Dotaz

Dobry den Milusko,

moc rada si procitam vase stranky jsou uzasne.. I ja sama se snazim jit prirodni cestou a lecit sebe a deti bylinkami a k Dr.,chodime jen zcela vyjimecne a na pravidelne prohlidky.. ale nyni bych potrebovala prosim poradit, muj 20ti mesicni chlapecek spatne ji, jedine ceho se nacpe je ovesna nebo krupicova kase, obcas nejake ovoce, zelenina..varene jidlo chce minimalne..a le hlavne se koji hodne a casto pres den i v noci.. bobek ma konzistenci takove huste okrove kase, nekdy ma i formaci bobku, ale je stale takovy zluty. Na svuj vek je vysoky 87cm a ma 12kg..

Dale bych se chtela zeptat, co byste doporucila jako podporu k ockovani. Vim,ze nejlepsi je neockovat, ale uplne nedat nic se bojime (predevsim tetanus)

Predem moc dekuji za Vas cas a pomoc 🙂

Krasny den preji

Odpověď

Dobrý den!

Začnu od konce. Tetanus je to poslední, co vaše dítě může dostat, riziko téměř neexistuje, přečtěte si tento dotaz. Ale chápu, co s námi dělá strach, ale stejně se každý dříve či později dostaneme do fáze, kdy musíme něco udělat bez ohledu na to, co nám kdo říká a co by se mělo, každý jednou musíme překročit svůj stín, své strachy.

Začněte mu dávat Probiobalance (3 denně), jsou to probiotika ve formě lipa pro děti. Spraví se mu trávení i přijde chuť k jídlu. Pokud chcete posílit jeho imunitu, dávejte mu Organic Noni (1 lžíci), zvládne i lépe očkování. 

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Přečtěte si článek o očkování z pohledu čínské medicíny

Chci vás ubezpečit, že dítě nezemře hlady, bere si, co a kolik potřebuje, takže nemusíte mít o něj strach. Vaše dítě ukazuje něco na vás, špatně „trávíte“ nějaké věci, jste s něčím nespokojená (máte energii 3 Dřeva a její životní úkol je učit se spokojenosti). Máte silnou rovinu energie 7-8-9 s vícečetnými osmičkami, což je hodně velká potřeba aktivovat, proto se můžete doma cítit nevyužitá. Hledejte spokojenost v tom, co prožíváte, což nemyslím tak, že nemilujete své dítě, ale možná vás domácnost prostě nenaplňuje a tak začněte s něčím, co dělá radost vám a to dělejte a dítě berte s sebou, tím získáte víc spokojenosti sama se sebou, budete spokojenější a i vaše dítě bude lépe jíst – trávit.

Jak jíte vy? Jak se stravujete? Snažíte se o zdravé stravování, vaříte sobě zdravě? Pokud ano, tak jezte s chutí a vařte si s radostí, a vaše dítě se k vám přidá.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře