Dotaz

Dobrý den ,

děkuji za to ,že jste  a za to co všechno pro lepší svět děláte :-).Jesm i v Kruhu žena je láska a je to něco úžasného .

V březnu jsem dospěla do fáze ,že je čas dělat něco pro sebe .

Je mi 47let ,přestala jsem brát po cca 15.letech hormonální antikoncepci  , od 15let beru hormony na sníženou funkci štítné žlázy  beru Euthyrox 125 každý den. Začala jsem teď hodně přibírat na váze . Vím že vyčistit tělo od celoživotního braní hormonů bude těžké , ale chci se o to pokusit , jen nevím zda můj věk není už překážkou. Tak mám dotaz ,myslíte si že je možné přestat brát i Euthyrox 125 a nahradit je přírodní náhradou a fungovat i v tomto věku po tak dlouhé době (tzv. závislosti ) bez umělých hormonů ?

děkuji

Milli

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za pochvalu. Určitě není nikdy pozdě! Teď je potřeba pracovat na duchovních příčinách a zároveň podporovat přírodně tělo, a učit se trpělivosti, protože pokud jsi brala tolik let hormony, bude chvíli trvat, než hormonální systém začne zase pracovat správně. Ale trpělivost trénuješ v Kruhu, takže to určitě zvládneš.

Doporučila bych ti určitě Liquid Chlorophyll – pomůže zezásadnit, detoxikovat a rozředit lymfu, dávkování 3 lžíce denně do 1,5l vody, popíjet během dne

Calcium magnezium plus– minerály k zezásadnění, dávkování   1-1-1

Beauty Formula – multiminerály podporují správnou funkci štítné žlázy

Pro Selenium – harmonizuje štítnou žlázu, dávkování 1-1-1

Oceán – 3 lžíce denně na lačno místo hormonů, dlouho povalovat v ústech, hormony bych snižovala a vysazovala postupně, záleží na tobě.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je potřeba upravit stravu, žádné sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, nejlépe stravování v souladu s krevní skupinou.

Podívej se v Akademii na kurz Přijímat je láska, kde najdeš o lymfě a štítné žláze.

O svých výzvách 1 Vody učit se otevřít a sdělovat své pocity, nebát se, že druhé ztratíš, víš z Kruhu, stejně tak o silných mužských rovinách rovině myšlení a dovednosti. Přidej nějakou aktivitu, sport, něco dělej fyzicky, rukama, to ti pomůže rozhýbat lymfu, najdi si něco, co tě naplňuje a baví, a dělej to každý den. Přestaň vše příliš analyzovat a rozebírat, vyber si z toho, co k tobě přichází to podstatné a přebytečný balast prostě vypouštěj.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek
Ocean 21: Komplex řas, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek

Ocean 21 je komplex řas na bázi Aloe vera, který obsahuje více než 200 cenných účinných látek, jako je Pau D’Arco, brusinky, extrakt z červené řepy a mrkve. Přípravek podporuje detoxikaci a regeneraci těla a zároveň zvyšuje odolnost. Navíc je v chutné tekuté formě.

Detail produktu

Komentáře