Skolioza v pubertě

11. 10. 2022

Dotaz

Moja dcera (15 rokov) ma skoliozu od 13 rokov. Citala som vas clanok, kde sa hovori o jatrach, ktore by boli v suvislosti so skoliozou. Je mozne, ze je to aj psychosomaticke?

Vyskusali sme vselico mozne (masaze, gymnastiku, potravinove doplnky, …) , kontaktovali roznych odbornikov, stale riesime a nevidime uplne cestu z tunelu. Verime v uplne vyliecenie (upravu chrbtice), dcera cvici, stara sa o seba fyzicky aj vnutorne na sebe pracuje ako len vie. Korzet nenosi a operaciu sme razantne odmietli. Co sa pise na strankach mi dava zmysel, akurat by som potrebovala este par klucovych detailov vzhladom na jej individualny pripad.

Zeby v tom boli jatra, verim, moze to byt ale aj nejaky iny povod a dovod?

Viete nam pomoct toto rozsifrovat, aby sme sustredili nasu energiu spravnym smerom, ktora povedie k celkovemu zdraviu?

Vopred velka vdaka.

Odpověď

Ahoj,

všechno má 3 složky – fyzickou, mentální a duchovní. I naše tělo, naše nemoc, naše vztahy, mají vždy 3 složky. Proto nemoc je vždy o fyzickém deficitu (tělo), mentálním nastavení a vztazích (mysl) a úkolu, proč jsme se narodili (duše). Všechno, co děláme, je postaveno na tomto celostním pohledu a trojjedinnosti. Podívej se na videa o tom, co je základem našeho vnímání světa – v co věříme a za čím si stojíme. V příbězích na Základech celostního zdraví ukazujeme reálné klienty, kteří přišli s nějakou nemocí a diagnostické metody, jak jsme klíčovali jejich problém. Na Základech je uvolněná i Celostní zdravotní karta, kde si každý může zcela zdarma najít skutečné příčiny svých problémů, naučit se rozumět svému životu, problémům, nemocem. Třeba by to pro tebe bylo užitečné…

Tykám ti proto, že jsi v KRUHU Žena je láska, což je hodně pro celou situaci a tvůj dotaz zásadní. Děti nasávají z rodičů a především z matky vzorce, které pak chtějí v dospělosti řešit, takže ty jsi pro svou dceru a její nemoc základem. Není to o vině, ale učebních lekcích a škole života, kam sem jako duše chodíme. Každá duše si vybere přesné místo i rodiče proto, aby přesně odpovídaly jejich volbě životního úkolu, a vybírá si především podle našich chyb, tzn. výzev, který tu každý máme. A tak pokud má matka s tvou energií problém s uzavřenými emocemi, neschopnosti komunikovat o tom, co cítí, a to především to negativní nedokáže sdělit, pak to v sobě dusí a stává se papiňákem, ve kterém vše vře a tlačí se, kdy občas musí bouchnout. Je to energie nespokojenosti, zlosti, energie uzavřené neventilované negativní energie, energie jater – a jsme u příčině skoliozy v mentální rovině. Nezvládnuté výzvy matky se projevují u dětí jako nemoc na fyzické úrovni. Takže je naprosto skvělé, že jsi v KRUHU, pracuješ na svých výzvách, učíš se porozumět svým pocitům a učíš se je vyjadřovat, ventilovat, komunikovat.

Tvá dcera je jako ty Země, ty jsi stabilní 5 Země, ona Země připravená k setí, jarní 2 Země. Znamená to, že jste v základu stejné, ale hlavně to, že tvá dcera je připravená na získávání inspirace od tebe, bude kopírovat tvé chování, tvou cestu, tvou změnu, a to zcela přirozeně, protože jste v sourozeneckém vztahu. Pro pochopení vztahů, jak se k dceři chovat, by ti mohl pomoci ebook Harmonické vztahy podle Astrologie 9 Planet. Proto tvá změna je pro její změnu a vyléčení zásadní (jen se prosím zbav pocitu obviňování a zodpovědnosti, abys nenaskočila do módu tlačení na rychlé vyřešení sebe, rychlou změnu, jen proto, aby dcera byla zdravá. Nejde o stav fyzického těla, jde o cestu duše a cílem není mít zdravé fyzické tělo, ale něco pochopit a alespoň trošku se změnit. Pro tebe cesta vědomého pasivního ženství je především o fungování bez tlaku na výkon, na výsledek, takže snažit se rychle změnit sebe je kontraproduktivní. Pro tebe je zásadní učit se přijímat věci tak, jak jsou – to je úkol lidé Země – Přijímat je láska).

Tvá dcera je velmi citlivá (má čtyři dvojky – nula číslo před násobí), ty nemáš žádnou dvojku, což znamená, že pro vás je nejdůležitější učit se spolu jen být, ty naslouchat, ona vyjadřovat své emoce, což se stane jen tak, že dceři budeš jen k dispozici a čekat, až začne – a pak naslouchat. Což bude zpětně pro tebe inspirace, protože i ty se máš učit tomu stejnému – sdělovat to, co cítíš, pomocí svých pocitů.

Z této ohromné přecitlivělosti dcery může pramenit přetlak emocí, které ona musí ventilovat fyzicky – prací nebo sportem, pomalu realizovat své sny, nacházet a žít své poslání. Je ve věku, kdy určitě ví, co by jí dělalo radost, co miluje dělat, je třeba ji nebrzdit, neformovat do představ, co by pro ni v dospělosti bylo vhodné, aby dělala za práci, ale podporovat ji v tom, co miluje dělat, i když vy jako rodiče v tom nemusíte vidět smysl. Práce, kterou si vytvoří, dnes neexistuje, není možné se na ni připravit jinak než tím, že si ji sama připraví svým konáním toho, co miluje. Má prázdnou rovinu inspirace, což je energie, která ji dává schopnost inspirovat druhé tím, co sama dělá. Pokud se naplní to, proč přišla, zpracuje i výzvu čísla 8, což je číslo fyzické karmy, kdy pokud nedělá, co miluje, obrací se to proti ní ve formě negativní energie a depresí a nespokojenosti (energie přetížených jater a žlučníku), pokud bude dělat, co miluje, bude žít v hojnosti a spokojenosti. To konání, reálná činnost, nejen přemýšlení o tom, co má dělat, je klíčové (energie čísla 4). Zkoušet si všechno, co láká, prakticky dělat, testovat, postupovat.

Já bych dceru inspirovala, že není nutné jet v mužské energii na výkon, někým se stát, něčeho dosáhnout, mít vzdělání, papír, … ale žít radostně tady a teď, užívat si život, dělat, co miluju už teď. Vtáhnout do jejího světa energii spokojenosti sama se sebou, s tím, jak funguje už teď.

Doporučuji jí jaterní kůru – základní doporučení v očistě tady, doplnit živiny, změkčit tělo, dodat minerály.

Dávala bych jí:

Super Mega 50 1-1-1 +Liver Aid 0-2-2 + Super Soya Lecitin 3-3-3 + Strong Bones 0-2-2, pokud by to šlo, přidala bych Organic Noni 3 polévkové lžíce.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Takto půl roku, v létě bychom se domluvily podle změn, jak pokračovat.

Strava pro dceru je ideálně vegetariánská – viz strava podle krevní skupiny A. V každém případě vyřadit cukry, sladkosti, uzeniny, mínusové potraviny, aby se předešlo zbytečnému usazování škodlivin a překyselení.

Až si koupíte první nákup, zažádej si o vstup do uzavřené FB skupiny pro naše členy CaliVita KLUB Empatia, tam si radíme a pomáháme na cestě přírodního léčení, a jsem tam i já s mou podporou.

Držím palce, vše půjde ♡

S láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře

Eva Beltant
11. 10. 2022

Dakujem Miluska za tak kompletnu odpoved. Az ziram. Budem to musiet postupne prejst aj viackrat, nez sa to usadi a postupne pochopim vsetky suvislosti. Je to uplna parada, ako vsetko do seba zapada. Ano, videla som videa ukazok ludi, ktorym ste pomohli. Neuveritelne, ako „jednoducho“ sa da pomoct a najst priamo pricinu daneho problemu.
Mam jeden dotaz k doporucenym produktom, co znamenaju cisla 3-3-3 a dalsie ktore za kazdym produktom udavas ? Davkovanie? Pride mi to trosku vela roznych doplnkov potravy naraz, kedze ziadne potravinove doplnky neberieme zatial. Ale to je prvy pohlad zatial nicim nezalozeny. Takze idem studovat zas a znova a dufam, ze sa coskoro bude cim pochvalit. Este raz velka vdaka za pomoc a cenne rady.

Miluška Matoušová
25. 10. 2022

Tak to mám radost! A ano, ta čísla znamenají dávkování a ano, musí být vysoké. Pokud se problém projeví hmotně na těle, je třeba ho léčit nejen hmotně, tj. doplňky stravy, ale ne v doporučeném dávkování pro prevenci, ale v léčebném, což jsou dávky několikanásobně vyšší – po dobu léčení a pak snížit na prevenci. Možná ti pomůže tento článek:
https://empatia.cz/clanky/cesta-k-sobe/kdyz-vsechno-selze/
pa Miluška