Dotaz

Ahoj Miluško, Bohužel se mi ještě nepovedlo najít kde bojuju přemíru. Snažím se nikde nebojovat a vše se snažím přijmou. Vímže se jedná o strachy a vztahy. Myslím že jsem se za rok co se snažím jít touto cestou spustu strachů zbavil, přesto jich mnoho zbívá.  K tomu zdravotnímu problému zánět prostaty a mocových cest je jen vrchol více ci méně se ta bakterie (mikopalsmata) rozšířila téměř vsude, takže kromě stálých problémů s  prostatou a močovýma cestama mi bolí klouby, záda, uši, žlučník a tak se ro různě stěhuje. Problém mám i se sexem po styku dochází ke zhoršení stavu, ale né vždy. To má za efek že se tomu snažím vyhnou. Asi před rokem a půl se navíc přidala chlamydie, ale tam jsem vim po jaké situaci to nastalo, byl jsem nemocký vyskolé horečky a do toho přišel problém, který vyvolal veký exitencionální strach. Problém jsem vyřešil, ale zůstal po něm zánět s jiným chováním.Pěkný den,Martin

Odpověď

Ahoj Martine,

jen pochopení nestačí – užíval jsi něco, co jsem ti doporučovala? Pokud už se problémy zhmotní na těle, je třeba léčit tělo přírodně. A jak se tak dívám, tvé tělo tě už parádně upozorňuje.

Pokud se přemnoží v našem těle bakterie, je to proto, že v našem těle mají živnou půdu a daří se jim tam, a tak nestačí je zlikvidovat, ale především změnit své vnitřní prostředí. Je podstatné co nejvíce znepříjemnit život všem vetřelcům, které v sobě máš, a to tak, že zezásadíš svůj organismus (oni mají rádi překyselení) a musíš v této chvíli doplnit příznivou mikroflóru, tj. kvalitní probiotika. A samozřejmě v budoucnu nedovolit už žádná antibiotika, aby ses nedostal zpět, vše dokážeš zvládnout přírodně.

Plísně v nás ovlivňují i naši psychiku, četl jsi tento článek? 

Na psychické potíže probiotika

Doporučila bych ti: 

Liquid Chlorophyll – 3 polévkové lžíce denně do 1,5 l vody, popíjet během dne, ideální by pro tebe byl nákup Aquarionu, který vyrábí zásaditou vodu, vše o něm je tady

AC Zymes PLUS 2-2-2

Paraprotex 2-2-2  

Greeen Health 2-2-2, 10 min před jídlem

Pro-state Power 1-1-1

Mega Q protect 1-1-1

C 1000 2-2-0.

Kup si Samburex a pokud by se v budoucnu objevil zánět, přidej 5x denně lžičku, ale jen 5-7 dní jako antibiotika.

Zaměř se na vztah a svou mužskou roli v něm. Máš plnou rovinu dovednosti a prázdnou rovinu senzitivity, kterou zesilují dvě sedmičky, které ti dávají opravdu velkou citlivost. Pro tebe je sex velmi důležitý, slouží ti jako ventil, díky, kterému uvolníš přetlak emocí,  a tím čistíš i svou prostatu. Možná v tomto směru bojuješ s partnerkou, anebo sám se sebou, protože tvá partnerka není stejně založená. Chceš, aby všichni byli v pohodě, a tak ustupuješ tam, kde bys měl být mužem, nejsi naplněný, a tak jsi nespokojený (překyselený), naštvaný (agrese –zánět), protože správně neventiluješ své energie. 

Četl jsi článek pro muže?

7 kopanců pro muže

Pro tebe je důležitá fyzická aktivita, dělat něco rukama, nějaký sport, nejlépe každý den, díky němu se tvé energie taky uvolní.

Vše nakoupíš v empatia eshopu.

S láskou empatiia  

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře