Dotaz

Dobry den ,

chtela jsem se zeptat , ma maminka prodelala rakovinu lymfatickych uzlin, dva a pul roku bylo vse v poradku a ted se ji to objevilo znovu a hlavne ji ted budou odebirat krevni desticky a zamrazovat je aby ji je potom mohli zpatky dat , mamina bude mit znovu chemoterapii , bude jich 6 a ta posledni bude nejsilnejsi , bude ve vakuum , chtela jsem se zeptat a poprosit , jestli uz nekdo toto prozil , aby mi prosim odepsal , za kazdou informaci , dobrou , ci spatnou , budu velice rada ,

moc vam dekuji Alena z mostu

Odpověď

Dobrý den,

zadejte si do vyhledávače v Empatii Rakovina lymfatických uzlin a přečtěte si rady. Poté se podívejte na duchovní příčinu této nemoci, najdete tam i doporučené přírodní léčení.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je důležité si uvědomit dvě zásadní věci: Za prvé to, že současná „léčba“ rakoviny ji skutečně neléčí, jen použije takové množství chemie, které sotva vydrží naše tělo, sice zlikviduje nádorové buňky, ale tělo tak oslabené další ataky vydržet nemůže. A ty přijdou, nemoc není o tom se jí zbavit, ale jí pochopit, takže pokud ji chceme jen zlikvidovat chemií a fungovat dál, tak to skutečně nejde. Takže to za prvé je, že pokud se kdokoliv spoléhá na to, že ho někdo zachrání chemoterapií, je na omylu. A za druhé to, že tato nemoc není vaše, ale vaší maminky. Ač to zní divně, není to vaše věc a rozhodně vy byste nemoci druhých, i když blízkých, řešit neměla. Pokud se ptají, co mohou dělat, pak ano, pak hledejte informace a předávejte. Pokud je to vaše vlastní iniciativa, nechte si jí řešení svých vlastních záležitostí. Stejně nic od vás nebude přijato (pokud to není žádáno) a vaše škola s nemocí vaší maminky je jen o tom, nechat druhé být… 🙂 Nejvyšším projevem lásky je nechat druhé zemřít, pokud se tak rozhodli.

Pokud vaše maminka chce řešit své potíže přírodní cestou, velmi ráda jí pomohu. Pokud ovšem bude chtít….

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Žraločí chrupavka: Na regeneraci chrupavek
Žraločí chrupavka: Na regeneraci chrupavek

Žraločí chrupavka je doplněk výživy, který účinně podporuje zdravou činnost kloubů. Žraločí chrupavka je bohatá na sloučeniny, které patří mezi ty, které obsahuje i lidská chrupavka, jako je chondroitin sulfát, který je mimo jiné známý i díky svým protizánětlivým účinkům.

Detail produktu

Komentáře