Dotaz

Dobrý den.

Před půl rokem jsem byla po chřipce léčena na opakované záněty srředouší a zevních zvukovodů, poslední 3 měsíce jsem neúspěšně léčena na následnou ušní dermatitidu, kvasinky, akné a vše dohromady /antibiotika orálně, antibiotické kapky, masti, nic nezabírá. Prý je to léčba na léta či do konce života…/ Prosím převelice o radu, protože jsem do této doby byla naprosto zdravý a šťastný člověk a teď budu pomalu a jistě zralá na návštěvu psychiatrie. Budu neskutečně šťastná za vaši radu.

Mnohokrát děkuji.

Olga.

Odpověď

Dobrý den,
přečtěte si o duchovní příčině zánětu středního ucha, je tam i proklik na přírodní léčbu. Přemýšlejte, čím se trápíte, co nechcete slyšet a současně co nedokážete říci ústy, vykomunikovat.
Uši jsou kontrolkou ledvin a našich vztahů... 

Jste ženská energie, která touží po mazlení, hlazení, sexu, milování, potřebujete fyzický kontakt jako sport 🙂 Máte totiž rovinu dovednosti. A k tomu jste krevní skupina O, takže problém se sdílením svých pocitů, s projevením ženské pasivity, s realizací ženské role v partnerství. Pokud vnímáte, že problém je s partnerem, pak doporučuji mé programy Žena je láska, teď aktuálně je aktivní prostor Jsem skvělá žena, pojďte mezi nás. 

Potřebujete dělat práci, kterou milujete, možná nemáte problém s tím, co nechcete slyšet s partnerem, ale v práci. Rozhodně tam nebo tam to bude…

Program pro vás jako 2 Zemi podle Astrologie 9 planet je Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. podívejte se se, protože úkol přijímat je váš celoživotní. Přijímat své slabé stránky, abyste mohla v plné parádě rozvinout i ty pozitivní. Hledejte.

Problémy s ušima se rozvinuly ze zánětu do dalších potíží – kvasinky, akné, ekzém, … proto, abyste se problémem ve vztazích – buď partnerství nebo k práci – konečně začala zabývat. Nedá vám to pokoj, bude to stále dráždit a upozorňovat na sebe. Přemýšlejte, co vás dráždí, co vám vadí, co nedokážete říci, co ale už nemůžete poslouchat.

Z přírodní léčby, která je uvedená u zánětu středního ucha, bych vám doporučila toto:

AC Zymes PLUS (2-2-2 na lačno) – probiotika, která spraví sliznice a zabojují proti všem nepříznivým mikroorganismům + vojtěška Green Health /pokud neužíváte léky na ředění krve, pokud ano, nesmíte vojtěšku užívat!/ (2-2-2 s Ac zymesem) na odkyselení, tj. zbavení dobrého zázemí kvasinkám, které v kyselém prostředí žijí, současně vojtěška regeneruje ledviny a močové cesty, hojí sliznice a kůži + C 1000 (2-2-0) základní protizánětlivý antioxidant + Samburex (3 čajové lžičky denně při potížích, kdy byste sáhla po ATB), pokud je stav stabilizovaný, tak stačí Garlic (3tbl. denně po jídle)

Vše si pořídíte v našem shopu.

Vydržte i po rychlém po odeznění potíží 3 měsíce. Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky, bílou mouku a sladkosti. Ideálně je pro vás strava podle krevní skupiny. Hodně pijte, do vody si dávejte Liquid Chlorophyll (2 polévkové lžíce do 2 litrů vody, popíjet přes den) a neředěným chlorophylem si vytírejte uši, působí výborně jako hojící a dezinfekční prostředek. 

Držte se! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře