Dotaz

Dobrý den paní Miluško,

Moc ráda bych poprosila o radu jakou kůrou bych měla začít, již od prosince jsem začala s onemocněním močových cest (antibiotika), další měsíc jsem měla čepy v krku, další antibiotika, takto pak ještě 2x,vzdy příčina začala stejně, bolesti v krku, zimnice, teplota. Už jsem si řekla dost, takto teda ne, nemůžu neustále být na antibiotikach a začala jsem řešit své zdraví přírodně. Což nevím zda zabralo, ale čtvrt roku bez nemoci. Je fakt, že neustále starani kolem děti, nevyspani, domácnost me vyčerpává. Jsem velká koule stresu, cokoliv mě dokáže vytočit, rozcilit. Co se týče nemoci z krve zjištěny pokaždé zánět, málo železa, takže 3mesice užívání železa, zinek, kustovnice. Poslední testy dobre až na to, že jsem měla málo zvýšené leukocity. Ráda bych očistu těla, můžete mi poradit s čím začít? Pořídit si něco na odkyseleni k tomu probiotika? Určitě bych to viděla i na očistu lymfy a střev, jen nevím kde a jak začít. Prosím poraďte. Děkuji za váš čas, Lenka

Odpověď

Dobrý den,

začněte očistou tlustého střeva, ve střevu je základ imunity – Green health 2-2-2 10 minut před jídlem, Liquid Chlorophyll 3x 1 lžičku do 1,5 l vody, popíjet během dne, můžete jim i kloktat v případě problému s krkem, AC zymes PLUS – 2-2-2,  + Imunaid 1-1-1 na podporu imunity vzhledem k angínám, C 1000 – 2-1-0, New life -1-1-1, pokud se cítíte více ve stresu, přidejte Rhodiolin 1-1-1. Takto 3 měsíce, antibiotika už neužívejte, dostáváte se tak do bludného kruhu, pořiďte si do zásoby Samburex, pokud přijde nějaká infekce, užívejte 5x denně 1 lžičku, zvládnete to takto bez antibiotik. Vše nakoupíte v empatia shopu.

Stravu je vhodné upravit nejlépe podle vaší krevní skupiny, určitě vyloučit sladkosti, cukr, bílou mouku a mléčné výrobky a velmi omezit maso.

Jste aktivní energie Ohně, s 3 izolovanými jedničkami a izolovanou trojkou, jste energická a ráda druhé kritizujete, ale nemluvíte o svých pocitech, o tom, jak se vy sama cítíte. Je potřeba učit se sdělovat své pocity ženskou komunikací. Vy spíše nad vším přemýšlíte a vše zvažujete, vytváříte si domněnky a protože máte dvě osmičky, máte tendence vidět spíše problémy, myslíte negativně.

Je potřeba do svého života doplnit více radosti, najít si něco, co vás bude naplňovat, pro co budete hořet, co vás bude bavit a ten čas jen pro sebe každý den brát jako důležité pro sebe.

Protože máte převahu lichých čísel a chybí vám dvojka i šestka – ženské čísla, jednou z vašich důležitých výzev je ženská role, podívejte se na kurz Žena je láska, je zdarma, kupte si knihu Žena je láska.

V Akademii celostního zdraví pro váš prvek Oheň je kurz Radovat se je láska.

Pokud by vás zajímal podrobnější rozbor, obraťte se na naše spolupracovníky.

S láskou vaše empatia 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře