Dotaz

Dobrý den,
chtěla jsem poprosit o radu. V 26. týdnu těhotenství mi byla na ultrazvuku diagnostikována placenta praevia – typu marginalis (vcestné lůžko).

Lze objasnit tuto diagnózu z duchovního hlediska?

Děkuji velmi.

Odpověď

Dobrý den,
plodové lůžko symbolizuje první koláč, který matka svému dítěti upeče 🙂

Matka z vlastní životní síly, z vlastní krve, živí své dítě. Pokud je placenta umístěna, jako to běžně bývá, v horní části dělohy, je matka připravena své dítě krmit po dobu, kdy to bude dítě vyžadovat, a poté, když už nebude její pomoc potřebovat, je otevřená ho pustit do světa. Pokud ovšem placenta zakrývá cesty porodní, ukazuje na přílišné lpění matky na dítěti, nechuť dovolit mu rozhodnout se podle svého, touhu matky udržet si své dítě pro sebe, přílišný strach.

Jste žena každým coulem, ale skutečně máte dispozice velmi lpět na svých blízkých, mít o ně velký strach, touhu je k sobě připoutávat. Je potřeba si uvědomit, že úloha matky je dítěti dát prostor – prostor pro příchod na tento svět, láskyplnou náruč a výživu, podporu v tom, co si pro svou cestu samo vybere. A od chvíle, kdy nastoupí vlastní cestu, radovat se z toho, čím výše vyletí 🙂

Nedržet ho při zemi, u sebe, ale dovolit mu vzlétnout…

Projděte si kurzem Žena je láska, abyste postavila sebe a svého partnera na první místo, a pochopila, že vaše dítě vztahem jen prochází, prohlédněte videa na různá ženská témata, především ta o dětech, kupte si knížku Žena je láska, projděte si Probuzením a vstupte do KRUHU.

Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

New Life: Pro těhotné a kojící
New Life: Pro těhotné a kojící

Pro těhotné ženy, mladé matky a dokonce i pro ty, které se na těhotenství připravují, je velmi důležité, aby byla zajištěna jejich zvýšená potřeba vitaminů a minerálů. Proto pro ně bude užitečný New Life. Železo, vitamin C, vitaminy B, vápník a hořčík jsou nezbytné pro tvorbu krve plodu a zdravý vývoj jeho imunitního, kostního a nervového systému a kromě toho podporují organismus matky. Kyselina listová se navíc podílí na vývoji tkání matky, udržování její psychické kondice během těhotenství a je také životně důležitá pro rozvoj nervového systému embrya.

Detail produktu

Komentáře