Dotaz

Dobrý den paní Miluško, před více než měsícem jsem psala do vaší poradny a dostala jsem odpověď, děkuji.

Od té doby se mi přidaly k mé nespavosti, která stále trvá, spím max 2-3 hodiny denně, další potíže bolí mi žaludek a břicho, je mi na zvracení, mám nechutenství, jsem unavená, vyčerpaná, napjatá, nedokážu se uvolnit, začala mi zadní rýma stékat do krku, nejde vysmrkat, k tomu suchý kašel, navíc mám myom do 2cm. 4. letý syn má měsíc také zadní rýmu, která mu stéká do krku, zjistili mu zvětšenou nosní mandli, která se prý má vyndat, což bych nechtěla, kýchá, pravděpodobně má i sennou rýmu. Dočetla jsem se, že za nemoci svých dětí mohou matky, je mi moc líto, že jsem mu to způsobila, jen nevím, jak mu i sobě pomoci, aby nám bylo už dobře. Od malička byl nespavý a hodně živý, hyperaktivní, je narozen 1.12.2016. Mám tři děti, potřebují se dát do pořádku. Procházím vaším kurzem Žena je láska, už i vidím, co jsem dělala špatně, vždy jsem stavěla na první místo děti, na partnera už nebyl čas. Prosím vás o radu, co by nám pomohlo, aby nám bylo zase lépe. Děkuji mnohokrát.

Odpověď

Jano, jsem ráda, že vám alespoň kurz Žena je láska ukázal cestu, kudy se vydat a co měnit.

Je ale třeba něco také udělat pro tělo, v minulém dotazu jsem vám poslala doporučení, je třeba to užívat, bez toho se neposunete ani nevyléčíte. Máte doporučeno Noni pro sebe, dávejte ho i synovi 3 polévkové lžíce, a pokud změníte stravu jak jsem psala, tzn. bez cukru, sladkostí, mléčných výrobků a mouky, vše se brzy spraví i u něj. Mandle není třeba odstraňovat, neřeší to příčinu…

Takže prostě začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře