Dotaz

Dobrý den,

velmi ráda si pročítám Vaše stránky, ať už se jedná o duchovní příčiny nebo poradnu konkrétních potíží. Tímto bych Vám chtěla poděkovat za krásnou práci, kterou děláte a tentokrát i já se na Vás obrátit s prosbou o radu ohledně mojich zdravotních peripetií. Alespoň u posleních tří jsi myslím, že budou spolu souviset. Do součásného věku jsem nepodstoupila žádné operace, ať už vážnejšího nebo lehšího rázu, i když už mi byly dvě doporučované, a to ohledně posunuté nosní přepážky, kterou jsem nevyhodnotila jako nutnou pro ulehnutí na operační stůl a v druhém případě se jednalo o katetrizační ablaci z důvodu záchvatů paroxysmální tachykardie.

V dětstvi jsem dost trpěla na ječné zrno a sem tam se objevil i nějaký zánět ucha, to v současné době už nepřetrvává. Pak kolem puberty nastoupila alergie, nikak silná, ale byla tam. Byla mi diagnostikovaná alergie na pyly plevelů a trav. Pak kolem 18-19 roku života se přidali záchvaty paroxysmální tachykardie, které mne přivedli do celkem stresového období, kdy jsem se bála kamkoliv sama chodit. V 35. roku my byla doporučená ablace, kterú jsem po dlouhém zvažování nakonec nepodstoupila a snažila se s tachykardií naučit žít. Denně užívané antidepresiva jsem po 6 letech vyřadila úplně, denně užívaný Ekilog mám omezený jenom na případ ataku tachykardie. S tímto jsem žila až do 38. roku, když mi po týdnu hlenů a krvi v stolici byla diagnostikováná velmi lehká ulcerózní kolitída, léčim se jenom v případě ataku a to 1 čípkem Pentasy na noc, na kontroly chodím, před měsícem dělaný i rozbor krve, dle výsledků a vyjádřeni doktora, vše v normě.

Za další rok od ulcerózni kolitídy se k tomu přidala ještě pityriáza na vrcní části těla, které se nemůžu už přes dva roky zbavit i když mi hodně na sklidnění asi jako jediný z toho všeho co jsme vyskoušla pomáha kokosový olej.

No a aby bylo dílko hotové, tak teď na podzim se mi k tomu všemu přidali ještě i nosní polypy. U UC ataky spíš zaznaménavám na podzim až zimu, ale doktor mi možnou sezónnosť nepotvrdil. Nějakého extrémního stresu jsem si není vědomá, antibiotika jsem nebrala už několik let. Antikoncepci neberu kolem 20 let a i to jsem ji brala jenom kolem cca 2 let. Takže má jediná medikace je Betalog v případě ataku tachykardie, a to samé Pentasa v případě ataku UC. Nárazově beru Analergin na potlačení alegrie, u které musím zmínit, že se mi poslední dobu hodně zhoršila, a už není vázaná jenom na nějaké konkrétni roční období, ale snad bych si troufla říct, že je celoroční.

Kdybych se měla popsat, tak jsu asi víc úzkostní člověk, vše hodně řeším, pitvám, beru si k srdci, „kritika“ na mou osobu mne v dětství a ještě pubertě přiváděla doslovně až k pláči. Asi bych o sobě i dokázala tvrdit, že si moc nevěřím a že si hodně dělám hlavu z názoru jiných lidí na mou osobu. Mívám vše naplánované, když se vyskytne nenadálá situace nebo nevychází naplánované, jsem docela ve stresu.

To jsem já v takové menší kostce. Pokud by jste dokázali přispět nějakou radou, ať už ohledně duchovní příčiny mých potíží, nebo nějakým doporučením ohledně doplňků stravy budu Vám z celého srdce vděčná, protože už začínám být ze svých kopících se zdravotních nesnází nešťastná, snad už i unavená. Snažím se v nich najít i nějakou souvislot a poznání, ale srdce mi do tlustého střeva moc nezapadá.

Mockrát děkuji za Vás čas a i poskytnuté znalosti

Odpověď

Dobrý den,

všechny vaše potíže souvisí s tím, co o sobě víte, je otázkou, co s tím děláte. Ubíjí vás vaše myšlenky v hlavě, neustálé pitvání, analyzování všeho, vaše myšlení je čistě mužské, logické, potřebujete mít ke všemu jasné vysvětlení – máte plnou rovinu myšlení s vícečetnými jedničkami a dvojkami. Ve svých myšlenkách zůstáváte sama, nedokážete sdělit to, co vás trápí, co cítíte, bojíte se reakce okolí, nedokážete vnímat životní zkoušky pozitivně – vaše osmička. Osmička vám ještě na nutnosti vše logicky vysvětlit přidává…

Přitom jste ale 9 Oheň, což je energie radosti, hoření, radostného plápolání, života ve spontánní energii. Oheň je veselý, užívá si život, netrápí se svými chybami ani názory a postoji druhých. To je zdravý a sebevědomý Oheň, vy jste udušený Ohýnek svými vlastními myšlenkami a strachy, tlakem na sebe, uzavřenými obavami. Ten tlak ve vás vedl k problémy se srdcem – tachykardii. Pokud se podíváte na energetickou růžici, vidíte, že energie z prvku Oheň přímo ovlivňuje prvek Kov a jsme u problémů se střevy. Představte si všechny vaše negativní myšlenky, které držíte, z toho vzniká nespokojenost a zánět, takže všechny záněty jsou uzavřený boj, uzavřené emoce, strach je pustit, strach z odmítnutí.

Jste hodně citlivá, ale svou citlivost si nedovolíte ukázat, chce to se naučit způsob, jak se odpoutat od hodnocení druhých a naučit se svítit, radovat, nezávisle žít podle sebe. Protože jen tím si vytvoříte autentické místo, svůj prostor, svůj život, od kterého se bude odvíjet vztahy s okolím, partnerství.

Doporučuji vám v tuto chvíli projít si ženské programy, abyste nastoupila cestu pasivního ženství, našla způsoby, jak fungovat žensky bez logického mužského prvku, abyste se naučila sytit a dávat energii sama sobě. V kurzu zdarma jsou základy a první kroky, které můžete začít dělat, projděte si výzvu jsem skvělá žena a skutečně doporučení dělejte, vstupte do KRUHU, tam se věnujeme ženství do hloubky. Nevím, jaké máte partnerství, ale Oheň žena je tahoun ve vztahu a to tak, že netlačí, ale inspiruje muže k posunu.

Pak v létě, až bude čas srdce a vaše životního úkolu, byste si prošla členskou sekcí programu pro vás Radovat se je láska a zkusila už v jiném nastavení najít své místo hořícího Ohýnku. Oheň potřebuje dělat práci, kterou miluje, která ho pohlcuje, díky které pomáhá druhým…

Je třeba spravit akutní nemoc, což je podle mého problém střeva, tím se upraví problémy s kůží, alergie, nosní polypy, toto vše spolu souvisí. Pak se za pár měsíců uvidí, jak se zklidní vaše srdce, protože střevní mikroflora a stav střeva je samostatný systém, který pokud je silný, dokáže spravit stres, psychiku, úzkosti – přečtěte si článek Na psychické potíže probiotika.

Až spravíte akutní zánět střeva, teprve poté se můžete vrhnout na spravování srdce, chce to vydržet tak dlouho, dokud se zánět nespraví úplně. Přečtěte si článek Přírodní versus chemické léčení.

Doporučuji užívat toto:

probiotika AC Zymes 2-2-2 + vojtěšku Green Health 2-2-2 na odkyselení a proti zánětu – na lačno

+ C 1000 1-1-0 + Mega qProtect 1-1-1 + Omega 3 1-1-1 – po jídle

Takto 3 měsíce, pak se podle stavu domluvíme, jak dál.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Ze stravy je nutné vyřadit cukr a sladkosti, mléčné výrobky kromě kysaných, maso a uzeniny, stravu sladit se svou krevní skupinou a rozhodně vyřadit mínusové potraviny.

Hodně pít, ideálně zásaditou vodu z Aquarionu nebo vodu s Liquid Chlorophyll.

Chce to prakticky začít a na své nové cestě vydržet, ráda vás budu provázet ♡

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře