Dotaz

Dobry den,

prosim o zodpovezeni meho dotazu. Cim zacit? Jsem trochu v koncich s energii. Jsem sama s dvema dcerkama. Kazdou holcicku mam s jinym muzem a ne a ne potkat „toho praveho“ Mam zdravotni problemy, i kdyz psychycky jsem na tom vcelku dobre, trapi me tinitus, pigmentove skvrny, neustale bolesti hlavy, lamavost nehtu, vlasu. Nyni jeste kojim a uz jsem se nevyspala asi rok a pul, ale bolesti hlavy jsem mela i pred tim a tinitem trpim od prvniho tehotenstvi, tedy uz 10 let. Snazim se na to nijak nesoustredit a vcelku jsem se s tim naucila zit, ale prijemne to neni.

Je mi 39 let a v podstate uz 7 let jsem bez staleho partnera. Vzdy si najdu nejakeho „sicaka“, se kterym nelze zit v klidu a lasce. Jsem typ, ktery rad pomaha a zrejme toto je to zasadni, co me tahne k tem nepravym. Ale jak to zlomit a nasmerovat se k jinemu typu muze? Bohuzel ti hodni me nepritahuji.. Nevim co o sobe jeste napsat..

Dekuji velmi za Vasi odpoved. Pekny den.

Odpověď

Dobrý den,

víte, že jste to vy, kdo si tvoří svůj život, především svými myšlenkami, slovy i skutky? Zkuste si to po sobě přečíst a uvědomit si, co vlastně chcete. Litujete se, že máte smůlu na syčáky, ale hned v zápětí píšete, že vás ti hodní nepřitahují… Co tedy vlastně chcete? Udělejte si v sobě jasno. Protože si nemůžete do svého života přitáhnut něco, co odmítáte.

Vaše tělo je vyčerpané, a to nejen z nevyspání a práce kolem dvou malých dětí, ale i z vašich negativních myšlenek. Změnit to můžete jen vy sama. Nikdo jiný!

Přečtěte si o svém dni narození, životním čísle 5, o prázdné rovině Saturnu, čtyřech jedničkách, osmičce.

Jste energie 1 Vody, která se přišla na zemi učit pochopit vztahy, lpí na druhých lidech a samotu nemá ráda, neumí být sama. Neumíte mluvit o svých pocitech a navenek se tváříte, že vše je v pohodě, ale uvnitř máte obrovské tlaky, a tak vás bolí hlava, a stejně až to přesáhne hranici, bouchnete jako papiňák. je potřeba učit se mluvit o svých pocitech, sdělovat je, nedržet je v sobě, ale říct, čeho se bojíte, co je vám líto, co vás štve.

Uši jsou kontrolkou ledvin, ledviny spadají do vašeho prvku voda.

Tinnitus a jakékoliv zvuky v uších jsou pro nás vždy výzvou zabývat se sami sebou. Přemýšlet, jestli se příliš neuzavíráme, jestli příliš nepřemýšlíme sami v sobě o těch druhých a přitom to neřekneme.

Pigmentové skvrny, bolesti hlavy souvisí, problémy s vlasy, nehty jsou signálem přetížení jater – vaší nespokojenosti, potlačené zlosti a negativnímu myšlení.

Udělejte si jaterní kůru, je právě jejich období + doplňte tělu živiny, je vyčerpané kojením.

Užívejte Liquid Chlorophyll – 3 lžičky do 1,5l vody popíjet během dne + New life-1-1-1+Strong Bones 2-0-2+ z jaterní kůry Sylimarin Plus 0-2-2.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Upravte stravu, podívejte se na zásady zdravého stravování.

Podívejte se na kurz Žena je láska je zdarma, pomůže vám s ženskou komunikací.

V Akademii celostního zdraví se podívejte na kurz Soužít je láska, je pro váš prvek a řeší záladní životní úkol.

Začněte ale kurzem Žena je láska, věnuje se ženství a partnerství.

A vezměte svůj život do svých rukou, pracujte na své změně, místo utvrzování se v tom, že jste oběť a máte smůlu.

S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře