Dotaz

Dobrý den,

chtlěla bych Vás poprosit o radu, mám nový zdravotní problém, o kterém se již četla na vašich stránkách ,

pevně věřm že se dá řešit jinak než chirurgicky, několik odpovědí jsem jž četla , takže tuším, jaké byliny bych si měla zakoupit, přesto bych potřebovala mít jistotu, zda jsou opravdu i pro mě vhodné..

Stručně o sobě…

měla jsem vztah s mužem , a myslím, že v momentě , kdy jsem se sním dala dhoromady, začaly moje zdravotní probkémy.Ted už  to konečně  vidím,  že jsme se k sobě vůbec nehodili a že jsem byli energeticky každý úplně jinde, ale bohužel mně to trvalo delší dobu, než jsem si to plně a deinitvně uvědomila.

v době, kdy jsme se seznámili, jsem se  začala pečovat o svého otce,  měl Alzheimera, přestože byl umístěn v DS, navštěvovala jsem ho, každý den…

Když žemřel, onemocněla pro změnu maminka ..opět demence, . profesorka češtiny a angličtiny…To samé jsem začala praktikovat s ní..Každodenní péče , i několik návště denně ..mám ji blízko domu..Takže dnes to vypadá tak , že jdu za ní ráno i večer supluji tam v podstatě personál, občas někam odjedu, ona se hned zhorší…nemohu si pomoci, mám to tak nastavené, že bych ji chtěla, aby měla zbytek života co nejhezčí , jak to jen jde.. Ale samozřejmě vím, že normální to není..

Pře dvěma roky jsem byla na gynekologické operaci, měla jsem velký nádor na vaječníku ..nezhoubný a sactosalpinx ..ve vejcovodu, takže mně odstranili vejcovod a   vaječník levý..dělohu jsem chtěla nechat..

Teď mi našli na sonu cystu v levém prsu..nezhoubnou, a také polyp ve žlučníku..

léčím se se štítnou žlázou…Hashimotova thyreoiditis,beru Letrox 100 mg   /není to zbytečně moc??/ trpím na opary, mám také astma, keratokonus v levém oku.. vůbec se mi zhoršil zrak..snad játra??

Můj dotaz tedy  zní..pomohou mi bylinky ?? Nebo mám jít na operaci??

Snažím se každý den meditovat , cvičím jógu, i ji předcvičuji, také cvičím hormonální jógu..

Vztah žádný nový nemám, z rozchodu jsem se úplně ještě nevzpamatovala…je to něco přes rok, 

ale je to lepší..

Krásný zbytek léta přeji,

XX

Odpověď

Dobrý den,všechny vaše potíže pramení ze stagnující lymfy, přečtěte si podobný dotaz na zánět šítné žlázy a odpověďDuchovní příčina problémů se štítnou žlázou, resp. zánět, je u vás ukazatelem toho, že se neumíte postavit sama za sebe. Díky dvěma dvojkám jste člověk, který velmi ustupuje, ale vnitřně se žere a je nespokojený (tři jedničky). Jenže protože potřebujete žít v harmonii se všemi a vším (šestka), tak mlčíte, ale tlačíte jen sama na sebe. Jste pracovitá a obětavá – pro druhé až příliš. Příliš přetěžujete své síly, vyčerpáváte svou vlastní energii.  Podle Astrologie 9 planet jste 2 Země, kam patří nejohroženější orgány slinivka, slezina a žaludek + lymfa a problémy se štítnou žlázou. Cysty, bulky, útvary, … vše je ze zablokované lymfy, současně přetížení jater, problém s očima, z překyselení záněty v těle a oslabená imunita – opary, z překyselení nedostatek minerálních látek a astma. Vše sedí a vede k základnímu životnímu úkolu – učit se přijímat věci tak, jak jsou, přijmout své životní výzvy, začít je řešit prakticky a přestat žít pro druhé, najít sílu žít především pro sebe. Stát se sebcem – sebevědomým člověkem, který VÍ. Spoustu toho jistě znáte, jde o to, jak to žijete 🙂 Program z AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ pro vás je Přijímat je láska, projděte si ho.  V prvé fázi bych vám doporučila nahradit umělé hormony přírodou – ráno na lačno místo nich 3 polévkové lžíce Oceanu, je to bezpečná a jistá náhrada. K tomu užívat Organic Noni (3 polévkové lžíce v průběhu dne), je protizánětlivé a znovu zharmonizuje štítnou žlázu a celý hormonální systém. Dále se odkyselujte, doporučila bych vám vojtěšku Green Health (2-2-2 na lačno před jídlem) + Liquid Chlorophyll (3 polévkové lžíce do 2 litrů vody, popíjet přes den), pořiďte si Aquarion, je to ideální řešení překyselení a sklonu k zánětům. Doporučila bych přidat i minerální látky v komplexu – Beauty Formula 3 denně. Takto začít…Vše si pořídíte v našem shopu, zaregistrujete se jako zájemce o členství, třeba se vám bude hodit i spolupráce.Držím palce! s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?