Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat na z hlediska medicíny banální:o) problémy mého 1,5 rok starého syna. Velice dobře prosperuje již od narození, ale: Narodil se císařským řezem den po té kdy mi bylo operováno slepé střevo(cca týden před termínem). Prodělal tedy 2x narkózu a z mléka měl hned antibiotika, kterými jsem byla léčena. Poté jsem měla ještě zánět prsu s antibiotiky. Poslední antibiotika měl v roce jeho života. Po 4. dávce očkování hexavakcínou přestal hýbat nohama, druhý den již chodil. Údajně to mohli být bolesti kloubů jako reakce na očkování. V zimě měl cca 3 silnější rýmy a 2x průjem. V 1,5 roce měl silnější průjem a následně začal kulhat. Lékařka mu po výtěru zjistila salmonelózu. Po třech dnech zase běhá jako dráček a i průjem je vyléčen (Smectou a Nurofenem bolesti nohou). Jenže ty problémy s klouby (či s nohama) mi nedají spát, stále řeším zda to nemá v jeho tělíčku nějakou hlubší souvislost.
Mně před 10-ti lety byla z prsu odstraněna bulka, za dva roky jsem měla nález na děložním čípku, který se ale sám ztratil a mám myomy na děloze. Jeden velký myom mi byl operativně odstraněn. 1/2 roku po operaci jsem otěhotněla, ale v 8.týdnu lékaři rozhodli, že se plod nevyvíjí a byla mi provedena revize dělohy. Za další 1/2 rok jsem opět otěhotněla a to dopadlo již dobře, narodil se nám krásný hošíček..komplikací byl „jen“ ten zánět slepého střeva. Mívám bolesti hlavy a před několika lety jsem měla zánět ledvin. Mívala jsem i řezavé bolesti v oblasti žaludku, v posledních letech však ustoupily. A ještě se snad zmíním o studených až ledových končetinách a na kůži mám spostu pih, které se v posledních letech pomaloučku stávají 3D. Zvláštní je, jak se zmiňuji o všech operacích, jako by lékaři jen tak nějak manipulavali mým tělem. Pravdou je, že se ozvat moc nedokážu, ale co se mého dítěte týče to se odbýt nenechám :o)
Za odpověď předem děkuji
Petra

Odpověď

Milá Petro,
je dobře, že hledáte hlubší souvislosti, jistě tam jsou… neboť potíže dětí do šesti let jsou duchovními úkoly matek. Přečtěte si o svých plných rovinách dovednosti, odhodlání a pochopení, o svém životním čísle 2 a o charakteru podle své krevní skupiny. A teď si přečtěte o synáčkově prázdné rovině Saturnu a o jeho třech a více dvojkách a vaší chybějící 🙂 Váš synáček je navíc 9 Ohníček, je vaším učitelem (vy jste 7 Kov), přečtěte si o vztazích podle elementů. Je to pro vás naprosto dokonalá škola! Pokud je totiž dítě naším učitelem, v podstatě není možné ho vychovávat, všechny „klasické“ výchovné metody selhávají, pokud se snažíme být rodič a dítě brát jako to malé, které je třeba vychovávat. Pokud to ale správně pochopíte, přijmete své dítě jako učitele, který přišel, protože jste si ho přitáhla, aby vás něčemu učil a trénoval, pak to bude pro vás oba skvělý vztah. A v čem tkví vaše škola?
Vychází především z dvojek, které ukazují na schopnost vcítit se – váš syn ji má extrémní, vy žádnou. Navíc máte pouze (kromě čtyřky, což je číslo praktičnosti) lichá čísla, což jsou čísla mužská – v podstatě váš syn vás učí a bude učit vcítit se do druhých, používat intuici a ženskost. Má extrémní potřebu se mazlit, tulit, chovat, hladit, potřebuje kontakt stále. Stačí mu prostě jen s vámi být – nepotřebuje něco aktivovat, dělat, mít naorganizovaný čas – stačí mu s vámi jen být a je mu fajn. A to vás učí. Nejen s ním, ale i s partnerem prostě jen být, užívat si společné přítomnosti, užívat si každého okamžiku – nemusí se nic dělat, řešit, povídat, aktivovat, prostě jen být.
Ukazatelem vašeho úkolu učit se být ženou, byly i vaše zdravotní potíže před dnešním tréninkem synka. Bulky v prsou i myomy jsou projevem špatně fungující lymfy, studené končetiny totéž. Děložní čípek je hráz, na které se projevuje boj s partnerem, nespokojenost s ním, vřídek na čípku je bující zloba, kontrolka žlučníku. Žlučník je dirigent celého organismu a málokdo tuší, že souvisí právě s ženskými problémy, ale je to tak. Přetížený a stažený žlučník nedokáže dobře natrávit potravu – dochází k problémům ve střevech třeba nadýmání či pocit překyselení, a současně přetěžuje játra – přichází stažení krční páteře a bolesti hlavy, problémy s kůží (zvyšující se počet a velikost mateřských znamének). To naše tělo je dokonalé! A naše dušička taktéž – tolik trpělivost s námi má, než nám to docvakne! :-))
Vypadá to, že jste ženskost ve smyslu pokora, pasivita, náruč, mlčení a jinak nic, atd. vlastně ani do doby, než se syneček narodil, neřešila, možná jste to ani nevěděla, a zřejmě právě proto on si vás vybral – že vás bude učit ženské roli. Není úžasný? 🙂
Je asi teď naprosto jasné, proč přišlo to slepé střevo… je to totiž lymfatické obranné centrum. A také barometr našich obav a sumy zatím neřešeného. Vaší ženské role. A protože se umíme snáz prát za blaho svých dětí než za své, své poslání často neumíme správně uchopit a tak se vnitřně rozebíráme, týráme a ničíme, tak vše od vás převzal váš synáček – všechny ta antibiotika a s tím spojenou oslabenou imunitu – abyste sebe viděla na něm! Abyste pochopila, že jeho milovat je správné, ale milovat sebe je podstatnější! Nikdo po vás nechce oběti, ani on je nebude chtít. Pracujte na své ženské roli, realizujte se jako žena, pomáhejte druhým v posunu, budete se tím učit naslouchat.
Kupte si knížku Tvoje dítě jako šance pro tebe; Láska jako životní styl; Pět jazyků lásky; a podívejte se na náš program na webu Žena je láska
Antibiotika vašemu synkovi zničila mikroflóru ve střevech (a nejen v nich), rýma 3x za zimu je mnoho, ač vám může připadat oproti ostatním dětem zdravější (o relativním zdraví současné populace bychom tu mohli vést rozhovor ještě týden :-)). Pokud není kvalitní mikroflóra ve střevech, přichází rýmy, kašle, salmonely a projevy oslabené imunity, které se střevy a mikroflórou ani neumíme spojovat, ale souvisí. Dobrá imunita je schopnost bránit se adekvátně, ani mnoho, ani málo. Pokud dochází k extrémním reakcím, je imunita špatná stejně, jako když nedochází k reakcím žádným. A to, že váš synáček přestal hýbat nohama, chodit, je známka napadení nervového systému, jeho oslabení. A duchovně – ukazuje vám, že je možné se nehýbat, přestat chodit, a přesto milovat – a jsme na začátku 🙂 u vašeho úkolu. Každá matka, která má postižené, nepohyblivé dítě, přesně ví, o čem mluvím…možná si to nepotřebujete prožít, třeba, a já tomu věřím, když hledáte souvislosti, zapracujete na svém úkolu, aniž byste byla Vesmírem dotlačena víc.
O očkování se snad nemusím příliš zmiňovat. Možná jste si na našich stránkách nebo kdekoliv jinde na webu našla informace o možných rizicích očkování (zadejte si do vyhledávače v Empatii očkování) a obzvlášť těch očkování, které jsou na mnoho nemocí najednou, přečtěte si o hexavakcínách, čím více se budeme tlaku lékařů bránit, tím na tom budou naše děti lépe a lékaři hůře (finančně). Ale dobře to znám – máme strach o své děti a bojíme se neposlechnout ty „vzdělanější“…
Takže, co s tím dělat? Nejen výše uvedené pochopit, přijmout a začít měnit, ale i se o sebe a svého synka starat. Vy čistěte svou lymfu, doplňte minerální látky, čistěte játra, postupně, ráda vám budu pomáhat, pokud se do toho pustíte. Začněte očistou lymfy, vyberte si, nebo se ozvěte, poradím, co. A synkovi osídlete střeva mikroflorou, dávejte mu Probio Balance (1-0-1 na lačno rozkousat, je to lipo :-)) a Noni (3 čajové lžičky denně), je to úžasný džus, který dává tělo opět do rovnováhy, posiluje imunitu, srovnává všechny rozhozené systémy, rozvolňuje tkáně, je skvělý na regeneraci svalů a šlach po jakýchkoliv problémech pohybových (u vašeho synka to je jen příznak, ale i tak). Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny.
Ze stravy je třeba vyřadit všechny mléčné výrobky, všechny sladkosti a cukr (můžete med nebo hroznový cukr) a bílou mouku, bílé pečivo. Chce to především zeleninu, obiloviny, občas ovoce – jednoduše.
Opatrujte se a kdyby něco, jsem tu pro vás!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře