Dotaz

Dobrý den,
asi před rokem se mi objevila svědivá vyrážka na krku, někdy mě svědí vnitřní strana u kolen. Asi pět let bojuji se štítnou žlázou mám předepsaný euthyrox 75, ale nikdy jsem tuto dávku nebrala, zkoušela jsem různé věci třeba od Energy,a ted naposled od firmy LR,vždy když mám jít na kontrolu k lékaři tak začnu prášky brát ale v poloviční dávce,abych měla dobrý výsledek u lékaře. V poslední době zjištuji kromě svědivé vyrážky, která je velice nepříjemná,zhoršení křečových žil na nohách a zdá se mi, že celkově špatně pracuje i lymfatický systém a přibírám na váze.
Děkuji mnohokrát za radu jak se zbavit vyrážky a jak si ozdravit tělo.
Vlasta

Odpověď

Dobrý den,
ano, přesně tak – špatně vám pracuje lymfatický systém 🙂 takže vyčistit!
Všechny vaše potíže spolu souvisí. Díky špatně tekoucí lymfě se ve vás hromadí nečistoty, je přetížená slezina a tím máte sníženou imunitu – proto svědivá vyrážka právě na krku. Na krku je hlavní a nejsilnější kanál lymfy, takže nejvíc nečistot, proto všechny orgány na krku jsou vždy o špinavé lymfě, i štítná žláza, i mandle, i třeba vaše vyrážka. Kožní potíže jsou projevem oslabených jater, proto i ta by potřebovala podpořit – teď je jejich nejaktivnější období. Křečové žíly ukazují právě na oslabení jater a nedostatečné proudění tekutin v těle. Doporučila bych vám z produktů, které najdete v očistách, užívat 3 měsíce toto:
Ocean 21 (ráno 3 polévkové lžíce na lačno) – spraví vám štítnou žlázu a nebudete muset užívat žádné hormony, rozhýbe lymfu + Immunaid (2-2-2) podpoří imunitu + Super Soya Lecithin (2-2-2) na játra a kůži a žíly + C 1000 (3-2-0) jako nejsilnější antioxidant. Pít Liquid Chlorophyll (6 čajových lžiček denně) naředěný ve vodě, čaj Lapacho a Vilcacora. Celkem vypít min. 3 litry tekutin. Ze stravy je nutné vyřadit mléčné výrobky, pečivo, uzeniny a maso (pouze ryby jíst) a sladkosti. Ideálně rýži a zeleninu.
Za 3 měsíce nebudete mít ani vyrážku na krku, budete mít srovnané hormony i zhubnete.
Držím palce!
s láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře