Dotaz

Dobrý den Miluško,

ráda bych se zeptala, co mi ukazuje moje dcera 6 let, která se v poslední době vzteká kvůli každé maličkosti, když se jí něco nedaří udělat nebo když nedostane něco co zrovna chce. Také ji teď začala bolet pravá noha v třísle ( kulhá ), protože dělala s kamarádkou provaz.

Děkuji za odpověď. Evča

Odpověď

Ahoj Evi,

no ukazuje ti tvé nezpracované téma vzteku, rozčilování a nespokojenosti 🙂 Vždycky jsem v šoku, jak sedí veškeré vaše potíže a situace s vámi samými…

Nevím, zda víš, že jsi prvek 4 Dřevo (podívej se na Harmonické vztahy), kam patří játra a žlučník a jako základní životní úkol učit se pracovat s agresivitou a nespokojeností a zpracovat emoce zlosti a vzteku. Hledej sama, co v té oblasti nezvládáš, zda tyhle emoce potlačuješ, nebo ventiluješ nekonstruktivně. Všechno se dozvíš v Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Takže začni řešit a měnit sebe a tvá dcera ti to přestane ukazovat.

Pravá strana je mužská a tříslo je spojeno s hormonálním systémem, takže jistě jde o nevyřešený vztah k ženství, partnerství, sobě jako ženě, a nerozhýbaná lymfa. Máš energii roviny energie, tzn. hodně silnou mužskou, kterou je třeba ventilovat ideálně sebereaiizací nebo alespoň sportem do roztrhání těla. Věřím, že neužíváš žádné hormony, protože ty tě zbržďují na tvé cestě, místo aby ti pomáhaly.

Pokud tě oslovuje očista lymfy nebo jater, tak ti ráda doporučím produkty, pokud si nebudeš jista, nebo pokud budeš chtít nějak fyzicky pomoci dceři.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Až si nakoupíš produkty a staneš se členem naší skupiny v CaliVitě, získáš přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Je super, že čteš knížku Žena je láska, projdi si kurzem zdarma a vstup do KRUHU. Všechno ti pomůže 🙂

s láskou Miluška

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lion Kids D: Žvýkací multivitamín s komplexem minerálů a vitaminem D pro děti
Lion Kids D: Žvýkací multivitamín s komplexem minerálů a vitaminem D pro děti

Lion Kids +D je chutný, žvýkací multivitamin s komplexem minerálů a extra dodaným vitaminem D, který je šetrný k zubům. Tento přípravek ve tvaru zvířátek byl vyvinut speciálně pro naplnění potřeb dětí. Neobsahuje cukr, ale jeho součástí je přírodní sladidlo xylitol, které snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Detail produktu

Komentáře