Dotaz

Dobrý den,

mám před svatbou. Už nějakou dobu bojuji s úzkostí a nyní jsou moje stavy v takové míře že nevím co dál. Svého vyvoleného miluji. Nechci prožít život bez něj ale přesto mě dohání k šílenství myšlenky na rozchod. Nedokážu si představit že bych mu tak ublížila. Je milující partner. Chápavý.

Mám strach že těm stavům podlehnu a rozejdu se s ním. Já ale rozchod nechci. Chci si ho vzít ale už z toho šílím.

Mám strach že najednou nevím kdo jsem, co chci, a když bych se začala hledat tak se bojím že bych si mohla uvědomit že s ním být nechci. Jen při pomyšlení na takovou variantu je mi úzko. Za poslední rok jsme si zažili spoustu trápení. Když už jsem si myslela že žiju vysněný život (dostudolala jsem a začala chodit do práce) tak se mi projevily ledvinové kameny. (Takže půlroku neschopenka, přítel kvůli covidu má homeoffice už rok.) Poté mě přítel požádal o ruku a jen při vzpomínce na to se mi vybavuje neskutečná radost a jsem dojatá k slzám. Také nás opustily dva členové rodiny a dědeček dostal rakovinu.

Jsem z rozvedené rodiny. Nebyl to pěkný vztah ani pěkný rozvod. A tak mám strach.

Strach že už to nikdy nebude jako dřív. Že mě úzkosti a myšlenky na rozchod budou trápit až mě utrápí a já utrápím svého vyvoleného partnera. Tak moc ho miluju a chci to řešit.
Zkouším vše. Terapii i prášky. Řešení se ale stále nenachází. Vím že to může být pouze psychika nebo dokonce ponorka či bláznění před svatbou ale už se to začíná vymykat kontrole.

Mám už strach ze všeho. Prosím o radu…. jsem v koncích.

A TÁK STRAŠNĚ HO MILUJU!

Odpověď

Dobrý den,

pro vás je zásadní uvědomit si a přijmout, kdo vlastně jsme. Že nejsme jen tělo a rozum, ale naopak jsme duše a tělo a rozum používáme jako nástroje. Naše duše je nesmrtelná a nikdy nemůžeme zemřít, ať dopadne dnešní situace jakkoliv, tak my stejně neskončíme. Najdeme si pro život jiné místo, jiný prostor, jinou dimenzi, … a budeme to zkoušet znovu a znovu a pořád. Život jako takový nikdy nemůže skončit.

Přečtěte si články o karmě tady

Krásná knížka pro pochopení života je Malá Duše a Slunce, kupte si ji, tady se podívejte na článek a úryvky z ní. Je úlevné umět se dívat na život a na vztahy z nadhledu.

Z nějakého důvodu jste se narodila, vybrala si úkol, který tu na Zemi budete trénovat, učit se. Tím úkolem je zbavit se strachu o vztahy, o druhé lidi – jste totiž podle Astrologie 9 planet energie 1 Vody. Do této energie patří i ledviny a močový měchyř – podívejte se na energetickou růžici – je vidět, že vše ukazuje na to, co máte řešit, tělo vám pomáhá, abyste se zastavila a přemýšlela, proč a co máte změnit… viz Duchovní příčiny nemocí

Přečtěte si duchovní příčinu ledvinových kamenů – je třeba otevřít téma strachu, použít ho jako ukazatel toho, do čeho se máte pustit a co měnit. Strach máme všichni, rozdíl mezi námi je pouze ten, kdo se mu postaví čelem a jde do akce a kdo se schová pod peřinu a nechá se ubít…

Kurz pro vás je Soužít je láska – je pro prvek Voda a ledviny a strachy a vztahy. Teď ale není jeho čas (období je v zimě), můžete se zatím podívat na videa zdarma, koupit si ebook 10 kroků ke skvělým vztahům a zdravým ledvinám, a projít si placený kurz v zimě. Z pohledu celostního přístupu k léčení je třeba řešit problémy v souladu s harmonii Vesmíru a přírody, tak proto…

Teď obraťte pozornost k druhému úkolu své duše a to je ženská podstata. Máte pouze mužská čísla a mužskou energii – máte pouze plnou rovinu odhodlání s vícečetnými jedničkami a devítkami. Je to ohromná energie veskrze mužská, aktivní, která vyžaduje, abyste každý den aktivovala fyzicky, cvičila, dělala to, co milujete, pracovala fyzicky,… protože jinak se tato silná energie obrací proti vám a jste v depresích a stresu – což už se vám děje. Jste plná nevybité mužské aktivní energie z nečinnosti.

A současně se zaměřte na hledání a pozvedání a žití své skutečné ženské podstaty, přidejte se k Žena je láska a soustřeďte pozornost na dělání ženské cesty – nejen číst a sledovat, ale prakticky ji dělat! Vše vás povede, je k dispozici kurz zdarma Žena je láska, KRUH, přidejte se! Je to téma, které se budete potřebovat učit žít, budete potřebovat pomoc a podporu žen, které v KRUHU jsou…

A pro tělo si kupte:

Rhodiolin 2-2-2 – bylina, která má antistresové účinky + Stress Management B komplex 1-1-1 + Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 3 l vody a přes den vypít + Organic Noni 3 polévkové lžíce (bude vám kromě stabilizace psychiky změkčovat i kameny a v zimě v pohodě při očistě odejdou)

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Podívejte se na Očistu ledvin, ale jen na stravu a ostatní souvislosti (očistu jako takovou si teď nedělejte, až v zimě!). Začněte se zdravě stravovat – naše zásady zdravého stravování tady. Je třeba úplně vyřadit mléčné výrobky, sladkosti a bílou mouku, soustřeďte se na zdravou výživu pro sebe.

Za pár měsíců nebudete vědět, čeho jste se vlastně bála 🙂

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře