Dotaz

Dobry večer.

Uz dva měsíce me trapi zaludecni šťávy, po kazdem jidle me boli žaludek, cítím kyselost a obcas citim žaludeční šťávy boli me pod pravým zebrem byla jsem na pohotovosti a rekly me ze mam. plno. plynu v břiše. Pred týdnem jsem. mela i dost prujem nebo pak zas nejdu vubec na toaletu. Pred dvouma mesici jsem. i mela chripku a tri tydny kašel tak nevim zda boleni pod tim zebrem. je jeste od kasle nebo to souvisi s kyselosti zaludku nebo je to pankrac nebo zlucnik. Na te pohotovosti me udelaly rozbor krve vse v poradku jen pouze prekyseleni trochu. Dekuji za radu.

Odpověď

Dobrý den,

váš problém je ve špatném trávení a následném překyselení,  bolesti pod pravým žebrem ukazují na problém se žlučníkem, nemusí jít o kamínky, ale může se jednat o stažené žlučovody. Žluč pak nemůže volně odcházet do dvanácterníku, nedochází ke správnému trávení a potrava zahnívá, kvasí (plynatost), vzniká překyselení, přetížení tlustého střeva (zácpa střídá průjem). V tlustém střevu je základ imunity a je to párový orgán plic, tedy souvisí s vaším kašlem.

Podívejte se, na duchovní příčiny potíží se žaludkem, očistu žaludku a na odkyselení organismu.  Vy jste energie 2 Země, tedy vaše orgány jsou žaludek, slinivka, slezina (energetická růžice), o ty se je potřeba starat, protože Země je nejvíce ohrožená překyselením a jejím úkolem, který si vybrala je naučit se trávit vše, co ke mně přichází jako potřebné pro sebe, být spokojený s tím, co mám.

Máte jen jedno sudé číslo a máte plnou Rovinu odhodlání, tedy hodně mužské, aktivní energie, kterou potřebujete ventilovat fyzicky, aktivní prací, sportem, seberealizovat se, dělat něco, co vás bude naplňovat. Jinak to s vaší energií nezvládnete, budete nespokojená (překyselená) Máte tendence partnera řídit, tlačit a vše orga

nizovat a vaším životním úkolem je učit se fungovat žensky, i vzhledem k chybějící dvojce – neumíte naslouchat. Podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma a na videa Probuzení, jsou právě pro ženy s vašimi energiemi.  Jste člověk, který chce mít vše dokonalé, domácnost jako ze škatulky člověk, všechno děláte pro druhé, a na sebe zapomínáte. A pokud si toho ti druzí nevšimnou, co pro ně vše děláte a neocení to, štve vás to, je vám to líto a překyselujete se.

Změňte to, najděte si čas pro sebe, pro to, co vás baví, co vám dělá radost. Program pro váš prvek Země jev Akademii celostního zdraví je Přijímat je láska, podívejte se na to.

Doporučila bych vám užívat vojtěšku Green Health, léčí a hojí celý zažívací trakt, zklidňuje sliznice trávicího traktu, navíc čistí střeva, neutralizuje překyselení, dávkování 2-2-2 asi 10 minut před jídlem

Liquid Chlorophyll –  tekutý produkt s výtažky z mladých lístků vojtěšky, jeho nejdůležitější funkci v souvislosti se žaludkem je jeho schopnost neutralizace. Působí proti překyselení žaludku, harmonizuje produkci žaludečních šťáv. Dávkování 3 lžičky do 1,5l vody popíjet během dne

AC Zymes PLUS – probiotika, k osídlení střeva a sliznic přátelskými bakteriemi, dávkování 2-2-2

Strong Bones – přírodní vápník +hořčík, který pomůže se zezásadněním, a který vlivem překyselení ztrácíte, dávkování 1-1-2 (poslední 2 před spaním)

Na zklidnění, harmonizaci a rozvolnění stažených žlučovodů by byl vhodný Rhodiolin, dávkování 1-1-1

Vše nakoupíte v našem eshopu.

Ze stravy je nutné vyřadit na dobu léčení, tj. 3 měsíce, mléčné výrobky, maso, uzeniny, sladkosti, bílou mouku. Snažit se jíst především zeleninové polévky, rýži, obilné kaše, sladit medem. 

S láskou Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře