzvy se odráží fyzicky na dítěti. Přečtěte si tuto odpověď na podobný dotaz.

Jediné, co pro zdraví dítěte můžete udělat je, že ho fyzicky podpoříte přírodně – zdravou stravou a vyléčíte ho doplňky stravy, a pak se budete snažit změnit duchovní příčiny jejich nemocí, ale na sobě. Když si zadáte do empatie do vyhledávače rýma, kašel, nosní mandle, vyskočí vám spousta odpovědí na podobné dotazy, je jich v poradně spousty…

Svému synovi dávejte: Probiobalance 6 denně + Noni 3 polévkové lžíce denně + Liquid C 1 lžičku

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

A vydržte min. 3 měsíce, uvidíte tu ohromnou změnu. Ze stravy je nutné vyřadit sladkosti, pečivo a mléčné výrobky, prostě zdravou stravu.

Dnešní nový trend pohlížení na nemoci se otočil úplně obráceně, spousta lidí včetně vás hledá duchovní příčinu, ale fyzickou stránku nechává stranou, pokud se nemoc projeví na těle, je třeba ji řešit hmotou, tj. stravou a přírodními léčivy. A k tomu se snažit o pochopení a změnu, jen změnou se vyléčit nelze (alespoň ne na úrovni vývoje, v jaké se všichni teď nacházíme). Přečtěte si Co je to přírodní léčení.

Váš syn jen ukazuje na vaše nezvládnuté životní výzvy. Jste 1 Voda, což je nejuzavřenější energie, která vůbec nedokáže mluvit o tom, co cítí, drží v sobě všechny smutky a křivdy, což je vnitřní pláč – rýma. Vaší výzvou je učit se komunikovat žensky, pomocí svých pocitů, protože jste velmi silná – mužská – energie, máte plnou rovinu odhodlání a vášně, takže když hrnek přeteče, létají hrnce a všechna slova – nevhodně – z vás ven. Protože Voda má životní úkol učit se pochopit vztahy, především partnerské, tak předpokládám, že všechno pramení z vašich partnerských problémů a vaší nežité ženské role.

Podívejte se na Soužít je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ – jsou to videa pro Vody.

A pak na videa Žena je láska, projděte kurzem zdarma, najdete tam i mé zpovědi o tom, jak jsem mluvila stejně jako vy – chlapsky, a jak jsme kvůli tomu měli problémy. Kupte si knížku Žena je láska, podívejte se na videa zdarma na téma zdraví a dětí, kde najdete také spoustu videí o ženské komunikaci. Přidejte se do KRUHU.

To udělejte pro sebe. Ale pro svého syna kupte přírodní doplňky a uzdravte ho na těle.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře