Dotaz

Dobrý den,

děkuji za možnost se zeptat. Mám dotaz k tomu zdraví dětí, o kterém jste nedávno hovořila.

Dcerka vážně marodí od tří, teď ji je 10. Je na léčbě, má revma, záněty především v očích. Jsem jedna z těch co na sobě hodně pracují, v rodině to u nás nikdy neklapalo, ale já vytvářím s mužem stabilní pár už 11 let. Řekla bych, že nejsme ideální, ale žádný průšvih. S dcerou mimo klasické západní medicíny hodně praktikujeme alternativy, bez homeopatie by nebyla kde dnes je, jsem za to moc vděčná. Přesto věřím na úplné uzdravení, ale stále nepřichází, ačkoli se mravenčími krůčky lepší. Minulý týden ji bylo deset, a teď co mě zajímalo 🙂 ( omlouvám se za úvodní omáčku, ale ať máte hrubou představu) .

Desátým rokem by se tedy mohla začít čistě teoreticky lepšit, když už na ní nebude mít takový vliv rodič? Psychosomaticky jsem přisuzovala vypuknutí nemoci narozením sourozence, že to nechtěla vidět, ale nás rodiče jsem také podrobovala kritice, avšak stále to není dle mých představ, tedy zdravé dítě bez nutnosti aplikace léčby ( chemické ).

Ráda bych se dozvěděla víc, Vaše témata jsou zajímavá, většinou už to mám za sebou 🙂 ale toto ještě stále řeším, ráda si poslechnu váš pohled.

velmi děkuji už jen za přečtení mého románu 🙂 a přeji krásný den Klára

Odpověď

Dobrý den,

zánět je výrazem vnitřního boje, příliš energie a síly, které vkládáme do něčeho ve svém životě. Děti do šesti až deseti let nesou fyzicky na svém těla v podobě nemoci nezvládnuté výzvy a úkoly svých matek, boj se týká ženské stránky, schopnosti být vědomě pasivní, magnetem, který dovoluje aktivovat mužství vedle sebe. Nevím, jak jste v cestě vědomého ženství pokročila, ale každá žena má více či méně potíže s ženskou stránkou, protože jsme se narodily do ryze mužského světa. Často máme pocit, že jdeme ženskou cestou, že jsme prozřely, jsme duchovnější a spoustu toho jsme pochopily, ale můžeme to do muže tlačit, snažit se ho taky posunout, do všeho našeho ženského zasvětit, což je často od muže vnímáno zase jako tlak. Nevím, zda máte v datu narození dvojku nebo šestku, pokud máte převahu lichých čísel, je ve vás převaha mužské energie a chce to víc probouzet pasivní ženství.

Přidejte se do KRUHU, který je mimořádně otevřen, tam pochopíte nejen svou ženskou roli a zda tvoříte partnerství založené na skutečném ženství, a také pochopíte nemoc dcery, najdete příčinu zánětu u ní ve vás. Vstupte rychle, je otevřeno jen týden.

Vaše dcera je veskrze ženskou energií, má tři dvojky a šestku, potřebuje fyzicky projevovat lásku, povídat si, věnovat jí svůj čas, jen s ní být, sdílet, dávat jí najevo, že jste tu pro ni. Má problém v komunikaci – dvě jedničky, potřebuje mluvit o všem, co ji trápí, otevírá své nitro snadno, ale pokud ji člověk zastaví nebo dá najevo, že nemá čas, pak se uzavře a vše v sobě drží, a často už těžko promluví. Je 6 Kov, což je neuzavřenější ze všech energií a má problém odpustit to, když jí někdo ublíží.

Jak sama píšete, vše začalo narozením sourozence, tuším, že se cítila odmítnutá a uzavřela v sobě pocit, že na ni není čas. Tato uzavřená energie ji udržuje ve vnitřním tlaku, překyselení a zánětu. Přečtěte si o revmatismu, je tam proklik na přírodní léčbu. Pokud si zadáte do vyhledávače revma, vyskočí vám spoustu podobných rad a článků. Hledejte a lečte dceru sama. Doporučuji nadstavbový modul Základů celostního zdraví: Jak mít zdravou rodinu, tam se v základu naučíte, jak být vědomou léčitelkou v ženské pasivní energii.

Je důležité tělo zbavit zánětu, dodat minerály, odkyselit, zvýšit vlastní imunitu, bude to trvat nějaký čas, když se dcera „léčí“ v podstatě celý svůj život. Prostě začnete a vždy po 3 měsících se ozvete, jak vypadá stav a domluvíme podle toho, co bude, jak pokračovat. Jako náš člen CaliVity dostanete přístup do uzavřené FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si radíme a podporujeme urgentně.

Doporučuji teď do konce léta toto, v září se ozvěte:

vojtěšku Green Health 1-1-1 na lačno + C 500 1-1-0 + Rice Up Kolagen 1 odměrku denně + Power Mins 1-1-1

Vše si pořídíte v empatia shopu

Důležité je odkyselit tělo, je třeba vyřadit všechno, co ji překyseluje – uzeniny, maso (může pouze ryby), mléčné výrobky (může pouze kysané a bez přidaného cukru), všechny sladkosti (může pouze med a ovoce), bílou mouku (změňte na žitnou, rýžovou, luštěninové mouky). Sladit stravu s její krevní skupinou, vyřadit všechny mínusové potraviny. Doporučuji zásaditou vodu z Aquarionu.

Bude to náročné a změnu musí udělat celá rodina – od toho je právě má nabídka Jak mít zdravou rodinu a nebo si přečtěte článek 12 doporučení, jak mít zdravou rodinu.

Prostě začněte!

s láskou vaše Empatia

 

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Aquarion: Čistá a ionizovaná voda
Aquarion: Čistá a ionizovaná voda

Zařízení AQUARION je vysoce výkonný filtr, který vyrábí ionizovanou (zázaditou nebo kyselou), sterilní, aktivovanou vodu, která je bohatá na kyslík, neobsahuje těžké kovy a jedovaté látky. Vzhledem k tomu, že může vázat volné radikály, má mnoho výhod. Více na https://aquarion.empatia.cz

Detail produktu

Komentáře