Dotaz

Původně, přibližně 10 let se mi objevila na krku boulička.

Žila jsem v zahraničí a dost jsem se trápila. Po roce jsem se vrátila domů, a můj život se stabilizoval…

Při vyšetření mi bylo řečeno, že mám již steřelou štítnou žlázu ve vzorku jsem měla zaschlou krev. Nyní už pár let mám nález stabilní , nicméně na moji otázku, zda musím stále užívat Euthyrox 75, mi lékař odpověděl, že by to neriskoval, sejít se na operačním sále…

Co vy na to, podle Vás, mohou se léky vysadit? A za jakých podmínek?

Odpověď

Dobrý den,

lékaři léčí příznaky nemocí pomocí léků, neléčí příčinu, protože se to neučí, neznají to. Nemohou vám radit v udržování vašeho zdraví, protože se neučí o udržování zdraví lidí, ale o hašení nemocí. Pokud se člověk rozhodne řešit své nemoci jinak než pomocí léků, pokud se rozhodne udržovat své zdraví a ne hasit nemoc, pak musí úplně jinak přistupovat k léčení. Přečtěte si článek Přírodní versus chemické léčení.

Jde o to, aby člověk přijal, že jeho život včetně jeho nemocí je jeho, vytvořil si ho se vším tak, jak je, sám a je třeba přijmout za vše zodpovědnost. Nepřehazovat své nemoci na nikoho ani na lékaře, ale snažit se pochopit svou nemoc na všech úrovních – proč ji potřebuji, co mě učí, proč mě zastavila a jak mám co změnit na úrovni těla, mysli i duše. Co pochopit o sobě a v čem se změnit. Co dělat jinak, jak myslet jinak, jak se chovat jinak, stravovat jinak,… A pak to taky všechno dělat. Je to ohromný rozdíl mezi tím každý den ráno spolknout prášek a nic neřešit, nebo se léčit přírodně. Není to rozdíl jen v tom, že místo prášku spolknete něco přírodního.

Takže já nevím, zda máte dál užívat hormony na štítnou žlázu, protože to není má nemoc, ale vaše. A pokud chcete pochopit, proč ji máte, přečtěte si duchovní příčinu nefungující štítné žlázy. Najdete tam souvislosti i odkaz na přírodní léčení. Vaše chtějí je opravdu velké, ale nevím, do jaké míry realizujete svá přání, s jakou energií jdete za plněním svých snů, zda jen nesníte a nepřemýšlíte, ale nic neděláte. Máte totiž dvě plné roviny – myšlení a empatie, tzn. že hodně přemýšlíte o možnostech, hledáte logické argumenty, co ano a co ne, ale zůstáváte bez akce, zůstáváte jen v módu touhy a přemýšlení. Chybí vám číslo 5, což je číslo akce, a máte číslo 8, což je číslo negativity, tudíž vidíte věci spíš pesimisticky, tak možná raději neděláte nic, aby to nedopadlo špatně. K tomu máte ohromnou sílu krevní skupiny O a ohromnou sílu 1 Vody podle Astrologie 9 planet – je to neuzavřenější z energií, ale síla nevyřčených emocí je ohromná, a když se hráz protrhne, povodeň nikoho nemine….

A tak je otázkou, jak žijete svůj život pro sebe? Co milujete dělat a děláte to? Jak moc jste závislá na tom, jak se chovají druzí, štvou vás nebo jim dovolujete dělat, co chtějí? Máte problémy ve vztazích? Protože vaším prioritním životním úkolem jako 1 Vody je pochopit vztahy, uvědomit si roli druhých lidí, že jsou jen trenéři, abyste pochopila a změnila sama sebe, že změnit druhé není možné.

Online program pro váš životní úkol je Soužít je láska, jeho čas je v zimě, teď se podívejte zatím na videa zdarma, v zimě vstupte, dozvíte se o otevření mailem.

Podívejte se na očistu lymfy a snažte se dodržovat stravu a ostatní doporučení. Umělé hormony přetěžují lymfu a ta zpětně blokuje a vede k zánětu štítnou žlázu. Nevím, zda užíváte nějaké další léky, nejste po nějaké operaci či nemáte další potíže. Dost těžko mohu takto doporučit léčbu. Pokud neužíváte žádné léky a jste v pořádku, pak užívejte:

Ocean ráno na lačno 3 polévkové lžíce (nahrazují hormony štítné žlázy) + Beauty Formula (1-1-1) ladí k činnosti štítnou žlázu + Spirulina Chlorella Plus 2-2-2 – podporuje činnost štítné žlázy + Evening primrose Oil 1-1-1 je přirozeným zdrojem ženských hormonů + Power Booster 2-0-2 – aminokyseliny, podporující tvorbu hormonů

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Pokud se rozhodnete pro přechod na přírodní léčení, pak užívejte hormony dál spolu s přírodní léčbou a pomalu euthyrox snižujte, nebo vyčkejte na kontrolu lékaře, až vám sám bude lék snižovat.

S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Power Booster: Podpora přirozeného růstu
Power Booster: Podpora přirozeného růstu

Produkcia rastového hormónu sa vo veku 30 rokov znižuje. Veľa ľudí sa snaží obmedziť negatívne dôsledky, ktoré z toho vyplývajú, umelým dávkovaním hormónov, ale to môže mať veľa škodlivých následkov. Power Booster neobsahuje syntetické rastové hormóny. Namiesto toho pomocou prírodných zložiek stimuluje ich vnútorné vylučovanie. Rastový hormón má celý rad priaznivých účinkov: podporuje činnosť nervového systému, spaľovanie tukov, napomáha činnosti pokožky, chrupaviek a spojivových tkanív a zvyšuje syntézu bielkovín.

Detail produktu

Komentáře