Dotaz

Dobrý den Miluško,

už jsem Vám psala, a prosím o radu zde. V září má jit dcera na odstranění nosní mandle, mandle je veliká a s tím spojeno, že má vodu ve středousi, jinak velké problémy nemá jen to, že dýchá pusou, dceři už bude 7 let a vím že mandle dáma časem zaniká … operaci se chci vyhnout i kdyz máme už termín do nemocnice…

kdyby neměla problém s tou vodou v usich,tak operace by nebyla.

Moc děkuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

určitě jste si přečetla dotazy a mé odpovědi v poradně na nosní mandle, pokud ne, zadejte do vyhledávače a čtěte. Nosní mandle roste z důvodu duření nosní sliznice díky nedostatečně fungující mikrofloře, zvětšuje se proto po opakovaných rýmách, brochnitidách, angínách, virozách, kdy se dětem nasazují ATB. Současně to hodně souvisí s překyselením organismu, pokud dítě je hodně na sladkém, bílém pečivu, mléčných výrobcích, bylo málo kojené.

Duchovní příčina je ve vás v matce, děti do šesti až deseti let jsou spojeny s matkou a přebírají její nezvládnuté životní výzvy. Je to zařízeno tak, že si duše dítěte vybere matku podle toho, co sama bude chtít v dospělosti řešit, a tak nasává od matky vzorce chování, na kterých pak bude pracovat sama. Jako slabší z páru onemocní a pomáhá tak matce se zklidnit, když pečuje o dítě, a přemýšlet o sobě, a posouvat se ve změně sebe. Přečtěte si dotaz a mou odpověď – Proč má nemoc dítěte do 6ti let příčinu v matce

Nosní mandle ukazuje na možnost dýchat, volnost, nebo dušení se, nesvobodu, souvisí s duchovní příčinou oslabeného tlustého střeva a jeho párového orgánu plic – odpuštěním, zbavením se toho, co nepotřebujeme, téma minulosti a starých křivd. Uši ukazují na přílišné zahlcení slovy, zalehnutí znamená „špunt“, aby už víc impulzů do uší nepronikalo. Voda je symbol ženství… a tady to začíná vypovídat o vás.

Jste narozená 1. – viz den narození, velká individualita a síla, k tomu máte čtyři jedničky, což je problém v komunikaci, neschopnost mluvit pomocí pocitů, mluvit žensky. Chybí vám ženská energie, jste ryze mužskou – nemáte ani dvojku ani šestku, což jsou ženská čísla. K tomu jste velmi praktická, chcete mít vše okolo podle sebe (úklid a podobné praktické záležitosti – číslo 4, a máte vysoké nároky na sebe i na druhé – číslo 8. Navíc máte nejohroženější orgány tlusté střevo a plíce (dcery nosní mandle), protože jste podle Astrologie 9 planet 7 Kov. tudíž vidím duchovní výzvu jejího zdravotního problému ve vaší minulosti, vztahu k mužům, otci, sobě, týkající se křivd a ubližování, co vás brzdí v tom jít dál a tohle odstřihnout. Pro prvek Kov je připraven web Odpustit je láska, podívejte se.

Možná fungujete k dceři příliš mužsky – tvrdě, nebo příliš žensky – vše dovoleno, vaším úkolem je učit se hledat rovnováhu v životě. Je třeba zaměřit se na sebe jako ženu, začit se učit komunikovat a fungovat žensky, dovolit muži, aby se o vás postaral, aby vychovával dceru mužsky. Je pro vás připraveno vše v Žena je láska – kurz zdarma, knížka, KRUH až ho otevřu (zapište se na čekací listinu). Můžete mrknout na videa zdarma především ta o komunikaci. Vaše dcera potřebuje jinou komunikaci, ženskou…

Pokud byste ráda pochopila, jak se máte k dceři a svému muži chovat podle Astrologie 9 planet, abyste tvořila harmonické vztahy, podívejte se Harmonické vztahy nebo si rovnou kupte ebook Harmonické vztahy podle A9P.

Doporučila bych vám projít si nadstavbovým modulem Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu, tam je základ péče o děti a vztah.

Dceři doporučuji toto:

Ocean 2 lžíce ráno na lačno – pomůže odvodnit + ProbioBalance 6 denně (pokud by spolkla tabletu, pak by bylo výhodnější AC Zymes 6 denně) na sliznice + Organic Noni 6 polévkových lžic + Liquid C 3 čajové lžičky + Liquid Chlorophyll 2 lžíce denně buď neředěné, pokud dceři bude chutnat, nebo naředěné ve vodě

Až začne mandle ustupovat, cca za 2-3 měsíce, snížit dávky, do září by to mělo povolit. Pak se ozvěte, nasadíme prevenci. Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Velmi důležitá je strava – žádný cukr, sladkosti (pouze ovoce, med), mléčné výrobky (nahraďte dočasně rostlinnými), žádná bílá mouka.

Držím vám palce, začněte!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře