Dotaz

Dobrý den,

měla bych více dotazů, ale s tady tím si už nevím rady a jsem zoufalá…

Jsem po dvou kolonoskopiích, kdy mi při poslední odstranili polyp s adenomem. Za půl roku mě to čeká znovu.

Mám problémy s trávením, vyprazdňováním a přijímáním potravy…

Poraďte mi prosím co a jak mám správně jíst, abych se potom necítila nafouklá…

Často mívám nafouklé břicho. A jak mám správně jíst, abych se pravidelně vyprazdňovala a neměla zácpu?

Děkuji za tipy

Odpověď

Dobrý den,

je škoda, že jste nenapsala všechno, snadněji pak vidím celý obraz, ale střevo a vyprazdňování je základ, tak se odpíchneme od akutního problému a pak budeme ve spojení řešit to ostatní.

Kolonoskopie je sice metoda, kterou mohou lékaři zjistit něco v tlustém střevě, ale způsobuje naprostou devastaci střeva, jeho mikroflory a jeho funkce. Je otázkou, zda chodit každý půl rok na toto vyšetření, čeho se bojíte, čím vás vylekali, protože po ATB se střevo dává do pořádku 7 let, a po této metodě to bude tak stejné. Možná právě těmito opakovanými zásahy a neustálou pravidelnou devastací může dojít k horším problémům, před kterými by tato metoda měla varovat? Nevím, ale tuším, že ano….

Přijímání a trávení je váš životní úkol, protože jste 2 Země, nastává váš čas, čas období přijímání a čas žaludku, slinivky a sleziny. Skvělé načasování na to, abyste se pustila v ten nejlepší čas do svého životního úkolu a podpořila své životně důležité orgány. Podívejte se na program Přijímat je láska a sledujte maily, až otevřeme členskou sekci se slevou (někdy kolem poloviny července), tak do ní vstupte. Tam začnete se svou změnou, pochopením souvislostí, staráním se o sebe sama.

Vy jste tak zaměstnaná péčí o druhé lidi, že zapomínáte na sebe. Jste velmi vnímavá, takže cítíte, kdy jsou lidé v nepořádku a snažíte se je vyladit, pomoci jim, máte číslo 2. Jste velmi empatická, toužíte po harmonii, pohodě a klidu, nesnášíte konflikty, a tak je za každou cenu uhlazujete – číslo 6. Jenže máte číslo 8, tzn. držíte všechny negativní pocity v sobě a nedokážete je sdělit, právě proto, že jste velmi zaměřená na druhé místo na sebe. A tak držíte vše v sobě, máte chuť zařvat: A co já?! Ale nejde vám to. Bojíte se, že tím druhé ztratíte, bojíte se, že zůstanete sama, protože sama sobě nevěříte, máte pocit, že jste závislá a bez druhých byste nezvládla žít. Jenže tato závislost je to, čeho se máte zbavit. Číslo 6 bere sebevědomí, a tak je třeba hledat ztracené sebevědomí přes přijetí se takové, jaká jste, se svými chybami a nedostatky a tím se naučit milovat takovou, jaká jste. Tím získáte pocit síly, že není třeba lpět na druhých a je možné říci NE, pokud něco nechci. A jste u sebevědomí, které se vám touto cestou vrátí.

Číslo 8 je karmické číslo a vyzývá vás k rovnováze – jak ven, tak sobě, dávej a přijímej, pracuj a odpočívej, … Navíc máte sílu krevní skupiny O, což je vůdce, je to hodně silná energie, ale nevyužitá pro cestu životem, seberealizaci, pro plnění svých snů a vizi, se obrací proti člověku samému.

Kromě cesty Přijímat je láska vám doporučuji projít si výzvou sebelásky na webu Žena je láska, začněte se věnovat sama sobě a přestaňte se obětovat druhým. Nečekejte, až úplně padnete na dno…

Pro tělo doporučuji doplnit masivně probiotika, protože vaše střevo je totálně vyholené a díky neexistující mikrofloře nefunkční. Přečtěte si Proč probiotika.

Doporučuji:

Purest Esence – spirulinu na odkyselení střeva a protizánětům 5×2 + AC Zymes Plus 5×2 + zapít Liquid Chlorophyll 2 polévkové lžíce do 1/2 litru vody a tím to zapít na lačno

Až se vyprazdňování upraví, tzn. budete chodit min. jednou denně na velkou – zaručuji, že se tak stane max. do měsíce, pak snižte dávkování na 3×2 a vydržte 3 měsíce cca do poloviny září. Pak bych se zaměřila na zbavení se zánětu ve střevě a všeho, co tam nepatří, abyste nemusela znovu podstupovat kolonoskopii, začíná totiž na podzim doba tlustého střeva.

Můžete si vše pořídit přes tento link, náš shop, díky tomu se dostanete do naší skupiny a získáte naši podporu a pomoc, vstup do uzavřených skupin pro víc informací a sdílení.

Stravu je třeba sladit se svou krevní skupinou, určitě vyřadit mínusové potraviny, cukr a sladkosti, bílou mouku a mléčné výrobky kromě kysaných, vynechat uzeniny a maso na dobu, než se spraví zažívání.

Pokud nemáte práci, kterou milujete dělat, sportujte, aktivujte do roztrhání těla, to je zatím vaše terapie.

Pokud vám to dává smysl, prostě začněte ♡

Dokažte sama sobě, že se máte na prvním místě a uděláte vše pro sebe, protože pokud to neuděláte vy, tak kdopak?

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes PLUS: Aplikace bakteriálních kmenů může být účinnější, když jich podáváme několik najednou, než by to bylo jednotlivě
AC Zymes PLUS: Aplikace bakteriálních kmenů může být účinnější, když jich podáváme několik najednou, než by to bylo jednotlivě

AC-Zymes PLUS obsahuje bakterie šesti různých kmenů se 6 miliardami bakterií. Přispívá ke zdravé činnosti trávicího systému, pocitu pohody v gastrointestinálním traktu, k udržování vyvážené střevní flóry a normální funkci střev. Účinně také podporuje správnou činnost našeho imunitního systému.

Detail produktu

Komentáře