Dotaz

Dobrý den

asi před rokem jsem začala mít zahleneny krk vždy když jsem si cítila zuby tak to nějak že mě lítala ven občas se mi i blbě dychalo a taky mě bolela práva část zad spíš u lopatky. Na podzim se to zlepšilo trápilo mi akorát bolest krcni páteře no a v zimě už jsem pociťovat špatně dýchání a okysliceni mozku potom mi umřel tatínek a to asi poslední tečka asi začátkem března jsem začala vykašlávání hlen ve velkým množství zjištěn gastron. reflux a astma. I když jsem na dietě a beru nolpazu tak mi to nepomáhá.

Od té doby jsem pořád nemocná a problémy s krkem a špatně se mi dýchá parfémy a čistící prostředky vůbec nevím co se to se mnou děje.

Prosim pokuste mě trochu nakopnout kde jsem udělala chybu.

Dekuji za odpověď

Odpověď

Dobrý den,

zahlenění je problém překyselení, kdy se tělo nedokáže vypořádat z nevstřebatelnými zbytky potravy a nějak je potřebuje uklidit, dát stranou, tak je zabaluje do hledu, když nejdou vypustit obvyklými vylučovacími orgány jako je tlusté střevo – stolicí (nevím, zda chodíte pravidelně každý den na velkou), plíce – výdechem. Vy jste podle Astrologie 9 planet 7 Kov, což je prvek, do kterého patří orgány tlusté střevo a plíce, takže je zřejmé, že tato nemoc je signálem, že s vaším životním úkolem jste někde nepohla, neposunula se, potřebujete to začít řešit. Ten úkol je odpuštění, minulost, podívejte se na duchovní příčiny oslabeného tlustého střeva a jeho párového orgánu plic.

Takže všechny potíže, které popisujete, se odvíjí od vašeho základního životního úkolu – odpustit a zbavovat se toho, co už nepotřebujete. Současně dýchání a vylučování je o rovnováze příjmu a výdeje, nádechu a výdechu. Reflux je o vracení toho, co k nám přichází, kdy nechceme přijmout – strávit, to co potřebujeme, odmítáme přijímat lekce, které jsou pro nás. Vrací se nám zpět ve formě kyselých šťáv, protože i zkušenost, kterou odmítáme, je kyselá – nepříjemná. Astma je typická nemoc Kovů, kdy ve svém uzavření a neschopnosti mluvit o bolestech v nich, se musí zatvrdit, aby tu bolest sami zvládli, a tak se povýší nad ty, kteří jim ublížili, musí se postavit do role, že jsou lepší než druzí, aby vůbec nepřestali mít rádi sami sebe.

Krásně to vše spolu sedí a jedno navazuje logicky na druhé (pokud chápeme energetickou růžici a tok energií v ní, kdyby se toto lékaři učili, přestaly by se  potlačovat příznaky nemocí, a začalo by se skutečně léčit od příčiny).

Kromě toho, že jste si vybrala pro tento život řešit odpuštění a minulost, máte ohromnou vnitřní (mužskou) sílu – plnou rovinu odhodlání. K tomu navíc dvě osmičky, což je hodně negativity, nespokojenosti, vidíte ve všem víc problém než skvělou příležitost, osmičky vyzývají ke hledání rovnováhy ve všem, co v životě děláte, a rovnováha současně souvisí i s dýcháním, astmatem. Takže ve všem, co přichází, vidět nejen to pozitivní, ale i to negativní jako výzvu a obráceně. Sladit se s ženskou stránkou v sobě a vyladit i tu svou mužskou, tzn. rovnováhu ve ventilování své mužské energie aktivitou, seberealizací, v práci a mezi pasivním vědomým ženstvím ve vztahu s mužem. Trochu pracovat, trochu si hrát. Umět se posnažit něco zvládnout, ale taky si umět říci, že zítra je taky den. Najít rovnováhu ve svém životě znamená najít střed, tzn. stát se pevným, nerozhoditelným tvůrcem svého života, který ať se děje ve venkovním světě cokoliv, tak ho nic z jeho klidu nerozhodí. Pokud vás volá téma přijímání svých chyb, nedokonalostí, pokud se potýkáte s pochybnostmi o sobě, o své hodnotě, nemáte pevnou imunitu, bojíte se, co bude na podzim s covidem, neděláte práci, kterou milujete a kde byste vyřádila svou mužskou silnou energii (dvě osmičky nesou finanční karmu, což znamená, že pokud děláme, co milujeme, jsme zahrnuti hojností peněz!), tak vstupte do kurzu, který se tím zabývá a je právě teď jeho období – členská sekce Přijímat je láska.

V každém případě „váš“ kurz pro váš životní úkol odpouštět, i pro vaše aktuální fyzické potíže je Odpustit je láska. Mrkněte na videa zdarma a až v polovině září, až začne jeho čas, otevřeme členskou sekci, vstupte (dozvíte se o tom mailem).

Pro nalezení, přijetí a žití ženské energie se přidejte k Žena je láska – k dispozici je kurz zdarma, knížka Žena je láska, videa na různá ženská témata, přidejte se do KRUHU Žena je láska, až ho otevřu. Pro rovnováhu vašeho života je to potřeba.

Na úrovni těla žijete v nespokojenosti, v překyselení, z toho zahlenění a vše ostatní s dýcháním. Bolest za krkem je signál oslabených jater a žlučníku, což je taky projev nespokojenosti.

Doporučuji toto:

vojtěška Green Health (pokud neužíváte léky na ředění krve!) 2-2-2 před jídlem – vyřeší reflux + AC Zymes 2-2-2 – probiotika na odhlenění + Organic Noni 3 polévkové lžíce – dokonale rozpustí hleny, vyčistí dutiny, posílí imunitu, zharmonizuje astma

Takto pro začátek na měsíc, od poloviny září s nástupem období tlustého střeva bych přešla na klasickou očistu tlustého střeva, protože předpokládám, že měsíc na váš akutní stav bude stačit, pak se domluvíme na přesných produktech, co užívat.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítlko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Stravu je třeba sladit se svou krevní skupinou, rozhodně vyřadit mínusové potraviny. Ačkoliv vaše krevní skupina může mléčné výrobky, v tuto chvíli než se zbavíte zahlenění, je třeba je všechny vysadit, také vyřadit pečivo, cukr a sladkosti. Pít čistou vodu ideálně zásaditou z Aquarionu (je teď v akční nabídce, mrkněte sem), nebo vodu s citronem.

Jako člen naší sítě v CaliVitě získáte přístup na web i uzavřenou FB stránku CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme a předáváme informace, které se podle dnešní legislativy nesmí veřejně sdělovat – o přírodním léčení. A pomáháme si vzájemně, je tam naše podpora, takže v tom nebudete sama.

Těším se na vás kdekoliv a přeju sílu vzít život a zdraví do svých rukou ♡

s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

K tématu do naší poradny

Astma Reflux Zahlenění

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře