Dotaz

Dobrý den, lékař mi diagnostikoval lichen ruber, mám ho pouze na sliznici v ústech a nikde nemohu objevit žádnou léčbu, pokud teda vůbec nějaká existuje. Myslím, že se mi to objevilo po rozchodu s partnerem, nesla jsem to docela těžce a i když vím, že žádné trápení za to nestojí, takhle si vědomě ubližovat, občas propadám depresi. Dost se v těchto situacích upínám k duchovním knihám, ale pořád mám pocit, že mi chybí taková ta ryzí radost ze života. Dík za radu.

Odpověď

Dobrý den,
toto onemocnění je možná (kdo ví, ale je to důležité?) virového původu, rozhodně se chytá člověka se sníženou imunitou. Ta se snižuje mimo jiného i stresem, díky našim bolestem, starostem, neodpuštění a pocitům křivdy se překyselujete a tím poskytujeme virům ještě lepší místo pro život. Proto se stav zhoršuje s trápením…

Řešení je velmi jednoduché – posílit imunitní systém a odkyselit organismus:

ImunnAid – vilcacora, rostlina od Amazonky, prokazatelně zvyšující imunitní systém až o 60% (!!!potvrzeno lékaři!!!), podporuje činnost a množství bílých krvinek, dávkování 2-0-2.
Liquid Chlorophyll – zelený tekutý chlorofyl z vojtěšky, který neutralizuje kyselé prostředí našeho těla, užívá se denně 3 čajové lžičky rozředěné ve vodě a také se používá zevně na potírání, obklady a ošetření kůže, dává se i do otevřených ran. Stejnou službu udělá ionizovaná voda z Aquarionu (aquarion.empatia.cz) – pokud chcete vodu pít, nastavíte si vodu zásaditou, pokud chcete vodu na ošetřování kůže, nastavíte si vodu kyselou – jednoduché a funguje to skvěle.

Stress management B Complex – komplex vitamínů skupiny B, tudíž zklidňuje, užívat 1 balení v dávkování 1-1-1. Poté se domluvíme podle vašeho stavu, co dál. Pít bylinkové čaje a k tomu ještě třeba alespoň 1 litr vody, žádné bublinky a sladké vody. Stravu co nejvíce omezte na zeleninu, obiloviny, ovoce, čím více se vám to podaří, tím větší sílu bude mít vaše tělo zvládnout onemocnění. Rozhodně je třeba vyřadit uzeniny, maso (kromě krůty a ryby), mléčné výrobky (kromě zakysaných tj. sýr feta, balkán, mozzarela, cottage, lučina, žervé, pomazánkového másla, obyčejného másla, kefírů, bílého jogurtu), vyloučit cukr (nahradit medem nebo glukopurem), kávu nahradit obilnou (melta).

Berte pro vás tento stav jako výzvu – výzvu k tomu, naučit se být sama se sebou a nebýt na nikom závislá, nikoho nepotřebovat. Máte trošku složitější chápání života a světa, nemáte životní spojnice, vnímáte všechno, ale odděleně. Proto potřebujete partnera, aby vás doplnil, jenže v tom je ten problém, protože vy ho pak „potřebujete mít“ a tím celý vztah ztrácí pro oba smysl a zaniká. Podívejte se také na webinář O lásce a vztazích. Takže teď už víte, co můžete dělat, máte to ve svých rukou 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

B komplex podporuje nejen funkce nervového systému
B komplex podporuje nejen funkce nervového systému

Obsahuje téměř všechny členy skupiny vitaminů B, které jsou doplněny vitaminem C a hořčíkem. B komplex nejenže podporuje funkce nervového systému, ale také pozitivně ovlivňuje činnost imunitního systému, a tak zajišťuje fyzickou a duševní svěžest.

Detail produktu

Komentáře