Dotaz

Dobrý den,
byly mi zjištěny plicní chlamidie, jak se to dá léčit? prý dostanu silná antibiotika. Názory pacientů jsou různé, prý je to velice nebezpečné a taky těžko léčitelné.
mockrát děkuji za odpověd.

Odpověď

Hezký den,
chlamydie jsou bakterie, které způsobují záněty. Obvykle se vyskytují na sliznicích pohlavních orgánů, ovšem je možné je najít i jinde, třeba i v kloubech nebo v plicích. Mohou způsobit skutečně vážné potíže. Lékaři je neumí vypudit z těla ven jinak než antibiotiky, my ale víme, že i bez nich to lze. Je totiž jasné, že opět závisí na síle našeho imunitního systému, kam až nepříznivé mikroorganismy pustíme a jak je necháme rozmnožit a páchat, co chtějí. Je důležité neuvěřit názorům, že antibiotika vše vyhubí a vy už napořád budete mít pokoj a taky není potřeba se nechat přespříliš strašit, že bez antibiotik to nezvládnete, navíc chlamidie v těle má podle některých zdrojů až 70% populace a to bez jakýchkoliv příznaků… Takže je třeba se bát? Asi ne, ale něco se svou imunitou dělat určitě ano.
Takže co doporučuji pro tu „nechemickou“ cestu:
Liquid Chlorophyll – tekutý chlorofyl získaný z mladých lístků vojtěšky, který obecně detoxikuje, ale hlavně působí proti překyselení našeho těla – pořiďte si Aquarion, přičemž překyselený organismus je přímo ráj pro všechny nepříznivé mikroorganismy. Dávkování 1-1-1 kávová lžička do sklenice vody, vypít nalačno.
AC Zymes – příznivá střevní bakterie, zodpovědná za stav našich sliznic, udržuje rovnováhu mezi všemi mikroorganismy na našich sliznicích a nedovolí jejich přemnožení, podílí se na naší aktivní imunitě, dávkování 2-2-2 zapít Chlorophyllem.
Česnek a petržel = Garlic and Parsley – je přírodní antibiotikum, dávkování 1-1-1 současně s AC Zymesem.
Pokud by vám stačily penízky, byl by vhodný také Betacaroten, který posiluje sliznice obecně, dávkování 1-1-1.
Je potřeba hodně pít, z čajů bych doporučila Lapacho, který působí protiplísňově a Vilcacoru, která posiluje imunitní systém (od každého vypít denně 1 litr, připravit tak, že 1 polévkovou lžíci sypané směsi vařit 5 minut, 20 minut louhovat, scedit, vymačkat polovinu citronu a popíjet). Dobrý na sliznice je také čaj Rooibos, opět se pije s citronem. Je třeba dostat se na 3 litry denně, je potřeba proplachovat.
Ze stravy je nutné vyloučit cukr a všechny sladkosti, všechny mléčné výrobky, omezit kynuté pečivo (jíst suché chleby – knekebrot, rýžové chlebíčky,..). Jíst co nejvíce zeleniny, obilovin, jíst co nejjednodušeji. Pokud byste si nevěděla rady, ozvěte se.
Opatrujte se
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře