Dotaz

Dobrý den ,

děkuji za to ,že jste  a za to co všechno pro lepší svět děláte :-).Jesm i v Kruhu žena je láska a je to něco úžasného .

V březnu jsem dospěla do fáze ,že je čas dělat něco pro sebe .

Je mi 47let ,přestala jsem brát po cca 15.letech hormonální antikoncepci  , od 15let beru hormony na sníženou funkci štítné žlázy  beru Euthyrox 125 každý den. Začala jsem teď hodně přibírat na váze . Vím že vyčistit tělo od celoživotního braní hormonů bude těžké , ale chci se o to pokusit , jen nevím zda můj věk není už překážkou. Tak mám dotaz ,myslíte si že je možné přestat brát i Euthyrox 125 a nahradit je přírodní náhradou a fungovat i v tomto věku po tak dlouhé době (tzv. závislosti ) bez umělých hormonů ?

děkuji

Milli

Odpověď

Dobrý den,

děkujeme za pochvalu. Určitě není nikdy pozdě! Teď je potřeba pracovat na duchovních příčinách a zároveň podporovat přírodně tělo, a učit se trpělivosti, protože pokud jsi brala tolik let hormony, bude chvíli trvat, než hormonální systém začne zase pracovat správně. Ale trpělivost trénuješ v Kruhu, takže to určitě zvládneš.

Doporučila bych ti určitě Liquid Chlorophyll – pomůže zezásadnit, detoxikovat a rozředit lymfu, dávkování 3 lžíce denně do 1,5l vody, popíjet během dne

Calcium magnezium plus– minerály k zezásadnění, dávkování   1-1-1

Beauty Formula – multiminerály podporují správnou funkci štítné žlázy

Selen – harmonizuje štítnou žlázu, dávkování 1-1-1

Oceán – 3 lžíce denně na lačno místo hormonů, dlouho povalovat v ústech, hormony bych snižovala a vysazovala postupně, záleží na tobě.

Vše nakoupíš v empatia eshopu.

Je potřeba upravit stravu, žádné sladkosti, mléčné výrobky, bílou mouku, nejlépe stravování v souladu s krevní skupinou.

Podívej se v Akademii na kurz Přijímat je láska, kde najdeš o lymfě a štítné žláze.

O svých výzvách 1 Vody učit se otevřít a sdělovat své pocity, nebát se, že druhé ztratíš, víš z Kruhu, stejně tak o silných mužských rovinách rovině myšlení a dovednosti. Přidej nějakou aktivitu, sport, něco dělej fyzicky, rukama, to ti pomůže rozhýbat lymfu, najdi si něco, co tě naplňuje a baví, a dělej to každý den. Přestaň vše příliš analyzovat a rozebírat, vyber si z toho, co k tobě přichází to podstatné a přebytečný balast prostě vypouštěj.

S láskou empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře