Dotaz

Krásný den.

Chci se poradit jaké doplňky si u vás zakoupit abych měla v těle vše potřebné pro kojení? Kojim skoro dvouletého chlapečka, je skoro jen kojeny. K jídlu si dá oběd a to jen brambory a rýží. Obcas jogurt a má rád kukuřičné lupínky. Maso nechce vůbec. Tak prosím o výživové doplňky ať máme oba vše potřebné, popřípadě tip co malému k jídlu. Moc Vám děkuji:))

Krevní skupinu mám prý 0..ale nevím to jistě.. u syna také nevím, musím zjistit:)

Odpověď

Dobrý den,

skvělé, že stále kojíte, je to nejvíc pro dítě a vůbec nemusíte mít obavy, že ostatního sní poskrovnu. Jde o to, aby to ostatní bylo zdravé… Důležité je dítěti nabízet, aby si vybralo samo, tzn. celé ovoce, celou zeleninu (ne rozmixované), aby vidělo, co jí, jaký je to zdroj, to je pro dnešní děti nové doby ohromně důležité. Krmit zdravě své dítě znamená krmit zdravě sebe, takže jako se vším je třeba začít u sebe. Podívejte se na naše zásady zdravého stravování a doporučuji projít si nadstavbovým modulem Základů celostního zdraví – Jak mít zdravou rodinu, je tam základní návod, který sdílím podle své zkušenosti, jak jsem to dělala já. Pomůže vám i článek Jak mít zdravou rodinu.

Pro vás jako ženu doporučuji podívat se na videa O dětech na Žena je láska, případně projít kurzem zdarma, abyste věnovala pozornost sobě jako ženě, svému muži a nedovolila ho postavit na pátou kolej až za dítě.

Je skvělé, že tušíte, že zdravá strava nestačí a je třeba doplnit talíř živinami, které v potravinách – i zdravých – jednoduše chybí. Žijeme všichni v až 50% deficitu – přečtěte si článek, proč je dnes nutné doplňovat živiny.

Doporučuji pro vás:

New Life – multivitamín pro kojící 1-1-1 po jídle + C 1000 – základní vitamín na všechno 1-1-0 po jídle + vojtěška Green Health střídat se Spirulina Chlorella Plus – podporují obě tvorbu mléka, čistí ho, odkyselují tělo, tzn. jsou prevencí zánětů, nemocí pro vás i dítě

To je v základu všechno, pokud neřešíte nějaký další svůj zdravotní problém, jako prevence toto stačí.

Pro vašeho syna doporučuji toto:

Probiobalance – probiotika, základ pro imunitu – 1 denně + Lion Kids C 1 denně a Lion Kids D 1 denně – vše je ve formě kousacích bonbonků, takže to dítě krásně rozžvýká

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíte, tak jako člen naší sítě získáte přístup do webové členské sekce i uzavřené FB skupiny CaliVita KLUB Empatia – o všem vám přijde mail nebo dostanete info v balíku s produkty. Pak budeme ve spojení a budete od nás dostávat podporu a pomoc na vaší cestě přírodního starání se o sebe a svou rodinu.

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lion Kids C: Vitamín C pro děti bez cukru
Lion Kids C: Vitamín C pro děti bez cukru

Lion Kids C je chutný, žvýkací přípravek šetrný k zubům, který byl vyvinut zvláště s ohledem na potřeby dětí. Neobsahuje cukr, ale sladidlo xylit, které snižuje riziko zubních kazů a u dětí podporuje vývoj zdravých zubů. Je mimořádně důležitý pro tělo v růstu, protože trvale podporuje jeho intenzivní vývoj. Vitamin C je nezbytný pro naši imunitu, příznivě ovlivňuje nervový systém a normální strukturu kůže.

Detail produktu

Komentáře