Dotaz

Dobry den,
Nedavno mi byl zjisten vysoky tlak. Na zaklade toho, ze sem zacal pocitovat extrasystoly jsem sel na pohotovost, kde mi zjistili vysoky tlak. Pote jsem mel holtera na cely den. Mival sem a mivam motano hlavy, celkove zavrate, psychicka nevyrovnanost s tim co mi doktori zjistili. Jsem mlady 25 let, dedicnost nulova co se tyce vysokyho tlaku, cely zivot sportuji. A do toho mi jeste zjistili dost vysoky cholesterol. Takze mi nasadili prasky na tlak a cholesterol v jednom..
Delali mi ruzna vysetreni bricha ledvin atd a jedine co by mohlo zvysovat tlak je renalni tepna (ledviny) ktera je na hranici normy, s tim, ze za pul roku podstoupim znovu sono ledvin jestli se to hybe a nebo ne. Kdyz to bude vyssi, tak mi aspon zjisti pricinu toho tlaku.
Uz ale ted citim, ze prasky urcite nejsou ta cesta, kterou bych chtel jit do budoucna. Prijde mi, ze moje naladovost po nich je ruznoroda. Jeden den tak a druhej jinak.. mam nekdy tskovy stavy na omdleni az.. nekdy se cejtim fajn, nekdy zas s uzkostmi az depresemi.. nikdy sem se takhle necitil. A mrzi me to, protoze nemuzu davat lasku pritelkyni momentalne, jelikoz tahle vec me dost tizi a tahne se to uz 3ti mesic….
Nejhorsi na tom, je ze nevim co to zpusobuje. Jestli je to opravdu ten tlak, nebo ty prasky me tak ovlivnujiu a nebo sem se docista uz zblaznil.. neni to uplne dotaz, jen sem to chtel ze sebe trochu dostat.. a dekuju za pripadne rady. Vazim si toho. Mejte krasny den.

Odpověď

Dobrý den,

přečtěte si duchovní příčinu vysokého tlaku (je tam proklik na přírodní léčení, pokud se chcete rovnou podívat) a podívejte se na svůj charakter, své životní výzvy. Jste velmi silná energie – máte ve své numerologické mřížce pouze dvě plné roviny – odhodlání a vášně, je to spojení buldočí energie, která co si usmyslí, to dosáhne, a emoční energie, která nedovolí nic nedělat napůl a naplno, do plusu i do mínusu. K tomu ještě navíc jste podle Astrologie 9 Planet 5 Země, což je veliká síla, pevnost a stabilita, ale také neustálá potřeba mít pravdu a aby to bylo po vás. Je naprosto zřejmé, že to někde přeháníte s tlakem, aktivitou, vysokou mírou dynamiky, a z toho máte vysoký tlak. Vysoký tlak většinou bývá tzv. od ledvin, protože pokud se podíváte na energetickou růžici, tak ledviny jsou učiteli srdce (vnitřní šipky ovládání), a také tlak, který v nás je, většinou ventilujeme ve vztazích (vztahy jsou duchovně spojeny s ledvinami). Jak to souvisí konkrétně s vámi?

Vy jste 5 Země, takže vaším životním úkolem je učit se přijmout svá negativa, své chyby přetransformovat na výzvy a začít ty chyby měnit, zlepšovat se. 5 Země ale moc nemají chuť změnit sebe, spíš mají chuť měnit druhé 🙂 ale když se ptáte tady na empatii, tak je naděje, že chcete vykročit na jinou cestu fungování. Podívejte se na videa zdarma na Přijímat je láska, je to on-line program pro váš prvek Země, třeba tam najdete něco, co vám pomůže najít další a další inspiraci k přijímání – vašemu životnímu úkolu.

Vašimi nejdůležitějšími orgány patřící do prvku Země jsou žaludek, slinivka a slezina – podívejte se na duchovní příčiny jejich oslabení, třeba i tam najdete něco pro sebe.

Mám pocit, že někde je zaseknutá láska k sobě, může to být v dětství, nemáte se rád, něco ze sebe nemáte přijaté, a tím si nejste sám sebou jistý a pak nenacházíte dost síly projevit svá pozitiva, své dary, práci, kde byste dělal naplno to, co milujete a kde byste svou silnou energii vyventiloval. Protože máte dispozice být naprosto úspěšným, vždy každý projekt dotáhnete do zdárného konce, vše  bude mít hloubku, vášeň a sílu a získáte spoustu peněz a odměň. Máte dispozice být velmi úspěšný – jste nebo jste na cestě? Děláte to, co milujete a dáváte do toho vše?

Protože pokud to tak není, tak prvek Země (nevyventilovaná energie vašich darů) ubírá prvek Oheň (znovu odkazuji na energetickou růžici), kam patří srdce, takže ho vysává, a současně přímo ovlivňuje (energie ovládání) prvek Vodu, tj. ledviny a vztahy. Pokud nevyšťavíte ze sebe všechnu aktivní energii seberealizací, pak tlačíte ve vztazích – buď na sebe nebo na druhé. Proto dalším programem pro vás je program Soužít je láska o vztazích, je to program tohoto období a já bych vřele doporučila podívat se nejen na videa zdarma, ale projít si i členskou sekcí. Je to pro vás základ vyřešení problémů se srdcem.

Pro tělo bych doporučila toto:

Liquid Chlorophyll 3 polévkové lžíce do 2 litrů vody a přes den vypít (na detoxikaci vodního prostředí těla, očistu ledvin a odkyselení, jste překyselen a tělo má málo vápníku s hořčíkem, proto pociťujete nestabilitu srdce) + Strong Bones – vápník s hořčíkem na stabilizaci 2-2-2 + Resveratrol Plus 2-1-0 – na očistu cév a podporu srdce, obsahuje koenzym Q 10 + C 1000 na čištění cév 2-2-0

Vše si pořídíte v empatia shopu

Takto 2-3 měsíce cca do března, pak by bylo dobré podpořit cévy a játra a tuším, že v létě v období srdce už bude vše OK a bude stačit jen malá prevence… ozvete se a domluvíme podle stavu.

Je třeba zdravě se stravovat, podívejte se na zásady zdravého stravování, v každém případě je třeba vyřadit mléčné výrobky, cukr a sladkosti, uzeniny, bílou mouku a maso kromě ryb. Důležité je kvůli cholesterolu konzumovat vysoké množství vlákniny, tzn. zelenina, ovoce, obiloviny, luštěniny. Přečtěte si článek Jak snížit hladinu cholesterolu. Ideálně by bylo stravovat se s v souladu se svou krevní skupinou.

Držím palce, vše zvládnete, váš organismus se dokáže uzdravit rychle sám, stačí mu přestat překážet, pochopit, co změnit a trošku tělo nastartovat směrem ke zdraví!

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla
Mega COQ10 Plus: Koenzym je energie pro všechny buňky těla

Mega CoQ10 Plus, přípravek s vysokou dávkou CoQ10, který je tvořen antioxidačním triem betakaroten – vitamin E – selen, doporučujeme jak pro prevenci, tak jako doplněk k terapii. Díky užívání vysokých dávek CoQ10 budete mít nejen pocit, že sršíte energií, ale také to může přispět k normalizaci vašeho krevního tlaku, k udržení zdraví vašeho srdce a očí, zachování vašich mentálních schopností a může dojít i k výraznému zlepšení při prevenci záchvatů migrény a zvýšení vaší potence.*

Detail produktu

Komentáře