Dotaz

Milá Miluško,
mám dlouholeté problémy s patní ostruhou, která se mi pořád vrací a přidaly se k tomu otoky přes Achillovu šlachu na obou nohou a bolesti kloubů kolen a na prstech u pravé ruky. V předchozích letech se mi také střídaly záněty v těle například otok ruky v zápěstí, zhnisaný palec u nohy apd. Poslední tři roky jsem měla i problémy ve vztahu, které se teď díky tvému KRUHU žena je láska, kterého jsem členem, začínají zmírňovat. Již lecos jsem pochopila. Začala jsem pročítat i vaše ostatní stránky a ráda bych své problémy řešila nějak celostně. Prosím o radu čím začít, jelikož informací které jsem na vašich stránkách objevila je hodně. Moc děkuji za vše. Jitka

Odpověď

Ahoj Jitko,

určitě znáš své ženské výzvy z KRUHU a spoustu ti toho došlo ohledně tvých vztahů a partnerství. Pokusím se to propojit s tělem, protože samozřejmě i to souvisí s partnerství a se vztahy.

Přečti si diagnostické metody oslabených pohlavních orgánů a hormonálního systému, najdeš tam i problémy s achillovkou. Přečti si duchovní příčinu problémů s achillovou šlachou a ostruhy patní kosti. Zánět je boj a problém přetíženého žlučníku a jater, energie nespokojenosti a jisté zatvrzelosti – duchovní příčina oslabených jater, je to nezvládnutá energie tvého prvku 3 Dřeva a životního úkolu, který tu máš.

Hlavní problém vidím v nespokojenosti v práci, s plnou rovinou energie potřebuješ dělat práci, která tě totálně pohltí, potřebuješ tvořit, vkládat do své práce emoce (dvě sedmičky), tvořit něco nového, růst jako strom, protože jsi jeho energie. Z toho vyplývá nespokojenost sama se sebou – máš čistě ženská čísla 2 i 6, které ti nesou hodně ženských schopností, ale také hodně závislosti a lpění na druhých, nelásku k sobě, málo sebevědomí. Jsou to dva protipoly, které se doplňují. Až se postavíš na první místo ve svém životě, nedovolíš dělat nic, co ti nebude dělat radost a budeš si život naplňovat jen tím, co miluješ dělat (je třeba začít pravidelnými půlhodinkami pro sebe), tak si budeš posilovat svou sebelásku a sebehodnotu, přestaneš lpět na tom, co ti druzí, na partnerovi a přestaneš být nespokojená se sebou a následně s těmi druhými. Jak jsi nespokojená se svým životem, tak tlačíš na sebe, tlačíš na druhé, nedáváš věcem volný průběh, urputně se snažíš o změnu, takže věci neplynou přirozeně, ale pod tlakem – proto záněty v těle, nedovolíš si klid, odpočinek, prostě spočinout a nechat to odtéct jak dlouho to potřebuje. Umíš odpočívat prostě tak, že neděláš NIC? Jaké ženské „aktivity“ děláš? Tanec, zpěv, napojení se na své pánevní dno?

Je potřeba upustit tlak, přestat se snažit na sílu, postupovat pomaličku, být na sebe hodná, přiznat si chyby, naučit se říkat: No a co?, prostě pomaličku… Na úrovni těla rozhýbat energii vody, která je energie ženská a energie pochopení. Rozhýbat ze svého těla usazené zatvrzelosti a prostě je odevzdat.

Doporučuji ti projít kurzem Soužít je láska, v tuto dobu je to pro tebe nejlepší program, abys našla lásku k sobě i těm druhým, abys pochopila, o čem jsou vztahy a přestala tlačit na výsledek. A pak na jaře plynule přešla do svého životního programu Tolerovat je láska, je to program pro Dřeva.

Doporučuji toto:

Immunaid 2-2-2 – kočičí dráp, vilcacora, která působí protizánětlivě, rozhýbává lymfu, zvyšuje počet bílých krvinek + Spirulina Chlorella Plus 2-2-2 – alkalizující směs řas + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 2 litrů vody a přes den popíjet + Organic Noni 3x denně panáčka na rozvolnění zatuhností a proti bolesti

Toto je základní kůra, určitě bych doporučila i pravidelné doplňování vyšších dávek vitamínu C (C 1000 2-2-0), působí též protizánětlivě.

Vše si pořídíš v empatia shopu

Takto rozhodně 2-3 měsíce.

Doporučuji stravu v souladu se svou krevní skupinou a také se stravovat podle energie roku – cyklicky když jsi žena – viz strava podle jin a jang. Opravdu pít alespoň 3 litry zdravých tekutin denně.

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody
Noni Liquid: Komplexní produkt z přírody

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře