Dotaz

Dobrý den. Chtěla jsem se zeptat.

Na těle se mě dělají hnědé skvrnky. Kožní lékařka mě sdělila, že je to plíseň. Zároveň jednou za čas se mě udělá v ústech moučnivka a bolí mě na levém boku. Veškerá vyšetření vyloučila onemocnění ledvin nebo močových cest, měchýře. Domnívám se, že mě plíseň byla zanesena do těla při operaci čelistí (ve 20ti letech). Od té doby se s těmito problémy neustále potýkám. Nyní užívám kapky Dračí krev a Aloe Vera.

Můžete mě poradit?? Děkuji a hezký den.

V alias meduzka

Odpověď

Dobrý den,

pokud si zadáte do vyhledávače v empatii Plíseň, vyskočí vám spoustu podobných dotazů a mých odpovědí – čtěte. Duchovní příčinu, kde najdete i přírodní léčbu, najdete tady.

Doporučuji:

Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce + AC Zymes 2-2-2 + Paraprotex 2-2-2 + C 1000 2-2-0 + Mega qProtect 1-1-1

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Jste překyselená a máte ve špatném stavu sliznice, žádnou mikrofloru, tj. samé plísně uvnitř těla. Pobolívání na levé straně ukazuje na problémy se slinivkou, orgánem zpracovávající cukry. Řiďte se radami pro očistu slinivky. Cukry jsou živinou pro plísně, nevím, jak jste při zbavování se plísní vyřadila všechny sladkosti a vůbec řešíte stravu. Chce to opravdu velmi, velmi zjednodušit.

Plísně jsou nestrávené negativní myšlenky, kterým necháváme průchod a dovolujeme jim ovládat náš život. Slinivka souvisí se sebeláskou a sebepřijetím, proto program pro vás je Přijímat je láska na Akademii celostního zdraví. Najdete tam své stinné stránky, které nedokážete zpracovat a které odsouváte tak, aby nebyly vidět, a živíte jimi negativní stránku ve vás. Chce to vytáhnout, zpracovat a dovolit si žít totální dary a nádheru své duše ♡

Přidejte se na ženskou cestu přijetí sebe jako ženy. Je vám k dispozici kurz Žena je láska zdarma, videa na různá ženská témata, pro vás hlavně o sebelásce, kupte si knížku Žena je láska, a projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU Žena je láska. Uvidíte to ohromné přijetí v lásce, které vás čeká…

Kdybyste si nevěděla rady, ozvěte se!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Paraprotex: Proti parazitům a plísním
Paraprotex: Proti parazitům a plísním

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco.

Detail produktu

Komentáře