Dotaz

Dobry den,

rada bych se zeptala na duchovní příčinu refluxu jícnu, zde jsem našla jen jednu větu.

Můžete mi o tom prosím napsat trochu více?

Děkuji.

Odpověď

Dobrý den,

obecná duchovní příčina a přírodní léčba je tady – reflux jícnu.

A jaká je vaše přesně?

Reflux je vždy o tom, že nechceme strávit to, co přijímáme, že to životu vracíme, přijímáme to s nechutí, negativními pocity, máme pocit, že to je kyselé a máme pocit, že to není pro nás.

Vy jste čistě mužská energie. Máte pouze lichá čísla v datu narození a k tomu velmi silnou mužskou rovinu odhodlání s vícečetnými devítkami. K tomu číslo 3, které vám dává schopnost logicky myslet, vše obracet v hlavě argumenty, je to mužský způsob myšlení. Přináší vám spoustu myšlenek v hlavě, které vkládáte do vztahů tak, že vzniká žárlivost, tlak na druhé, potřeba vše vysvětlit a vyjasnit si to. Používáte ale pouze mužské prostředky, proto předpokládám, že narážíte a máte potíže ve vztazích. K tomu se přidává energie vašeho prvku 7 Kovu, která si nese karmu otce, tzn. mužské energie.

Reflux jícnu vychází z těchto vašich životních výzev, které jste si vybrala. Naučit se najít a prakticky žít skutečnou ženskou energii, do které jste se narodila, přetransformovat mužské prostředky na ženské, mužskou energii ventilovat konstruktivním způsobem seberealizací a ve vztahu k mužům žít ženu.

Základem pro vás je odpustit a přijmout otce. Jako Kov je vaším životním úkolem najít způsob, jak žít v odpuštění, jak pracovat s minulostí. Program pro vyřešení vašeho životního úkolu je Odpustit je láska.

Přijmout mužskou energii jako nutnou podmínku pro vyjádření té vaší ženské. Vstupte do KRUHU Žena je láska, projděte si kurzem Žena je láska zdarma, kde jsou základy pasivního ženství, kupte si knížku Žena je láska. Postupujte pomalu s ženskou energií v laskavosti a lásce k sobě, s velkou dávkou trpělivosti.

Podle východních nauk je celý trávicí trakt spojen a to, co vkládáme do úst, to, co přijímáme z venkovního světa, ovlivňuje to, jak trávíme a používáme k posílení sebe, a vypouštíme a odpouštíme. Nevím, zda máte nějaké potíže s tlustým střevem, zda např. vaše stolice je denně, zda netrpíte nějakými dalšími problémy, které souvisejí s tímto orgánem nebo jeho párovým orgánem plícemi – viz diagnostika tlustého střeva a plic.

Doporučila bych vám zaměřit se na celý trávicí trakt v souvislosti s obdobím, které právě teď probíhá, tzn. období srdce a tenkého střeva, a postupně „ladit“ všechny trávicí orgány podle růžice.

V tuto chvíli z očisty doporučuji toto:

Pure Juka 1-1-1 + Probiobalance na lačno zapít 3 dcl vody s 1 lžící Liquid Chlorophyll + Mega qProtect 1-1-1 po jídle

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Takto 3 měsíce a pak se podle stavu domluvíme, jak dál, pokud to bude třeba, rozhodně bych na podzim řešila vaše tlusté střevo spolu s odpuštěním.

Ze stravy je nutné vyřadit sladkosti a cukr, bílou mouku, mléčné výrobky kromě kysaných. Je třeba aktivovat, hýbat se, cvičit, ventilovat svou silnou energii fyzicky ven.

Držím pace ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře