Dotaz

Dobrý večer:)
Mám postiženého syna a od doby co vím diagnózu se mi začali zhoršovat úzkosti.
Před 2mesici mě odvezla záchrana služba s uzkostnou atakou v domnění že jde o infarkt.
Navíšili se mi antidepresiva a úzkosti lehce odezněli nebo nejsou tak silné.
V tu samou dobu jsem vysadila antikoncepci prz mi vymizela menstruace a přidali se opravdu silné migreny.
A také mě začala trápit zácpa…
Jsem po 2 sekcích a při posledním mi porodník zdelil že mám srusty.
Časté bolení zad a břicha mi také moc nepřidá..
Začala jsem se mazat citovitalem a brát kapky gynex.
Jediné plus vidím v tom že zatím nemám akne které se vždy po vysazeni dostaví.
Omlouvám se za rozsáhlý dotaz, ale opravdu už Nevím jak z tohoto bludného kruhu ven.
Mějte se krásně a děkuji předem za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,

máte toho tedy dost za sebou, doporučuji začít postupně a jedno po druhém…

Protože jste 6 Kov, je vaším základním životním úkolem učit se odpouštět a pečovat o své tlusté střevoviz energetická růžice, a protože je právě teď jeho čas, vstupte do kurzu Odpustit je láska. Tam nastartujete svou změnu starání se o sebe a o své zdraví, protože to bude chtít delší čas.

Nebo pokud to myslíte vážně se svou změnou, vstupte do kurzu Základy celostního zdraví, který je právě teď otevřený, v něm vás povedeme krok za krokem a pochopíte, jak se o sebe starat dlouhodobě, pochopíte souvislosti těla, mysli i duše.

Od nefunkčního tlustého střeva vychází překyselení a demineralizace, tzn. minerální látky chybí a projevují se jako psychická nestabilita. Užívání hormonální antikoncepce zablokovalo odtok škodlivin, zablokovalo lymfu a došlo k ještě většímu překyselení. Je třeba začít zesásaďovat organismus zdravou stravou a podpořit funkci tlustého střeva, doplnit minerální látky. Pomalu a postupně jedno po druhém…

Doporučuji:

Pure Juka 2-2-2 na lačno hodně zapít + AC Zymes 2-2-2, k tomu Strong Bones 2-2-2 a New Life 1-1-1 na doplnění základních minerálních látek a živin, popíjet Liquid Chlorophyll 2 lžíce do vody a přes den popíjet, vůbec hodně pít, alespoň 3 litry denně.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Stravujte se podle své krevní skupiny, potřebujete jíst bezezbytkově, aby vás nestrávené škodliviny nepřetěžovaly. Doporučila bych jíst první měsíc hodně jednoduše, obiloviny, zeleninu a ovoce, mléčné výrobky a maso pouze z doporučených plusových potravin, žádné sladkosti.

Držím palce, ať vše zvládnete a vaše dítě přijmete jako pomocníka na své cestě – přečtěte si článek Nemocné dítě je dar.

V článku máte doporučení na programy Žena je láska… začněte, vše zvládnete, jde o vaši nežitou ženskou sílu ženským způsobem. Buďte vděčná, že jste se konečně ke svému úkolu dostala.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Komentáře