Dotaz

Dobry den,

Ted jsem si precetla clanek o ockovani proti hpv viru, ktery jsem 2mesice zpetne hledala vsude mozne po internetu…jsem po konizaci cipku a nakonec i po 1vakcine gardasilu!!!! Jsem na sebe nastvana, ze i pres vlastni presvedceni, ze je to vsechno byznis, jsem podlehla v domnění, ze me to snad ochrání!!

Muj dotaz je: mam podstupovat dalsi 2 vakcinace?? Co mam delat? Mam za sebou 20 operaci!bez sleziny, imunitu..hruza..

Dana

Odpověď

Dobrý den!

Nemá smysl se peskovat za svá minulá rozhodnutí. Smysl má rozhodnout se pro jinou cestu a tou trpělivě krok za krokem jít. Pokud máte za sebou 20 operací, pak je třeba pomalu tělo (a duši) spravovat, postupně imunitu posilovat a dělat vše pro to, abyste se přestala bát nemoci a smrti, a abyste pro své zdraví nedělala cokoliv, co vám kdo nakuká – i když je doktor. Pokud máte za sebou 20 operací, pak se jistě nic tak strašného nestane, když postoupíte další devastační zásahy do svého těla, nebo zda s tím skončíte hned. Je ale v prvé řadě přijmout a uvědomit si, že vy se musíte rozhodnout, vy jste zodpovědná za své nemoci, vy jste zodpovědná za všechno, co se v minulosti dělo. Jen vy… a také jen vy to můžete začít spravovat. To je první krok bez kterého se neposunete dál, a zůstanete obětí toho, kdo vám cokoliv nakuká.

Začněte hledat sebe, jaký máte charakter, jaká máte negativa a ty se naučte přijmout jako výzvy ke své změně. Jste 5 Země, velmi aktivní energie, která chce mít za každou cenu pravdu. Máte tři izolované jedničky a neumíte mluvit o tom, co cítíte a neumíte naslouchat. Vaše plná rovina energie vám dává tak velkou sílu, že drtíte chlapskýcm způsobem vše okolo – i sebe. Chybí vám měkkost, ženskost. To je cesta, kterou se vydejte. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to osvobození, které vás čeká…

Začněte hledat v programu Přijímat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ. Tam si krok za krokem najdete všechny své stinné stránky, které vám přinášejí vaše nemoci, uvidíte tam souvislosti. Své zdravotní potíže můžete napsat do empatie do vyhledávacího okénka, určitě v tisících dotazech a mých odpovědích najdete podobný problém, i mé doporučení, co dělat a jak začít s posilováním imunity. Pokud  si nebudete vědět rady, napište mi víc.

Opatrujte se!

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře