Dotaz

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Vloni začátkem ledna se mi objevily problémy se srdcem, když čas od času přeskočilo. Po doplnění minerálů (Strong Bones, New Life) potíže přestaly. Letos v létě se ovšem objevily znovu. Od léta se arytmie čas od času objevují a zase mizí. Nyní ovšem už týden v kuse srdce přeskakuje, a to velice často, k tomu mám nízký tep (50-60/min.).

Ještě dodám, že společně se srdečními potížemi jsem mívala, a stále mám, když se arytmie objeví, průjmy…

Snažím se přijít na to, čím si tyto potíže přivádím, co dělám stále dokola špatně, když se vrací, ale nemohu na nic přijít. Ještě bych chtěla zmínit, že snad už odmala mám zvětšenou špičku nosu – nabobtnalou, což, jak jsem se dočetla na Vašich stránkách, ukazuje právě problémy se srdcem. Přesto, že jsem si i pročítala podobné dotazy v poradně, nemohu stále přijít na to, čím si tyto stavy spouštím. Také na žebrech mám na levé straně hned u hrudní kosti prohlubeň, nevím, jestli i to by mohlo nějak souviset. Nejsem si jistá, zda by mohlo souviset i to, že jsem byla očkovaná proti covidu ( v 2021). Současně mi připadá, že i zuby se mi poměrně dost kazí.

Celkově několik posledních let jsem spíše negativní, nemám moc z ničeho radost, možná nějaké úzkostné stavy. Právě letos se po dlouhé době těším třeba na Vánoce a řekla bych, že se právě tato „psychická“ oblast začíná lepšit – jsem i trochu radostnější, ale srdce se ozvalo znovu a ve větší míře a já už nevím, co mi chce ukázat.

Budu velice ráda za Vaše popostrčení

Přeji krásný den
T.

Odpověď

Dobrý den,

sedí to naprosto přesně, ostatně jako vždy…

Vaším životním úkolem je učit se radovat se, vaším nejohroženějším orgánem je srdce a tenké střevo (proto průjmy). Jste totiž 9 Oheň. Přečtěte si duchovní příčinu oslabeného srdce a tenkého střeva, a podívejte se na problémy s arytmií.

K tomu se přidává vaše neskutečně vysoká míra citlivosti – tři a více dvojek. Jste více napojená na druhé než sama na sebe, mnohem víc vnímáte to, co potřebují druzí a neslyšíte slaboučký hlásek ve vás samé. Přečtěte si o své prázdné rovině inspirace a oddanosti věci, to vše leží před vámi, pokud se zbavíte závislosti na tom, co chtějí, potřebují nebo jak se cítí druzí, a zaměříte se na naplňování sama sebe.

Váš životní úkol je hořet, svítit, zářit, inspirovat tím, že vy sama jste naplněná a šťastná, to je jediný způsob, jakým můžete druhé lidi udělat šťastnými.

Projděte si videy Radovat se je láska a vstupte do členské sekce, naučíte se základ, od kterého se odpíchnete. Včetně toho, jak se o sebe starat na úrovni těla, protože je jasné, že pokud je toto váš životní úkol, srdce vaše nejohroženější orgán, pak je třeba se o něj starat celoživotně, nejen v problému. Přečtěte si článek Co je přírodní léčení.

Je potřeba stabilizovat své nitro, svou sebelásku, prakticky žít každý den radostný život sama pro sebe. Zvládání našeho životního úkolu je o snaze příliš ze z cesty nevychylovat, držet rovnováhu, protože je jasné, že hotovo nebudeme mít do konce života a chyby dělat je nutné. Prostě vědět, kam směřuju a kým se chci stát a za tím postupovat krok za krokem.

Tudíž i pro tělo je třeba užívat stabilizující doplňky dlouhodobě, trvale, nejen uzdravit nemoc, ale podporovat své nejohroženější orgány. Pokud vám pomohlo to, co jste užívala, prostě to zopakujte a vytrvejte.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře