Dotaz

Ráda bych se poradila s problémem, který s manželem řešíme už více než rok. Nedaří se nám založit rodinu.

Oba máme hodně stresující práci na směny, a proto jsme ji před 2 lety co možná nejvíc omezili. A také se cítíme mnohem lépe. Jíme mnoho doplňků Calivita již spousty let (včetně těch na podporu plodnosti) , hlídáme si co jíme, kupujeme jen kvalitní výběrové potraviny, já osobně jsem si prošla několikaletou velmi náročnou bylinnou detoxikací, po které se mi zlepšilo trávení, jelikož jsem měla v minulosti operaci žlučníku. Oba se na rodinu velmi těšíme,nic nám nebrání rodinu mít. Ale zatím se nezadařilo ani cíleně. Manžel má lehce sníženou pohyblivost spermií, ale počet v normě, dle vyjádření odborníků by to neměla být překážka v otěhotnění. Já jsem měla před lety laparoskopickou operaci levého vaječníku – vyloupnutí endometroidní cysty, jinak břicho naprosto čisté a kontroly na gynekologii v pořádku, cyklus pravidelný. Mám bolestivou ovulaci. Zatím jsme na podrobnější vyšetření nešli a ani zatím nechceme.

Diagnostiku západní medicíny můžeme využít kdykoli, ale řešit chceme celostně. Víme, že děti jsou především bonus ve vztahu, třešnička na dortu, ne jistá a povinná věc a že na 1.místě je vždy partnerský vztah. Proto rozebíráme vztah mezi námi, vylepšujeme komunikaci (která dříve popravdě mnohem více vázla) , snažíme se srovnat všechna možná nedorozumnění a obavy, která by založení rodiny mohla bránit. Nemáme dokonalý vztah, ale pracujeme na něm.

Snažím se fungovat jako žena ve vztahu(no mám se toho hodně co učit, byla jsem vychovaná k dokonalé samostatnosti a odpovědnosti), takže se musím kousat do rtu každý den, aby se manžel cítil jako chlap, abych ho nepředbíhala v různých oblastech života a rozhýbala ho k činu. Je to někdy opravdu těžké, dynamika ve vztahu mi chybí. Prosím tedy o radu, jak dál postupovat. V životě jsme úspěšní v mnoha oblastech. Ale v této zatím selháváme a dost nás to zaskočilo. Děkuji. 

Odpověď

Dobrý den, chápu, že je to pro vás těžké, jste člověk, který miluje řád, jasně definované situace, máte ráda, když vše vychází tak, jak si naplánujete, když je ve všem pořádek. Vaše prázdná rovina Saturnu vypovídá o tom, že jste velmi silná osobnost, vybrala jste si jako duše těžší úkoly, protože jste věděla, že na to máte. Jste ve škole života takový vysokoškolák. Máte dvě osmičky – jste člověk, který upřednostňuje logiku, hledáte ve všem nějaké logické vysvětlení, jste tvrdohlavá, umíněná, chcete vše podle sebe. Máte izolovanou 3 a izolovanou 1, tedy neumíte mluvit o tom, co cítíte, spíše si v hlavě vytváříte konstrukce, a protože nic neřeknete, nedostáváte zpětnou vazbu, a tak jste nespokojená, naštvaná. Neumíte příliš naslouchat, a zatímco druhý mluví, vám už hlavou běží, co mu odpovíte, co tím skutečně myslel. Zkuste více naslouchat s otevřeným srdcem a mlčet.  Máte dvě devítky, tedy příliš vše analyzujete, často nad vším dumáte a za každou cenu tomu chcete přijít na kloub. Jenže v životě to tak nechodí, vše není tak, jak si naplánujeme. Zbavte se potřeby vše řídit a kontrolovat, dovolte věcem plynout, dovolte ať se stanou přesně tehdy, kdy budou pro vás nejlepší, uleví se vám. Jako energie 8 země je váš životní úkol učit se přijímat, to, co k vám přichází s vědomím, že přesně tak je to pro vás v tuto chvíli nejlepší. Z nějakého důvodu, i když ho zatím neznáte. Přijmout, a učit se být trpělivá. Jedinou překážkou je chtění. Něco chtít znamená to potřebovat, být bez toho nenaplněný. Zkuste si představit, že skutečně dítě nikdy mít nebudete a smiřte se s tím, že to necháte vyšší síle. Ve chvíli, kdy to přestanete potřebovat a přijmete vše tak, jak to Vesmír pošle, k vám začnou “věci” přicházet samy. Neznamená to sedět s rukama v klíně, pracujte na vašem vztahu, podporujte dál své tělo, dělejte, co vás baví a naplňuje, naplňujte své dny radostí. Věřte, že miminko přijde a těšte se, představujte si, že už je tady a jak si to užíváte, ale nelpěte na tom. Netlačte, povolte a nechte věcem svůj čas. Přečtěte si podobný dotaz. Vše přijde ve správný čas, pracujte především na svých ženských výzvách, máte jen dvě sudá čísla a to ještě osmičky, tedy máte převahu té mužské energie, změkčujte. Nevím, co jste užívala, ale přidala bych pupalku 1-1-1 + Noni 3 lžíce denně+ Vital women 1-1-1 + vitamín E 1-1-1, popíjet Liquid Chlorophyll – 3 lžičky denně.  Manžel – Pro Selenium – 1-1-1 na podporu plodnosti + Arginin 1-1-1 pomáhá produkci většího počtu spermií a jejich větší aktivitě+ VitalMan – 1-1-1. Stravujte se striktně podle své krevní skupiny. Vše nakoupíte v eshopu empatia. S láskou vaše empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?